Staramy się o dzidzię

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ja nie polecam tych wszystkich testów, bo mi tez pierwszy wyszedł nagatywny, drugi pozytywny, a jak poszlam do lekarza, to się okazało,że jestem w 12 tygodniu. Teraz jestem mamą 13-miesięcznego Bartusia, a wszystkim tym, którzy starają się o dzidziunia życzę powodzenia :papa:
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
A co do tych testow owulacyjnych: kreseczka testowa wyszla mi taka sama jak kontrolna tzn. ze to juz czy powinnam poczekas az kreseczka testowa bedzie ciemnijsza od kontrolnej?????Moj maz ma teraz nocki i nie wiem czy go budzic wczesniej :p :p ???
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Ja się nie znam, ale to chyba nie ma znaczenia jak mocna ta kreseczka testowa :p Ale jak tak bardzo chcesz to budź Twojego męża wcześniej, w końcu czego nie robi się dla dzidziusia :D
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
A co do tych testow owulacyjnych: kreseczka testowa wyszla mi taka sama jak kontrolna tzn. ze to juz czy powinnam poczekas az kreseczka testowa bedzie ciemnijsza od kontrolnej?????Moj maz ma teraz nocki i nie wiem czy go budzic wczesniej :p :p ???
Jesli wyszl a taka sama jak kontrolna to powinniscie sie starac czasem nie wychodzi juz ciemniejsza wiec nie ma na co czekac

Ja się nie znam, ale to chyba nie ma znaczenia jak mocna ta kreseczka testowa :p Ale jak tak bardzo chcesz to budź Twojego męża wcześniej, w końcu czego nie robi się dla dzidziusia :D
madziu kreska tastowa na rescie owulacujnym zawsze musi byc tak samo mocna lub mocniejsza od kontrolnej jesli nie jest wynik jest niewazny. mi kreska testowa wychodzila od 6 dnia cylku i byla jasniejsza od kontrolnej dopiero 15 dnia wyszla mi mocniejsza od kontrolnej :D
 

katarzynka2601

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
41
moja kolezanka sie stara i jest mi bardzo przykro z jej powodu bo okazalo sie ze jest bezplodna ale moze jeszcze sie wyleczy daj jej panie borze!!
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
bezpłodność da się leczyć więc niech sie nie załamuje
a ty naucz się poprawnie pisać....
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
A z ta kreseczka to dobrze, ze wczoraj obudzilam meza :D Bo dzisiaj zrobilam sobie jeszcze raz tescik - chcialam zobaczyc czy kreseczka wyjdzie jeszcze ciemniejsza, ale wyszla jasniejsza. Wiec, wczoraj to byl ten najbardziej oczekiwany dzien :) :) To byl moj 11 dzien cyklu, a wiec jedno opakowanie starczylo:)
Moze cos sie udalo...A kiedy najwczesniej mozna zrobic test sikany?
Jesli nie to w przyszlym miesiacu znow zaczne uzywac tescikow na owulacje...Fajnie, ze staranie sie jest takie przyjemne :klaszcz:
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
A z ta kreseczka to dobrze, ze wczoraj obudzilam meza :D Bo dzisiaj zrobilam sobie jeszcze raz tescik - chcialam zobaczyc czy kreseczka wyjdzie jeszcze ciemniejsza, ale wyszla jasniejsza. Wiec, wczoraj to byl ten najbardziej oczekiwany dzien :) :) To byl moj 11 dzien cyklu, a wiec jedno opakowanie starczylo:)
Moze cos sie udalo...A kiedy najwczesniej mozna zrobic test sikany?
Jesli nie to w przyszlym miesiacu znow zaczne uzywac tescikow na owulacje...Fajnie, ze staranie sie jest takie przyjemne :klaszcz:
najwczesniej 14 dni po zaplodnieniu a jeszcze lepiej w dzien spodziewanej miesiaczki lub po dniu spodziewanej miesiaczki
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Moje drogie,a moze zamiast robic kolejne testy i stresowac sie ,bo moze tym razem sie udalo,na chwilke zapomnijcie o nich i kochajcie sie z waszymi panami jak szaleni :).Stres na pewno nie sprzyja wielu sytuacja!.Zycze wam powodzenia i cudownych maluszkow!!!
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
chcialam z nazeczonym rowniez starac sie o dzidzie ale stwierdzilismy ze jeszcze za wczesnie...
 

nikaxxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
Witajcie, pisze to glownie dla osob dlugo starajacych sie o bobaska...

Ja bardzo chcialam byc mama...gdy spoznial mi sie okres chodz o 2 dni bieglam do apteki po test...nic...i nic ..i tak przez jakies 5 razy ... ciaglo sie to pol roku...martwilismy sie ze ktores z nas moze nie móc miec dzieci...wkoncu doszlismy do wniosku ze narazie nie bedziemy sobie tym glowy zawrazcac...wkoncu bylam mloda...po miesiacu gdzies przeczytalam na forum ze podobno facet ma mniej plemnikow wlasciwych przez picie kawy, energy drinkow, stres a nawet przez noszenie obcislych bokserkow! Moje kochanie postaralo sie nie pic energy drinkow (kawy nie pije-nie lubi) i nie myslelismy o dziecku by uniknac niepotrzebnego stresu...

teraz jestem szczesliwa mamusia 7miesiecznej Roksany :)
trwalo to okolo roku zanim dostalam ten cudowny podarunek od Boga...
Nie poddawajcie sie!
..warto czekac!!...

Misie udało! Wam tez tego rzycze z całego mojego serduszka! pozdrawiam!

Roksana :)
dk4589_Obraz%20001.jpg
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
niko gratuluję Ci córeczki....
PS. Mam nadzieję, że Twoja córka nie spędza dużo czasu w tym chodziku!! Nie wiem czy wiesz, ale jest to niezdrowe dla kręgosłupa dziecka, zwłaszcza takiego malucha, który może jeszcze nie być gotowy na pionizowanie!!
 

nikaxxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
Kochana moja coreczka jest regolarnie badana -bioderka ma jak to lekarka stwierdzila "jak u baletnicy" pozatym nie staje na nozkach w chodziku ;) to chodziko-bujaczek od 5 miesiecy ;) pozdrawiam
 
Do góry