Stosunek oralny

betty0912

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Do kika868686 - naprawde bardzo dziekuje za taka odpowiedź:) widze, że naprawdę można znaleźć życzliwych ludzi:) pozdrawiam
 

Danixx

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
chomino
Ja powiem tak: Wszystko zależy od wieku oraz od dojrzałości osoby. jak na 19 lat to jest raczej normalne tak jak sex,rodzaj...gry wstępnej :)
 

aa_gggga@onet.eu

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Chciałam się zapytać Was w jakim wieku zgodziłyście się aby facet zrobił wam minetkę? Wiem, że trzeba podjąć samemu decyzję, ale chciałam po prostu mieć takie rozeznanie:) dziekuje za odpowiedzi:)

miałam 17 lat :sexy: ale myśle że to nie jest zależne od wieku ale poprostu od tego kiedy dana dziewczyna czuje się gotowa ;) dla mnie to nie byle co że jakiś facet smyra mi językiem po cipce :D wcześniej jakoś nie byłam gotowa, a potem chociaż facet nie był ten jedyny i odpowiedni :niepewny: jakoś poczułam że jestem na to gotowa no i chyba też z ciekawości chciałam wiedzieć jak to jest :)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Chciałam się zapytać Was w jakim wieku zgodziłyście się aby facet zrobił wam minetkę? Wiem, że trzeba podjąć samemu decyzję, ale chciałam po prostu mieć takie rozeznanie:) dziekuje za odpowiedzi:)

Pewnie masz z 15 lat. Generalnie wiek nie gra roli. I tyle, no i nie ma czegoś takiego jak "pozwolić chłopakowi", nie u mnie. Słowo "nie" w słowniku kobiety, kiedy jest w łóżku z facetem nie powinno w ogóle istnieć.

J.B
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
miałam 17 lat i nie wyrażałam na to zgody tylko samo przyszło, on mnie pieścił swoją ręką, potem nabrał ochoty żeby zrobić mi minetkę, a ja nie zaprotestowałam, byłam na to gotowa jak widać
 

lobuziarakrk

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Według mnie to, że kilka osób podrzuci Ci jakieś cyferki nie powinno mieć większego znaczenia. Sama musisz uznać, że jesteś gotowa. W przypadku jednej kobiety jest to 16 lat, drugiej 20, a jeszcze inna wcale się na to nie zdecyduje. Ale skoro zadajesz takie pytania to na pewno nie ejsteś jeszcze gotowa;-)
Ale odnośnie tematu: ja miałam chyba niecałe 17, może 16 i pół. Ale ogólnie zawsze byłam dojrzalsza emocjonalnie etc. jestem z jednym facetem już od 14 roku życia, więc.. tak jakoś wyszło, nigdy nie żałowałam;)
 

aniagorzow

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
lubuskie
Uważam ,że to zależy od obojga partnerów.
Oboje muszą być na to gotowi.
Myślę,że mężczyzna też musi tego chcieć ,żeby też czerpał z tego przyjemność. Nic na siłę.





Potrzebujesz pomocy?
Porady "urodowe" , zdrowotne , modowe itp.
Pisz. Chętnie pomogę.
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Nikt Ci nie da gotowej recepty. Ludzie są różni i mają swoje potrzeby. I tu jak już wcześniej było wspomniane to nie jest kwestia pozwolenia, to wychodzi samo w trakcie spotkania, kiedy oboje czujecie ze właśnie tego chcecie. postaw na spontaniczność. jeśli nie jesteś gotowa to się nie odważysz. A jeśli już jesteś to spędzisz miłe chwile :)
 
H

hempi56

Guest
To osobista kwestia. Wtedy kiedy odczuwa się na to ochotę i wie się, że chce się tego. Mówienie tutaj o wieku to raczej niezbyt dobry pomysł, bo nie ma określonego.
Pozdrawiam
 

Jagoda91

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Tu nie zalezy od wieku,według mnie zależy czy jesteś na to gotowa i czy ufasz i kochasz swojego partnera.
Ja miałam chyba 16 lat i nie żałuje:]
 

niepoczytalna

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem wiek nie jest ważny. Liczy się dojrzałość emocjonalna. Dla mnie nawet 14,15latka może to robić, jeśli oczywiście, jest na to gotowa, i przede wszystkim- kocha swojego partnera. Niektóre młode dziewczyny są na prawdę dojrzałe, i mogę to stwierdzić bez żadnych zarzutów. Nie nam wymyślać progi wiekowe co do takich spraw. Jeśli nie czujesz się na to gotowa, a chyba masz jakieś wątpliwości, patrząc na Twojego posta, lepiej trochę zaczekaj. :) Gdy poczujesz się pewna w 100%, zdecyduj się na to. Inaczej możesz żałować..
 

weronikakloss

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Kraków
...jeśli masz córkę wchodzącą w wiek dojrzewania, zakochującą się i odkrywającą swoją kobiecość - i boisz się, by nie spotkały jej rozczarowania i nie przytrafiły tzw "błędy młodości...
albo jeśli sama jesteś taką nastolatką, która nie potrafi rozmawiać z mamą o seksie, buntuje się przeciw ciągłym awanturom o chłopaka, nie wiesz jak rozmawiać z mamą na intymne tematy - napisz do nas. Przygotowujemy program telewizyjny, w którym spróbujemy znaleźć złoty środek dla mam i córek.
Zapraszamy do kontaktu - prywatną wiadomość, lub na adres mejlowy weronikakloss@gmail.com
Rozmowa będzie anonimowa i nie zobowiązuje do udziału w programie.
 

borka1988

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
36
każdy ma swoje gusta i guściki. jeśli dziewczyna i partner sie kochają i chcą oboje tego to jest to całkiem normalne. wszystko jest dla ludzi ale z głową:)
 

sugarnut

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
1
Proszę o pomoc, kilka godzin temu uprawiałam z kolegą seks oralny. U niego doszło do wytrysku. Nie jestem w stanie określić po jakim czasie, ale zrobił mi tzw palcówkę . Czy możliwym jest, aby doszło do zapłodnienia? Czy udać się do lekarza po pigułkę wczesnoporonną ?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Czekaj, czekaj .... zapłodnienie palcem ? zapłodnienie przez przewód pokarmowy ? Dobrze zrozumiałem ?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Coś takiego teoretycznie jest możliwe, jednak prawdopodobieństwo jest bardzo małe. Trzeba przestrzegać higieny, jeśli nie wiesz co to to radzę odłożyć zabawy na czas, kiedy dorośniesz.
 
D

Damian Szorc

Guest
Rozumiem, że przyjemność itp. ale wyciągnij z tego lekcje bo wierzę, że wiesz co masz zrobić (lub on) przed kolejną taką akcją penetracją . ;)

Pozdrawiam ;)
 
Do góry