Sprzedam/kupię prace maturalne

mprezentacje

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mam do sprzedania kilka prac maturalnych wraz z bibliografią, planem prezentacji i cytatami.
Tematy prac to:
1.Wizja końca świata w literaturze i sztuce. Określ funkcje motywu, analizując wybrane dzieła
2.Różne sposoby patrzenia na miłość do ojczyzny przez bohaterów romantycznych. Omów zagadnienie na wybranych przykładach literackich
3.Romantyczny model bohatera i jego recepcja w twórczości pisarzy następnych epok. Omów na wybranych przykładach utworów literackich.
4.Świat szlachecki w literaturze polskiej. Omów temat, odwołując się do wybranych utworów
5.Poznawanie świata, pielgrzymowanie, poszukiwanie celu, ukaż funkcjonowanie motywu wędrówki w literaturze, odwołując się do wybranych utworów.
6.Zemsta jako motyw literacki. Omów zagadnienie na podstawie wybranych utworów.
7.Na podstawie wybranych przykładów literackich wyjaśnij czym może być dom rodzinny- oazą spokoju, miejscem konfliktów, wspomnieniem

Pytania proszę kierować na maila: mprezentacje@o2.pl

pozdrawiam
 

jaskier321

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
sprzedam prezentację maturalną + bibliografia + plan 90%

temat: Wpływ nowoczesnych nośników informacji (np. Internetu) na współczesną polszczyznę. Omów problem, analizując zgromadzony materiał.

TANIO!!! komisja oceniła ją na 90% także jest przyzwoicie napisana.

gg: 39133595. cena do uzgodnienia.
 

Wiola_91

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam do sprzedania pracę maturalną pt" Motyw powstania styczniowego w twórczości pisarzy polskich oraz cyklach obrazów Artura Grottgera. Przedstaw sposoby jego ujęcia, odwołując się do wybranych przykładów". Praca zajmuje prawie 3 strony, idealnie na 15 minut. Dodatkowo mogę załączyć ramowy plan wypowiedzi. Matura zdana na 100%. Cena do uzgodnienia. GG: 144 77 77
 
C

chabierra

Guest
chabierra
witam, mam do sprzedania pracę na temat: motyw ogrodu w literaturze i sztuce.
praca zwięzła, prosta i przyjemna do nauki, ale i poprawna-otrzymałam za nią 90%.
+bibliografia, cytaty, ramowy plan wypowiedzi, reprodukjce obrazów, przykładowe pytania, osobiste wskazówki na temt pracy. Służę także pomocą po zakupie pracy
usmiech.gif

tanio!!!
kontakt: emilka527@wp.pl


możliwość wglądu przed zakupem bibliografii bądź fragmentu pracy :)
 

ruda2903

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prace maturalną pt: 'Funkcje motywu zdrady w wybranych utworach literackich rożnych epok'

Praca oceniona 20/20.

Koszt pracy ok 50 zl razem z Bibliografia:)

Kontakt i więcej szczegółów na gg:9925261

Pisać nawet kiedy jestem niedostepna:)
 

Franek726

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, sprzedam pracę maturalną z języka polskiego.
"Ojcowie i synowie w literaturze"
Praca była oceniona na 14pkt.
Cena: do uzgodnienia

W cenie zawarta jest: bibliografia, plan ramowy oraz cytaty.

GG:5994649
e-mail: franek19.04.1991@o2.pl
 

Basiorek4

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej ja mogę się podjąć każdej pracy mam także własną do sprzedania jeśli ktoś byłby zainteresowany wiadomo cena do uzgodnienia gdyż każda praca potrzebuje więcej bądź mniej czasu. Chętni piszcie na basiorek4@vp.pl lub na gadu 8034605 pozdrawiam
oczko.gif
 

prezentacjepolski

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, dorabiam do stażu nauczycielki języka Polskiego w liceum, pisząc prezentacje maturalne.
Możliwość negocjacji ceny, krótki termin oczekiwania na gotową prezentację.

prezentacjepolski@o2.pl

Pozdrawiam
 

prezentacjepolski

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, dorabiam do stażu nauczycielki języka Polskiego w liceum, pisząc prezentacje maturalne.
Możliwość negocjacji ceny, krótki termin oczekiwania na gotową prezentację.

prezentacjepolski@o2.pl

Pozdrawiam
 

ona1122

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ

Temat: Dziecięce widzenia świata. Analizując wybrane przykłady, omów sposób prezentacji i funkcje tego motywu.

Do prezentacji dołączam bibliografię i plan prezentacji jak również pytania, które mi zadano.

Praca oceniona 20/20pkt sprawdzona i napisana rzetelnie.

Cena ok 100zł

Chętnych proszę o kontakt diana_112@interia.pl
 

OLA20

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, sprzedam prezentacje maturalna na temat CÓRKI - BOHATERKI LITERATURY PIĘKNEJ, ZAPREZENTUJ TEMAT ANALIZUJĄC WYBRANE PRZYKŁADY LITERACKIE,,,CENA 120 ZŁ
KONTAKT olunia1621@wp.pl

SPRZEDAM prezentaje na nastepujące tematy:
1)wpływ miasta na psychikę bohatera, rozważ problem na wybranych przykładach literackich,

2) panorama społeczeństwa polskiego w powieściach realistycznych drugiej połowy XIX wieku, omów na wybranych przykłądach, opracowana tylko na lalce

3) starosć jako motyw literacki, omów zagadnienie odwołując się do wybranych przykładów

4) motyw vanitatywny w polskiej poezji współczsnej, omów na wybranych przykładach

cena 80 zł Zapraszam

kontakt olunia1621@wp.pl
 

krystiantabasko

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prezentacje maturalną o temacie :

"Sceny batalistyczne w literaturze, malarstwie i filmie.
Przedstaw i porównaj sposób prezentacji.".


Prezentacja maturalna jest napisana bardzo ciekawie i jest łatwa do nauczenia.
W skład prezentacji wchodzi konspekt, plan ramowy, biografia, cytat oraz wspaniała
prezentacja multimedialna która prezentuje sceny batalistyczne z wytypowanych filmów
oraz przykłady z malarstwa.

Praca była tworzona pod okiem zaprzyjaźnionego nauczyciela języka polskiego
i uzyskała maksymalna liczbę punktów 20/20. Praca zawiera 4 strony i wraz z prezentacja
w power poincie jest ona wyliczona na 13-15 minut referowania.

Więcej informacji proszę kierować na mój numer gadu 3638443
oraz email : ostryjaktabasko@gmail.com

Cena prezentacji to jedyne 40zł
Gorąco polecam.
Na pewno będziecie zadowoleni .
2cdvhjt.jpg
 

Humanic

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mam do sprzedania pracę maturalną, własnoręcznie z korepetytorką długie godziny pisaną,
przy której morze łez wylałem ale się za bardzo nie denerwowałem :310:

Temat pracy którą państwu oferuje to: Szaleńcy i Odmieńcy. Przedstaw ten typ bohatera odwołując się do wybranych tekstów literackich.

Praca zajmuje 4 strony A4, załączam oczywiście cytaty + Bibliografię.

Nie będę słodził tak jak co niektórzy "...praca oceniona na 100% itp..." :ninja2:
Nie nie obroniłem jej na 100% :tongue:
Udało mi się ja obronić na 90% [zainteresowanym wyśle dowód aby nie kupowali kota w worku jak się to zdarza, a wiem to niestety z doświadczenia jak sam chciałem iść na skróty] Praca została tak oceniona ponieważ nie do końca udzieliłem wyczerpującej odpowiedzi na jedno z pytań :lamo:

Cena oczywiście do uzgodnienia indywidualnie :023:


Kontakt przez e-mail: ja_maciek@o2.pl :wink:
 

Konara77

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam na sprzedaż prace " Bohater tragiczny w literaturze antycznej, romantycznej i współczesnej. Przedstaw i porównaj ujęcie zagadnienia na podstawie wybranych utworów" praca bardzo dobra :)
więcej informacji:
Konara77@interia.pl
 

tkn_garden

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam całą gotową prezentacje maturalną o temacie
Katastroficzne wizje i obrazy zagłady w dziełach_literackich i filmowych
(omów na wybranych przykładach)
mam wszystko co potrzeba aby zdać maturę, mój osobisty wynik 90%

kontakt gg 11735070
e-mail dawidus2_15@o2.pl

dla chętnych wysyłam cały wstęp do pracy można przeczytać zorientować się w wybranych w pracy utworach.
cena pracy 30-40zł po dokonaniu przelewu całą pracę razem z załącznikami wysyłam na podanego maila.
 

Agata Dzień

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam do sprzedania prezentację maturalną, która zdobyła 20 pkt oraz dała mi pierwsze miejsce w olimpiadzie przedmiotowej z j. polskiego. Jej temat brzmi: Przedstaw różne oblicza kobiety w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Do prezentacji dołączam oczywiście konspekt. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy :reese321@wp.pl. Cena do uzgodnienia.
 

Mada-pm

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Mam do sprzedania prace maturalną MOTYW CIERPIENIA W LITERATURZE.Praca oceniona na 100%,rok temu była pisana przez polonistę.Skład zestawu:
-bibliografia
-plan prezentacji
-prezentacja- 4 strony w edytorze tekstu Word czcionka 12
-prezentacja multimedialna
Cena:25zł
Szczegóły do uzgodnienia.
Kontakt: mada-pm@wp.pl
POZDRAWIAM;)
 

Panna iks van de

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam^^
Mam do sprzedania pracę maturalną na podany temat:
,, Porównaj różne kreacje bohatera tragicznego w literaturze antycznej, romantycznej i współczesnej. ''
Praca została oceniona maksymalnie czyli na 20 pkt ( jako dowód mogę przesłać skan wyniku maturalnego ;) )
Dołączam również :
-bibliografię
-konspekt
-cytaty
-pytania jakie otrzymałam od komisji
-kilka wskazówek jak sobie poradzić ze ''stresem przed maturą ustną'' ;) oraz jak zrobić pozytywne wrażenie na komisji

Cena : do uzgodnienia ^^

Kontakt :
e-mail : vanpaia.lol@gmail.com
 

next.white

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,

dysponuję gotowymi opracowaniami tematów do prezentacji maturalnych - wszystkie opracowane przeze mnie dla osób, które przygotowywałam do matury z j. polskiego. Zawierają bibliografię (literatura przedmiotu i podmiotu),ramowy plan wypowiedzi i tekst - opracowanie tematu (od 5 do 8 stron w zależności od tematu).

Cena: 50 PLN

Kontakt: next.white@gazeta.pl

1. Wizja końca świata jako motyw różnych tekstów kultury. Przedstaw jego funkcjonowanie odwołując się do przykładów.
2. Motyw Apokalipsy w literaturze i malarstwie. Zanalizuj jego funkcjonowanie w wybranych dziełach.
3. Motyw Arkadii w literaturze. Przedstaw jego różnice i funkcje w wybranych tekstach literackich.
4. "Obciążeni romantyzmem"- rozważ w jakim stopniu bohaterowie utworów pozytywizmu i Młodej Polski są literacką kontynuacją bohaterów romantycznych.
5. Przedstaw funkcjonowanie motywu Boga w literaturze
6. Bunt i pokora wobec zrządzeń losu. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach.
7. Porównaj różne postawy buntu wobec rzeczywistości socjalistycznej. Rozwiń temat na wybranych przykładach z literatury XX wieku.
8. Przedstaw różne postawy wobec cierpienia na podstawie literatury polskiej
i obcej
9.Obraz holocaustu w literaturze i filmie. Omów to zagadnienie, porównując sposoby przedstawienia tematu w wybranych dziełach.
10. Skonfrontuj dziewiętnastowieczny i dwudziestowieczny wizerunek kobiety w literaturze, wykorzystując wybrane utwory.
11. Stereotyp kobiecości w literaturze dwóch epok. Omów zagadnienie na wybranych przykładach.
12. Duchy, zjawy, upiory w literaturze romantycznej. Omów funkcję tego motywu na wybranych przykładach.
13. Zaprezentuj i porównaj różne obrazy miasta w literaturze XIX i XX wieku
14. Wpływ miasta na psychikę bohatera. Omów na wybranych przykładach.
15. Konkretyzacje mitu o wiecznej szczęśliwości. Przedstaw temat na wybranych przykładach literackich.
16. Mity jako źródło inspiracji literackich. Dokonaj analizy na wybranych przykładach.
17. Motyw lotu i ptaka w literaturze i sztuce. Zbadaj jego znaczenie i różne ujęcia w wybranych dziełach.
18. Omów tragizm ludzkiej egzystencji w obozach koncentracyjnych na przykładach literatury faktu.
19. Motyw pielgrzyma w literaturze. Omów na podstawie tekstów z wybranych epok literackich.
20. Echa powstania styczniowego w literaturze i malarstwie drugiej połowy XIX wieku. Zaprezentuj różne sposoby funkcjonowania tego wątku w wybranych dziełach.
21. Przywołanie mitu o Prometeuszu i jego interpretacja.
22. Omów znaczenie metamorfozy bohaterów literackich. Odwołaj się do wybranych przykładów.
23. Pycha jako czynnik determinujący działania człowieka. Określ jej źródła i konsekwencje, analizując wybrane utwory.
24. Sceny batalistyczne w literaturze, malarstwie i filmie. Zanalizuj sposób ich przedstawienia i znaczenie dla całości dzieła.
25. Porównaj obraz Warszawy ukazany w Lalce i dowolnie wybranym utworze literackim XX wieku.
26. Wieś na przełomie XIX i XX wieku. Porównaj jej obraz w literaturze i malarstwie, omawiając wybrane dzieła.
27. Funkcja motywu winy i kary w literaturze
28. Świat żydowski w literaturze. Przedstaw różne sposoby ujęcia tego tematu w wybranych utworach.
29. Portrety Żydów polskich w literaturze XIX i XX wieku. Przedstaw różne jęcia postaci w wybranych dziełach literackich.
 
Do góry