STOP MILICYJNEJ PROWOKACJI!

Status
Zamknięty.

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
http://interia360.pl/artykul/gks-katowice-...mydlnikach,8324

Patologia. Powiewa mi tu zomo.



ACAB_Spagnoli-1.jpg


edit:

UWAGA NOWY WĄTEK W TYM TEMACIE- PATRZ Post #45 !
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
A Ci kibice to niby tacy święci byli? Chyba nie? Nie dziwie się tym policjantom jak muszą się użerać z tą chałastrą.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Polska policja kolejny raz się popisała inteligencją. Aż ciśnie mi się na ustach tekst piosenki the Analogs "Dzieciaki Atakujące Policję"
Nie znam nikogo nie wierzę w nic
pytasz dlaczego to głupi trik
tysiąckroć zdradzonych muszę nienawidzeć
pamiętam krzywdę jedno chcę widzieć

Dzieciaki atakujące policję
zadające ciosy ogarnięte szałem
dzieciaki atakujące policję
zamiast walczące ze sobą nawzajem

Pełne dumy nienawidzące wrogów
Dzieciaki niewierzące w faszystowskich bogów / x 2

Ukryci za tarczami gotowi atakować
Czekają na komendę zaczną maszerować
Przeciwko ich pałkom i miotaczom gazu
Butelki z benzyną kamienie z bruku

Dzieciaki atakujące policję
Zadające ciosy ogarnięte szałem
Dzieciaki atakujące policję
Zamiast walczące ze sobą nawzajem

Pełne dumy nienawidzące wrogów
Dzieciaki niewierzące w faszystowskich bogów / x 2

Hej dzieciaki ! Niech zapłoną serca
Każdy policjant to :cenzura:any morderca
Nie wierz w ich uśmiech i zapewnienia
Pręgi od pałek przesłuchania

Dzieciaki atakujące policję
Zadające ciosy ogarnięte szałem
Dzieciaki atakujące policję
Zamiast walczące ze sobą nawzajem

Pełne dumy nienawidzące wrogów
Dzieciaki niewierzące w faszystowskich bogów / x 2

Dzieciaki rozciągnięte na asfalcie sami
Oślepione blaskiem ogłuszone syrenami
Jak długo jeszcze po koncercie czy meczu
Będą deptane twoje prawa człowieku

Dzieciaki atakujące policję
Zadające ciosy ogarnięte szałem
Dzieciaki atakujące policję
Zamiast walczące ze sobą nawzajem

Pełne dumy nienawidzące wrogów
Dzieciaki niewierzące w faszystowskich bogów / x 2
 

TancerzWojny

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
wiele razy słyszałem od KIBICÓW, że policja to frajerzy i pedały no i jakoś pokazali im kto jest frajem:)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
oj jakie tu straszne. Ostatnio wszyscy wszędzie widzą zomo- ciekawe.
Jak sami biją to "wielcy hools", a jak raz dostanie pałką to "ło mamusiu". Śmieszne są te relacje z krakowa (a moze załosne)

I zeby nie było- nie mam nic do tego klubu (wogle się piłką nozną nie interesują) ale to co się dzieje po meczach to nieporozumienie. Dobrze ze choć raz nie tylko policjantom się mocno oberwało.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jeśli frajerem nazywasz osobę uległą przed oddziałem uzbrojonych policjantów, którzy nie szczędzą przemocy w stosunku do niej, to jestem pewien, że też nim jesteś.

A Ci kibice to niby tacy święci byli? Chyba nie? Nie dziwie się tym policjantom jak muszą się użerać z tą chałastrą.
Przeczytaj uważnie artykuł. Kobiety, nieletni i osoby starsze. Masz rację. Ostatnio widziałem na meczu 70- latka, który biegał po stadionie z wyrwaną ławką i okładał policjantów u boku nastolatka z koktajlem Mołotowa, który po wcześniejszej umowie z kobietą okładającą bejsbolem jednego z funkcjonariuszy, wybił się przed szereg i zmasakrował oddział SPATu.
 

TancerzWojny

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
zgadzam się z Yogi:) wielcy Hools to oni sa jak policja jest 2km dalej ale w twarz to psu nikt nie wykrzyczy

Jacobs na realka pokazałbym ci kto jest frajerem palancie
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Jak sami biją to "wielcy hools", a jak raz dostanie pałką to "ło mamusiu". Śmieszne są te relacje z krakowa (a moze załosne)
To ciekawe ale ci co biją i ci którzy są bici przez panów policjantów to bardzo rzadko te same osoby. :p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Jeśli frajerem nazywasz osobę uległą przed oddziałem uzbrojonych policjantów, którzy nie szczędzą przemocy w stosunku do niej, to jestem pewien, że też nim jesteś.


Przeczytaj uważnie artykuł. Kobiety, nieletni i osoby starsze. Masz rację. Ostatnio widziałem na meczu 70- latka, który biegał po stadionie z wyrwaną ławką i okładał policjantów u boku nastolatka z koktajlem Mołotowa, który po wcześniejszej umowie z kobietą okładającą bejsbolem jednego z funkcjonariuszy, wybił się przed szereg i zmasakrował oddział SPATu.
nie widziałeś nastolatków na ustawkach? to dziwne bo na netowych filmikach są czasami. Co do dziewczyn to potrafią być agresywniejsze od chłopaków. A odnośnie osób starszych się nie wypowiem

To ciekawe ale ci co biją i ci którzy są bici przez panów policjantów to bardzo rzadko te same osoby. :p
tak tak jaaaaasne. Kiedyś ktoś w tv skarzył się ze został pobity przez policje. I mówił właśnie ze przypadkiem przechodził sobie przez ulicę gdzie akurat kibice mieli ustawkę daj se spokój z takimi bajkami

Ogólnie to kibole mocni są w gębie, a jak trafią na silniejszego to beksa
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
daj se spokój z takimi bajkami
Sam pracujesz w Policji, że jesteś taki pewny swoich słów?
Czytałem już wiele relacji osób które miały nieszczęście spotkać się z naszą policją i nie mówię tu o kibicach. Większość z nich była autorstwa całkiem zwyczajnych ludzi w tym jednego dziennikarza i każda prezentowała ten sam negatywny obraz tej instytucji.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jacobs na realka pokazałbym ci kto jest frajerem palancie
Właśnie straciłeś szansę na rozmowę ze mną. Nie potrafisz rozmawiać, to czego szukasz na tym forum? A groźby to zostaw dla swoich kolegów. Faktem jest, że przed taką policją ugiąłby się każdy. Ugiąłbym się ja i ugiąłbyś się ty. No chyba, że jesteś Batmanem, albo panem Iniemamocnym.

nie widziałeś nastolatków na ustawkach? to dziwne bo na netowych filmikach są czasami. Co do dziewczyn to potrafią być agresywniejsze od chłopaków. A odnośnie osób starszych się nie wypowiem
Owszem widziałem. Ale irytuje mnie zasada działania polskiej policji. "Wparujemy, spałujemy, a jak będą ledwo oddychali i walali się po podłodze to zastanowimy się, czy faktycznie powinniśmy, a co nam szkodzi". Na tamtym forum kibice wypowiadają się między sobą, a nie dla mediów, czy na pokaz. Dziewczyny? Owszem, ale czy silny policjant nie jest w stanie skłonić dziewczyny do uległości czymś innym niż gumowa pała? Bo mi się wydaje, że wystarczy ją wziąć za ramię i posadzić/ położyć, a jak czynny opór stawia to w kajdanki i do suki. Nie da się tak? Policjanci mają sporą rozrywkę, kiedy widzą uległość na twarzach swych wrogów. A tu nie powinno chodzić o własną rozrywkę tylko o bezpieczeństwo. You don't think so?
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Zanim jeszcze ktoś napisze coś mądrego, niech wejdzie na forum (link podałem wcześniej) i przeczyta relacje kibiców.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Sorry ale na tej stronie której link daliście śa tylko wypowiedzi kibiców. A to biedne misie. Mam uwierzyć że wychodizli grzecznie z pociągu z dziećmi i swoimi babciami, a tam wściekli Policjanci ich zaczęli tuc bo mieli taką zachciankę. Miałem przyjemność rozmawiać kiedyś z kibolem. JAk opowiadał swoje akcje to zawsze on grzecznie sobie szedl gdzieś z kolegami i nagle nie wiadomo czego psy go zaczeły okładać po ryju. Albo co innego. Problemem nie jest tu policja tylko kibole. Uwierzcie mi policjanci to w większości normalni ludzie któzy zarabija ciężko kasę. I jak widzą pędzących na nich armie debili to się bronią pałką.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
wiele razy słyszałem od KIBICÓW, że policja to frajerzy i pedały no i jakoś pokazali im kto jest frajem:)
najpierw dowiedz się kto to jest frajer a póżniej używaj tego słowa.
Jacobs na realka pokazałbym ci kto jest frajerem palancie
kolejny internetowy napinacz?
oj jakie tu straszne. Ostatnio wszyscy wszędzie widzą zomo- ciekawe.
Jak sami biją to "wielcy hools", a jak raz dostanie pałką to "ło mamusiu". Śmieszne są te relacje z krakowa (a moze załosne)
hmm byłeś kiedyś na meczu wyjazdowym? myślisz że każdy jedzie tam tylko po to żeby z....ć coś w nos i huzia na panów policjantów? to Ci powiem nie każdy ale jak przychodzi co do czego to policja nie pyta się kto rozrabiał a kto nie tylko wali równo. Sprawiedliwe to?
Najpierw w tv poogląda się jacy to sami chuligani jeżdzą na wyjazdy a póżniej się pisze coś takiego nie znając realiów. Co nie przeczy że czarne owce zdarzają się wszędzie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mam uwierzyć że wychodizli grzecznie z pociągu z dziećmi i swoimi babciami, a tam wściekli Policjanci ich zaczęli tuc bo mieli taką zachciankę.
A ty czytałeś w ogóle artykuł? Bo o ile mnie wzrok nie myli to oni nie wysiadali, tylko policjanci sami weszli.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
A co mają pisać na tym forum, że pewnie w pociągu pili alkohol i się awanturowali (bo poco byłą by tam Policja). Nie, bo oni konfubulują bo się boją że dostaną karę. I teraz beczą i biadolą. Tacy ludzie niszczą sport i nie myśle się nad nimi użalać. Szkoda że na tym forum nie ma relacji policjantów, albo osób trzecich. Bo byłyby całkiem odwrotne.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
PRZECZYTAJ WSZYSTKO ZANIM SIĘ WYPOWIESZ!


Owszem, wcześniej coś się działo, ale podczas powrotu, policja wpadła do pociągu i zaczęła poniżać WSZYSTKICH kibiców, a wybierać tych do zamknięcia na chybił trafił. Czy to ma być państwo prawa? Byłeś kiedyś na jakimś meczu wyjazdowym? Myślisz, że każdy kto na takie jeździ jest chuliganem? Nic nie usprawiedliwia zachowania policjantów!
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Ta przeczytałem wszystko i najlepszy jest ten komentarz:

Domagamy sie prawa do swobodnego niszczenia
dworców kolejowych oraz darmowego zaopatrywania
się w sklepach w trakcie przejazdów na i po
meczach!!!!!!

Albo to:

NASTEPNY :cenzura:ANY SPOLECZNIAK! CO TY MASZ :cenzura:A W
GLOWIE PEDALE W PODSTAWOWCE NA KAZDEJ PRZERWIE
...
Wracalismy z meczu w Stalówce (Stalowej Woli dla
niekumatych oraz niekminiących)pociagiem. W
przedziałach głównie oddawaliśmy się czytaniu
"Naszego Dziennika" oraz z małych radyjek
słuchaliśmy Rozgłośni Ojca Dyrektora,
niektórzy śpiewali pieśni nabożne. Najsaprzód
pociąg zatrzymał się w Dębicy, więc
kilkudziesięciu z nas wybiegło zakupić potrawy,
napoje oraz pamiątki. Niestety pociąg stał tak
krótko, że nie zdążyliśmy zapłacić za
większość towaru ale zamierzaliśmy to uczynić
później przesyłając pieniądze przekazami
pocztowymi. Następny postój był w Tarnowie,
gdzie na peronie stała garstka policjantów.
Jeden z nich, chyba dowódca, powiedział: "kto
bez grzechu niech pierwszy w nas rzuci kamieniem".
Sam chciał!
 
Status
Zamknięty.
Do góry