Średnia............

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
W tym pólroczu coś słlabo jedynie 4,74 :/ no jedna seta zabraklo do paska czy to sie nie da wkurzyc :p no ale jak mowilem slabo poszlo na koniec licz tak an 5,2 lub 5,3 zobaxcyzmy jak to bedzie :)
łoooooooo ja nigdy nie mialam powyzej 4,75
a teraz mam 4,0 i jestem strasznie z siebie dumna :D :D :D :D
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
coś koło 4,8 ale nie całe
jak dla mnie na pierwsze półrocze to bardzo dobrze :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ehh ja w gimnazjum zawsze mialam ponad 5.0....
Teraz mam 3.9 ale wiecej nawet mi sie nie chce miec. Moge miec nawet i nizsza. Srednia zanizaja mi szczegolnie przedmioty scisle oraz te ktore nie przydadza mi sie na maturze. Tak to juz jest ze w liceum nadchodzi czas ze trzeba sobie wybrac przedmioty na krtorych naprawde Ci zalezy i na nich sie skupiac. I mysle ze stad wlasnie mniejsza srednia u licealistow.
 
K

kfiatushekk

Guest
Oj u mnie tak fajnie nie jest:/
troche sobie w kulki z nauką lecę.. wychodzi mi 3,6 ( 1 kalsa liceum) ale na koniec roki bedzie lepiej :)
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Ja nie mogę. To może ja się nie będę przyznawać :bag: ja miałąm 3,76 (lub coś koło tego) :bag: ale u mnie jest strasznie wysoki poziom i ostatnio wogóle nie wyrabiałam :/ :bag: :sciana:
 

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
No to ja widze że rządze :p
Mam średnią 5.09 na te półrocze.
Chodze do 3 klasy gimnazjum, pomimo tego że poziom w mojej szkole jest bardzo wysoki patrząc chociażby na to, że jest punktowy system oceniania :/
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ehh ja w gimnazjum zawsze mialam ponad 5.0....
Teraz mam 3.9 ale wiecej nawet mi sie nie chce miec. Moge miec nawet i nizsza. Srednia zanizaja mi szczegolnie przedmioty scisle oraz te ktore nie przydadza mi sie na maturze. Tak to juz jest ze w liceum nadchodzi czas ze trzeba sobie wybrac przedmioty na krtorych naprawde Ci zalezy i na nich sie skupiac. I mysle ze stad wlasnie mniejsza srednia u licealistow.
ale poziom tez troszke inny :p a scisle lubie w koncu biol-chem :D
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja to mam na polrocze 4.5 :( slabiutko jak na mnie :( w 3 gim mialam 5.18 :D ale na koniec moze bedzie lepiej :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
coś koło 4 bedize.. troszke więcej chyba... przynajmniej dwóje mi nie zaniżają średniej , bo przy 2 sie nie zalicza semestru :D
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Chwalenie sie swoją średnią to żenada... nie ma co porównywać, zreszta wysokie średnie są zazwyczaj zawyżone, ponieważ taki super uczeń z góry dostaje 5 lub 6..... ehhh
Porywnywać to można wyniki matury, ale to jeszcze daleko przed Wami
Pozdro
 
Do góry