Sprzedam/kupię prace maturalne

blue xyz

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
sprzedam prezentacje maturalna: Motyw winy i kary w literaturze + potrzebna bibliuografia i plan pracy.Dodatkowo pytania,ktore sama dostalam.Praca oceniona na maksymalna ilosc punktow.Cena 80zl do uzgodnienia;) kontakt blue_berry1002@wp.pl
 

Daria19

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną Temat: "Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka. Omów losy wybranych bohaterów literackich". Praca została oceniona 20/20. Oparta jest na książkach: "Dzieje Tristana i Izoldy", "Zbrodnia i kara", "Lalka", "Kamizelka", "Cierpienia młodego Wertera". Do pracy dołączam konspekt, bibliografię oraz aneks z cytatami.Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mail dklis@vp.pl
 

Daria19

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną Temat: "Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka. Omów losy wybranych bohaterów literackich". Praca została oceniona 20/20. Oparta jest na książkach: "Dzieje Tristana i Izoldy", "Zbrodnia i kara", "Lalka", "Kamizelka", "Cierpienia młodego Wertera". Do pracy dołączam konspekt, bibliografię oraz aneks z cytatami.Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mail dklis@vp.pl
 

ewelina02

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
PREZENTACJE MATURALNE-RÓŻNE TEMATY! cena: 50 zł

1. Szczęśliwe i nieszczęśliwe dzieciństwo w literaturze różnych epok. 2. Motyw nieszczęśliwej miłości w dziełach literackich i operowych. 3. Różne portrety Żydów w polskiej literaturze. 4. Rozstania kochanków. 5. Świat odwróconego dekalogu w rzeczywistości obozowej i łagrowej. 6. Różne spojrzenia na wieś i jej problemy w literaturze XIX i XX w. 7. Motyw pożegnania w utworach literackich. Każda praca zawiera tekst wystąpienia, bibliografię, plan ramowy oraz cytaty. Prace pisane przez polonistkę. Cena-50 zł. Kontakt:ewel67@op.pl
 

aniolek-e2

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną

,,Stanisław Wyspiański- artysta wszechstronny. Rozważ przywołując wybrane dzieła literackie i plastyczne tego twórcy.’’ oraz

,,Stanisław Wyspiański- artysta wszechstronny. Dokonaj analizy porównawczej wybranych dzieł literackich i plastycznych tego twórcy.’’

Moja praca bardzo podobała się komisji egzaminacyjnej, otrzymałam 100%. Napisałam też drugą (,,Stanisław Wyspiański- artysta wszechstronny. Dokonaj analizy porównawczej wybranych dzieł literackich i plastycznych tego twórcy.’’), przekształciłam swoją pracę tak, aby pasowała do tematu. Jeśli masz pokrewny temat, również mogę przekształcić pracę. Dołączam bibliografie, ramowy plan wypowiedzi, prezentacje w PowerPoint oraz wszelkie potrzebne materiały. Cena 70zł. Kontakt gg 7208491, e- mail aniolek-e2@tlen.pl

Gorąco polecam.
 

emilio009

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Mam do sprzedania prezentację maturalną "Portret Żyda w literaturze polskiej"
-bibliografia
-ramowy plan wypowiedzi
-prezentacja Power Point
-obrazy, fragment filmu
-przykładowe pytania
Praca oceniona na 19/20 pkt. Cena 40 zł !!!!!!!!!!
GG: 1594144
 

fiuczer

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Oferta cały czas aktualna
Skład
Tekst prezentacji,prezentacja multimedialna,plan pracy,bibliografia plus dodatkowe materiały(teksty,filmy)
Pozdrawiam
 

profanum

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam Was Kochani,

ma do zaoferowania kilka tematów prezentacji maturalnych, w których skład wchodzi:
- bibliografia,
- konspekt,
- tekst prezentacji,
- kserówki literatury przedmiotu,
- cytaty,
- film-prezentacja

Są to prezentacje na wysokim poziomie, które otrzymały wysokie noty podasz egzaminu maturalnego.

Cena kompletu to jedyne 50 zł. Przesyłkę wysyłam w ciągu 1 dnia ( w chwili otrzymania pieniążków na konto) na adres domowy lub e-mail (w przypadku wysyłki na adres domowy materiały znajdują się na płycie CD + wydruk). Mój e-mail to profanum@op.pl lub gg:7861924

Oferowane przeze mnie tematy to:


1. Analizując wybrane utwory, przedstaw różne sposoby ujęcia tematu emigracji.
2. Różne aspekty cierpienia w literaturze wybranych epok.
3. Błędy językowe jako źródło komizmu. Dokonaj analizy wybranego materiału.
4. Postać bohatera tragicznego. Przedstaw temat analizując literackie przykłady z różnych epok
5. Scharakteryzuj motyw buntu, analizując celowo wybrane utwory z literatury starożytnej i współczesnej.
6. Ekspresja i impresja. Analizując celowo zgromadzony materiałach językowych określ właściwości wypowiedzi świadczące o nadawcy i odbiorcy.
7. Wielcy kochankowie. Scharakteryzuj ich kreacje literackie i filmowe.
8. Męska przyjaźń w literaturze. Omów różne ujęcia tego motywu w wybranych utworach literatury polskiej i obcej.
9. Odwołując się do utworów wybranych epok literackich, przedstaw konflikty rodzinne.
10. Przedstaw funkcjonowanie motywów wierności i zdrady w literaturze. Odwołaj sie do utworów z różnych epok literackich.
11. Czarny charakter w literaturze. Analizując wybrane przykłady, podaj powód kreowania takich postaci.
12. Kobiecość jako przywilej lub przekleństwo. Omów problem odwołując się do wybranej epoki literackiej.
13. Tatry i Podhale w literaturze młodopolskiej. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów literackich.
14. Przemiana bohatera. Odwołując sie do 2-3 postaci literackich przedstaw przyczyny i celowość metamorfozy.

Pozdrawiam i zachęcam! Solidnie i tanio
 

Miśka234

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Mam do sprzedania prezentację maturalną: "Sposoby przedstawiania II wojny światowej w literaturze i filmie.Zaprezentuj temat, analizując wybrane dzieła".
Prezentacja zawiera: bibliografię, ramowy plan wypowiedzi, opis tematu, cytaty, przykładowe pytania jakie mogą się pojawić, biuletyn maturzysty.

Prezentacja oceniona została na 20pkt.

Cena: 80zł.
Kontakt: dominikam7@o2.pl

Pozdrawiam.
 

paulinkaaaa1

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną, temat:Wizerunek Polaka w literaturze. Omów temat odwołując się do wybranych utworów literackich z różnych epok.

W skład pracy wchodzi:
-prezentacja
-Bibliografia ( literatura podmiotu- ciekawe artykuły, literatura przedmiotu-artykuł jako wprowadzenie do tematu, trzy powieści , satyra, nowelka, wywiad, artykuł podsumowujący pracę)
-Ramowy plan prezentacji
-przykłady pytań zadanych przez egzaminatora
-notatki, które pomogą w przygotowaniu do odpowiedzi na pytania
-zdjęcia artykułów ( nie trzeba będzie już szukać w bibliotekach)

Prezentacja oceniona na 100% przez egzaminatorów.

Cena 80 zł lub do negocjacji,

Proszę o kontakt:
mail: paulina.szklarczyk@interia.pl
 
C

chabierra

Guest
witam, mam do sprzedania pracę na temat: motyw ogrodu w literaturze i sztuce.
praca zwięzła, prosta i przyjemna do nauki, ale i poprawna-otrzymałam za nią 90%.
+bibliografia, cytaty, ramowy plan wypowiedzi, reprodukjce obrazów, przykładowe pytania, osobiste wskazówki na temt pracy. Służę także pomocą po zakupie pracy
tanio!!!
kontakt: emilka527@wp.pl
wysyłam do wglądu bibliografię bądź fragment pracy :)
polecam!
 
C

chabierra

Guest
witam, mam do sprzedania pracę na temat: motyw ogrodu w literaturze i sztuce.
praca zwięzła, prosta i przyjemna do nauki, ale i poprawna-otrzymałam za nią 90%.
+bibliografia, cytaty, ramowy plan wypowiedzi, reprodukjce obrazów, przykładowe pytania, osobiste wskazówki na temt pracy. Służę także pomocą po zakupie pracy
tanio!!!
kontakt: emilka527@wp.pl
wysyłam do wglądu bibliografię bądź fragment pracy :)
polecam!
 

Teacher2012

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Od kilku lat zajmuję się tworzeniem prezentacji maturalnych.
Jestem nauczycielem w szkole średniej, a także egzaminatorem.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na moją stronę internetową: www.prezentacjamaturalna-teacher.blogspot.com
 

mariusz_fbs

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Oferuję do sprzedania swoją prezentację maturalna.
Temat: "Obraz II wojny światowej w polskiej literaturze powojennej. Zaprezentuj temat, uwzględniając różne sposoby pisarskie."
Praca została wysoko oceniona (18/20 punktów). Prezentacja zawiera:
- wypowiedź (3 strony A4, czcionką 12 - równo 15 minut mówienia)
- bibliografię (zarówno literatura podmiotu i przedmiotu)
- ramowy plan wypowiedzi
- kartka z cytatami

Możliwość odbioru osobistego w centrum Kielc, lub wyślę gotową prezentację mailem (po dokonaniu przez Ciebie przelewu na moje konto). Cena JEDYNIE 40 zł ! ! !

Kontakt mariusz_fbs@tlen.pl
lub
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-prezentacje-maturalna-z-jezyka-polskiego-IDyNdX.html
 

sonia1617

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam do sprzedania prezentację maturalną pod tytułem " Polak w Paryżu. Porównaj wybrane utwory, w których na stolicę świata, patrzy przybysz z Polski". Więcej informacji : gg 6412130 ;))
Pozdrawiam ;))
 

bu92

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
sprzedam prace maturalną temat: MŁODZI GNIEWNI W LITERATURZE I FILMIE. PRZEDSTAW SYLWETKI BOHATERÓW NA PODSTAWIE ANALIZY WYBRANYCH PRZYKŁADÓW.
za pracę uzyskałam 100%
do niej dodaję:
* wykaz cytatów
* ramowy plan wypowiedzi
* bibliografię - do literatury przedmiotu dodaję kserówki wszystkich wykorzystanych fragmentów.
zainteresowanych prosze o kontakt : 607616976
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Sprzedam prezentacje maturalną. Z bibliografią.
Całkowity koszt 35 zł - ale mogę negocjować.
Temat ; Motyw walki narodowowyzwoleńczej w literaturze romantycznej. Na podstawie analizy wybranych utworów literackich przedstaw różne realizacje motywu oraz określ jego funkcje.
Za te prezentacje otrzymałam 20/20.
Pisać na priv.
 

mandy-candy

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam sprzedam pracę maturalną :) jej temat to "Cztery pory roku w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Omów temat, odwołując się do wybranych tekstów kultury z różnych epok". Pracę pisałam sama, w trakcie jej pisania konsultowałam się z polonistką, zdałam na maksymalną liczbę punktów :) Jeżeli jest ktoś zainteresowany to
mandy-candy@o2.pl
 
Do góry