Stosunek oralny

betty0912

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Chciałam się zapytać Was w jakim wieku zgodziłyście się aby facet zrobił wam minetkę? Wiem, że trzeba podjąć samemu decyzję, ale chciałam po prostu mieć takie rozeznanie:) dziekuje za odpowiedzi:)
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Myślę, że to powinno nastąpić w wieku w którym nie przychodzi już do głowy zakładanie tak idiotycznych tematów.
 

betty0912

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Myśle, że nie jest to idiotyczny temat i przepraszam jak nawet sie juz powtórzył kilka razy...po prostu jak nie chcesz odpowiadać to nie wypowiadaj się.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
jak na 19-latkę to dziwne pytania zadajesz.. dla mnie minetka, jako rodzaj gry wstępnej facet może zrobić dziewczynie, jeśli jest ona gotowa (to już sama musi ocenić) psychicznie jak zarówno fizycznie do seksu.. dobija mnie myśl, że za dojrzałe uważają się 14-15 latki :/, ale nie mnie to oceniać
a więc jak uważasz moja droga
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
po prostu jak nie chcesz odpowiadać to nie wypowiadaj się.
Jak to nie chcę? Chcę i się wypowiedziałem o idiotyczności tematu ;)

Skoro jednak masz "już" 19 lat i nadal chodzą ci po głowie takie pytania to odpowiadam : gdzieś tak w wieku 45 lat.
W Twoim przypadku. Może wtedy osiągniesz dojrzałość emocjonalną. Fizyczną pewnie osiągnąłaś skoro dręczą cie takie myśli.

Acha, by ustrzec cie przed męką wymyślania nowych tematów by tylko coś napisać
vide:
Widze, że nie ma sensu zakładać żadnego tematu.....
To seks analny gdzieś tak koło 60-tki, pocałunki z języczkiem po 70-tce, a w ciążę nie zachodzi się przez siadanie na tej samej desce klozetowej co kolega z gimnazjum w szkolnej toalecie.

Miłego forumowania. ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja mam 18 lat i hmmm uważam, że już mogę. Ale wg mnie decydujący "czas" to nie ten, który jesteś na świecie ale ten, ile już jesteś z chłopakiem, jak dobrze się znacie itp. Bo to co innego jak jesteś z chłopakiem 2 lata i spotykasz się z nim raz na miesiąc a codziennie. Zaufanie. Przede wszystkim - czy chcesz tego. Jak masz 19 lat to Twój wiek nie jest problmem, tylko dojrzałość. Bo mając 14 lat ja osobiście nawet nie za bardzo wiedziałam na czym to polega.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Myśle, że nie jest to idiotyczny temat i przepraszam jak nawet sie juz powtórzył kilka razy...po prostu jak nie chcesz odpowiadać to nie wypowiadaj się.
no ja nie myślę, że Ty myślisz. jedno jest pewne. na wszelkie seksualne sprawy jesteś jeszcze nie dorosła skoro masz takie dylematy. skoro nachodzi Cię ochota na takie tematy, to fakt, nie ma sensu ich zakładać, bo zakładając je już masz jedną odpowiedź - nie jesteś jeszcze wystarczająco dorosła.
 

otchłań

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Otchłań
słuchaj każdy sam musi ocenić swoją dojrzałość
a temat to woła o pomstę do nieba
Bo mając 14 lat ja osobiście nawet nie za bardzo wiedziałam na czym to polega.
he czasy sie zmieniają,teraz wiele 14 letnich gówniarzy sa bardziej doswiadczeni niż dorośli :|
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
autorko tematu

nie ma "dobrego wieku" każdy wiek może byc dobry jak i zły

ale skoro nie jesteś pewna (inaczej byś tego tematu nie zakładała) to radze troszke poczekac ;)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Masz 19 lat i zadajesz TAKIE tematy??? Szok. Szok. Szok.


Ja to dopiero się zgodzę jak będę miała 89 lat, bo niby czemu wcześniej?
 

betty0912

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja miałam tylko jedno pytanie w jakim wieku wy to zrobiliście...Wiem, że jest to osobiste pytanie więc nie każdy musi odpowiadać. A niektórzy z wypowiadających się jeżdzą kurde po człowieku... Nie znacie mnie i nie wiecie czy jestem dojrzała czy nie!! Nawet jak mam takie pytanie to nie znaczy, że jestem nie dorosła emocjonalnie.. Po prostu lubie się pytać. I nie oceniajcie człowieka czy jest pewny czy nie, dorosły czy nie dorosły...
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
po prostu nie wszystko zależy od wieku, nie ma schematów kiedy co można, a kiedy nie
ja nie jadę po człowieku, a wyrażam swoją opinię :]
 

betty0912

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Do Mata Hari - akurat nie pisałam o Tobie :) ;) naprawde jestes bardzo miłą osobą:)
Do nika - dziękuję za odpowiedź :) ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Jak to nie chcę? Chcę i się wypowiedziałem o idiotyczności tematu ;)

Skoro jednak masz "już" 19 lat i nadal chodzą ci po głowie takie pytania to odpowiadam : gdzieś tak w wieku 45 lat.
W Twoim przypadku. Może wtedy osiągniesz dojrzałość emocjonalną. Fizyczną pewnie osiągnąłaś skoro dręczą cie takie myśli.

Acha, by ustrzec cie przed męką wymyślania nowych tematów by tylko coś napisać
vide:

To seks analny gdzieś tak koło 60-tki, pocałunki z języczkiem po 70-tce, a w ciążę nie zachodzi się przez siadanie na tej samej desce klozetowej co kolega z gimnazjum w szkolnej toalecie.

Miłego forumowania. ;)

bardzo pouczający wywód, na prawdę wniósł tyle nowego. Twój sarkazm w tym przypadku jest bardzo niestosowny, dziewczyna, jest młoda zadaje kulturalnie pytanie a Ty tak grubo tu jedziesz. Nie dojrzały emocjonalnie to narazie jesteś Ty, to że ma 19 lat i nie miała minety czy też nie spała ze swoim facetem nie znaczy że jest jakaś inna...podstawy teoretyczne może mieć większe niż Ty. Także zamiast pisać farmazony idz poczytaj "trudne pytania" z bravo może tam się spełnisz.

co do autorki tekstu : to uważam że kokretna wartość liczbowa wieku nie jest określona :) jeśli czujesz się pewnie i komfortwo ze swoim partnerem i jesteś na to gotowa to jest właśnie ta pora :)

pozdrawiam
 
Do góry