Średnia............

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Regis co Ty taki zły chodzisz ostatnio ;) ?
Wiadomo, że w gim. z łatwością można mieć tą średnią 5 cóś ;)
W liceum jest po pierwsze więcej materiału, nikt się nie zastanawia nad tym czy umiesz czy nie i w ogóle jest trudniej. Więc gimnazjaliści nie macie co się chwalić :lol: joke ;)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Nie lubię po prostu chwalenia się... a co niektóre osby zapędziły się w ta stronę....

A zły nie chodzę, nawet mam ciagle dobry humor, wyraziłem jedynie swoje zdanie...
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Nigdy nie przejmowałem się za bardzo średnią. Przeważnie miałem coś pomiędzy 3 a 4, w podstawówce 4 do 5. Jak mnie coś zainteresuje to się tego uczę i mam lepszą ocenę a jak nie to nie. Liczenie co by tu jeszcze poprawić i jak po to zeby mieć lepszą statystyczną cyferkę, zwaną potocznie średnią uważam za pozbawione sensu. No chyba że komuś bardzo na tym zależy bo chce mieć np stypendium naukowe, ja tak wysoko nie mierzę, w końcu na nauce świat się nie kończy.
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Dokładnie o to chodzi, ja także nigdy sie do tego nie przykładałem zawsze miałem dobae oceny: w gimn zawsze okolice paska w LO ponad 4... było wiele osób z wyższymi ocenami ale co z tego, jak przychodziło co do czego to ja miałem jedne z najlepszych wyników z testów gimnazjalnych potem z matury, na oblegany kierunek studiów tez się dostałem, średnia nie zawsze obrazuje to co ma sie w głowie i tyle, mnie ona nigdy nie obchodziła...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Dokładnie o to chodzi, ja także nigdy sie do tego nie przykładałem zawsze miałem dobae oceny: w gimn zawsze okolice paska w LO ponad 4... było wiele osób z wyższymi ocenami ale co z tego, jak przychodziło co do czego to ja miałem jedne z najlepszych wyników z testów gimnazjalnych potem z matury, na oblegany kierunek studiów tez się dostałem, średnia nie zawsze obrazuje to co ma sie w głowie i tyle, mnie ona nigdy nie obchodziła...
dokladnie o to chodzi mozna sie nie uczyc a pisac mature testy gim najlepiej z klasy bo po co w Lo komus srednia 5.0 wole sie przylozyc do 4 wybranych przedmiootow ktore bede zdawal na maturze a reszta do czego mi ?? :mruga:
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja w gimku dążyłam do jak najlepszej średniej żeby następnie dostać się do dobrego LO ;) A teraz gdy już jestem w liceum to staram się o dobre oceny tylko z tych przedmiotów, które kiedyś będę prawdopodobnie studiowała :D
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
Liczenie co by tu jeszcze poprawić i jak po to zeby mieć lepszą statystyczną cyferkę, zwaną potocznie średnią uważam za pozbawione sensu. No chyba że komuś bardzo na tym zależy bo chce mieć np stypendium naukowe, ja tak wysoko nie mierzę, w końcu na nauce świat się nie kończy.

Nooo, albo jeśli rodzice chcą zobaczyć świetną cyferkę i chcesz urosnąć w oczach nauczycieli. Bo zawsze lepiej się wygląda, jeśli Cię jakiś zagadnie i zapyta jaką masz, a Ty mu strzelisz w oczy 5.4 np. :p A i się zgodzę, na nauce się świat nie kończy. A Ci co siedzą non stop w książkach to mają nie pokolei we łbie;)
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
a jaaaa....
mam 5.1!! :p :p :D
i nie jestem kujonem!
wręcz przeciwnie :D
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
a ja na semestr ponad 4,2 ale trzeba by sie wziąśc w koncu do nauki bo to ostatni semestr w tej budzie,
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ja juz do szkoly nie chodze a na studiach ciezko o dobra srednia, teraz mialam 3,95, a na koniec LO mialam 4,8 :D
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
III gim. polorcze : 3,7X albo 3,8X nie pamietam:p a na koniec lcize na 4,1+ :eek:k:


najwyzsza jaka mialem to 5,14 :D w IV klasie podstawowki :bag:
 

anus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja w 5 klasie sp . Miałam średnią 4.0 a w 6kl. w pierwszym semestrze 3.75 a w drugim spodziewam się około 4.3 :D No wiecie..niema to jak dostac sie do lepszego gimnazjum :D
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
ja tez uczestnictwo w wyscigu szczurow uwazam za pozbawione sensu. a jeszcze na studiach zdarzaja sie osoby, ktore przykladaja sie nie tylko do przedmiotow scisle zwiazanych z kierunkiem (zupelnie zrozumiale), ale rowniez poprawiaja etyke, bo z zaliczenia dostali 3 a to tak pogorszy srednia...
 
Do góry