Staramy się o dzidzię

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Zapraszam wszystkich którzy starają sie o dzidzie :papa: :D
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
My też się staramy, ale choruję na endometriozę, więc jest ciężko :) Jednak nie tracimy nadziei :)
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
NY
jezeli endometrioza jest w 1 lub 2 stadium to (tak mi lekarz kiedys powiedzial) ze najlepszym i najskuteczniejszym lekarstwem wlasnie jest zajscie w ciaze... :) endometrioze leczy sie hormonalnie i to najczesciej hormonami wlasnie takimi jakie sa produkowane w ciazy, a ciaza jest naturalnym lekarstwem na endometrioze (ale tylko w 1 i 2 stadium pozniej to juz terapia hormonalna nie pomaga zbytni...leczenie chirurgiczne zostaje) no ale specem w tej sprawie nie jestem tak mi raz tylko lekarz mowil jak sie go pytalam odnosnie tej choroby :)
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Dokładnie jest tak jak napisała Kwasia :) Ciąża to najskuteczniejsze lekarstwo na endometriozę i mam nadzieję, że pokonam ją właśnie tym sposobem
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Zdaje się, że choruje na to moja bardzo serdeczna kumpela i jakoś jej nie zalecał lekarz zajscia ciążę, albo nie mogła zajść... nie wiem dokładnie...
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Bardziej prawdopodobne że nie mogła :) ... ogólnie zasięgałam już porad wielu specjalistów i każdy jednomyslnie sugerował ciąże, jednak oczywiście zależy to od stopnia zaawansowania endo... Jesli się jest już w III fazie, ciąża może być już tylko marzeniem. A lekarze nie polecaja ciąży przy endo tylko wtedy jeśli występuja jakies inne zmiany w macicy, np. mięśniaki ...
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja jestem mama 2,5 letniej dziewczynki i od 9 mc staramy sie o nastepna dzidzie niestety jak do tej pory nam sie nie udaje ale jestem dobrych mysli. Więc życzę szybkiego zafasolkowania tym ktorzy sie staraja :)
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
A dziekuje MADZIA1983 i na wzajem tylko że małego królewicza :p Ja juz bym chciała zeby mała miała rodzeństwo dzieci lepiej sie chowają razem i jak jest miedzy nimi mała róznica wieku jesli by to zalezalo odemnie to miała bym 3 rok za rokiem ale niestety jestem po cesarce i miałam wskazane od lekarza aby odczekac 2 lata a i tak wczesniej zaczeliśmy sie starac jak mała miała 1,5 roku. Ja mam starszego brata o 7 lat i praktycznie nie ma pomiedzy nami wiezi wiem ze to nie regula i często bywa inaczej ale w mojej głowie zapala sie czerwona lampka jak mysle o takiej róznicy wieku między dziecmi.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
zuuoo też jestem po cesarce ;p Ale ja niestety nawet nie mam z kim "zrobić sobie" drugiego dziecka... Tez mam rodzeństwo i też jest miedzy nami 7 lat, tylko że siostra jest młodsza hehehe
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
My tez sie staramy o dzidzie juz pare miesiecy, tak powaznie to od wrzesnia... ;)

Wciaz cisza....

Mysle,ze jesli do roku czasu nic nam nie wyjdzie z tych staran to pojdziemy obydwoje do lekarza sprawdzic czy wszystko jest ok...

A poki co, to jutro odbieram wyniki...

Zobaczymy????
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
My tez sie staramy od dzidzie juz pare miesiecy, tak powaznie to od wrzesnia... ;)

Wciaz cisza....

Mysle,ze jesli do roku czasu nic nam nie wyjdzie z tych staran to pojdziemy obydwoje do lekarza sprawdzic czy wszystko jest ok...

A poki co, to jutro odbieram wyniki...

Zobaczymy????
ZYCZE POWODZENIA!!!
 

Ashely

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
37
My też staramy się o dzidzie ;) zobaczymy co z tego wyniknie ;) Tak bardzo tego pragniemy ;)
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
życzę powodzenia wszystkim starającym się, ja póki co oczekuje na przyjscie na swiat mojego maleństwa :)
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
NY
Kasiula to ze negatywny to o niczym nie swiadczy...mnie ani jeden nie wyszedl pozywtywny a robilam ich 4...a jestem w prawie w 17 tygodniu... :) wiec nic nie jest przesadzone :)
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Niestety wynik negatywny :( :( :( :( Porazka....
nie wiem w ktorym dniu robilas test wiec nic nie moge powiedziec ale nie trzeba sie zalamywac niestety tak to czasem bywa jak niechcemy to mamy a jak bardzo chcemy to nam nie wychodzi. cierpliwości życze! nam rowniez od 9 mc nie wychodzi i w tym postanowilam kupic testy owulacyjne zanim zajde w ciaze to majatek na te testy stracimy bo i owulacyjne i ciazowe a kasa leci ale czego sie nie zeby zafasolkowac :p :D
 
Do góry