Sprzedam/kupię prace maturalne

beatak789@tlen.pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania prace maturalną na temat : ''Różne obrazy buntu, Zaprezentuj, odwołując sie do wybranych utworów literackich" Dodam że temat jest łatwy dostałam za niego 18/20 punktów. Kontakt mail : beatak789@tlen.pl
 
O

Oferty edukacyjne

Guest
Najtańsze na rynku gotowe prace maturalne do pobrania - http://www.wiedza24h.pl/agencja_prasowa/20/gotowce/prezentacje_maturalne.html
 

kamilos969

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalna z języka polskiego na temat: Strój jako element znaczący w literaturze i sztuce. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych przykładów.

Jest napisana bardzo ciekawie i łatwa do nauczenia. Dodatkowo jest filmik do odtworzenia na CD.

Prezentacja zawiera: wypowiedź - prezentacja, konspekt/ bibliografia podmiotu i przedmiotu, wiersz, źródła tematyczne i opracowania każdej lektury + (film i plakat/zdjęcie do prezentacji) jak ktoś by chciał.

Cena
do uzgodnienia.

więcej pod mailem kamilbis@op.pl

pozdrawia
 

karol5588

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich maturzystów. Piszę prace maturalne ( ustne ). Każdy kto brał ode mnie pisał, że miał minimum 15 pkt na 20. Zdarzały się też maksymalne punkty. Więcej informacji:
gg : 1591492
email : karol5588@o2.pl
 

borysking

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prace maturalne. Posiadam prace o następujących tytułach:

1. Motywy marynistyczne w literaturze i sztuce, omów na wybranych przykładach.
2. Jak miejsce i czas wpływa na nasz los? Porównaj różnorodne postawy bohaterów z wybranych utworów literackich.
3. Ballada i jej cechy gatunkowe. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych przykładów literackich.
4. Analizując wybrane przykłady, przedstaw motyw cierpienia.
5. Literatura faktu jako ważny dokument przeżyć współczesnego człowieka.
6. Omów zagadnienia na podstawie analizy wybranych dzieł.
7. Kamienica jako przestrzeń życia człowieka.
8. Rozważ na wybranych przykładach utworów literackich.
9. Zjawisko konfliktu pokoleniowego, jego przyczyny i skutki. Porównaj ujęcie problemu w wybranych utworach literackich.
10. Literatura tworzy wzory do naśladowania. Omów rolę literatury parenetycznej w epoce średniowiecza i renesansu, wykazując 3-4 przykłady.
11. Miłość i śmierć w literaturze polskiej i powszechnej zanalizuj i oceń funkcje tych motywów w wybranych przykładach literackich.
12. Niewłaściwe wybory, fałszywe kroki, błędy, oceń jakie były ich konsekwencje w biografii wybranych bohaterów literackich.
13. Wybitne jednostki wobec niewoli ojczyzny. Omów temat na podstawie wybranych przykładów literackich.
14. Różne oblicza miłości w literaturze.
15. Przedstaw temat na wybranych przykładach utworów literackich.
16. Motyw pieniądza w literaturze i jego funkcje.
17. Rozważ zagadnienia na podstawie analizy twórczości H. Balzaca, F. Dostojewskiego, E. Zoli, B. Prusa.
18. Sylwetki kobiet wykreowane przez pisarzy różnych epok.
19. Porównaj literackie portrety kochanka romantycznego na podstawie analizy wybranych utworów.
20. Pożegnanie i rozłąka jako temat literacki.
21. Porównaj realizację haseł pracy organicznej i pracy u podstaw w literaturze Polskiej 2 połowy IXX wieku. Omów zagadnienie na podstawie analizy wybranych problemów.
22. Topos rodziny jako odwieczny motyw literacki.
23. SPECYFIKA TEKSTU REKLAMOWEGO JAKO GATUNKU WYPOWIEDZI- NA WYBRANYCH PRZYKŁADACH OMÓW NAJWŻNIEJSZE CECHY JĘZYKA REKLAMY.
24. Porównaj sztukę pisania listów dawniej, a styl i język sms i e-mail dziś.
25. Udowodnij indywidualność Wisławy Szymborskiej zestawiając jej utwory z dziełami innych twórców.

kontakt pod nr gg 34120887
 

borysking

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prace maturalne. Posiadam prace o następujących tytułach:

1. Motywy marynistyczne w literaturze i sztuce, omów na wybranych przykładach.
2. Jak miejsce i czas wpływa na nasz los? Porównaj różnorodne postawy bohaterów z wybranych utworów literackich.
3. Ballada i jej cechy gatunkowe. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych przykładów literackich.
4. Analizując wybrane przykłady, przedstaw motyw cierpienia.
5. Literatura faktu jako ważny dokument przeżyć współczesnego człowieka.
6. Omów zagadnienia na podstawie analizy wybranych dzieł.
7. Kamienica jako przestrzeń życia człowieka.
8. Rozważ na wybranych przykładach utworów literackich.
9. Zjawisko konfliktu pokoleniowego, jego przyczyny i skutki. Porównaj ujęcie problemu w wybranych utworach literackich.
10. Literatura tworzy wzory do naśladowania. Omów rolę literatury parenetycznej w epoce średniowiecza i renesansu, wykazując 3-4 przykłady.
11. Miłość i śmierć w literaturze polskiej i powszechnej zanalizuj i oceń funkcje tych motywów w wybranych przykładach literackich.
12. Niewłaściwe wybory, fałszywe kroki, błędy, oceń jakie były ich konsekwencje w biografii wybranych bohaterów literackich.
13. Wybitne jednostki wobec niewoli ojczyzny. Omów temat na podstawie wybranych przykładów literackich.
14. Różne oblicza miłości w literaturze.
15. Przedstaw temat na wybranych przykładach utworów literackich.
16. Motyw pieniądza w literaturze i jego funkcje.
17. Rozważ zagadnienia na podstawie analizy twórczości H. Balzaca, F. Dostojewskiego, E. Zoli, B. Prusa.
18. Sylwetki kobiet wykreowane przez pisarzy różnych epok.
19. Porównaj literackie portrety kochanka romantycznego na podstawie analizy wybranych utworów.
20. Pożegnanie i rozłąka jako temat literacki.
21. Porównaj realizację haseł pracy organicznej i pracy u podstaw w literaturze Polskiej 2 połowy IXX wieku. Omów zagadnienie na podstawie analizy wybranych problemów.
22. Topos rodziny jako odwieczny motyw literacki.
23. SPECYFIKA TEKSTU REKLAMOWEGO JAKO GATUNKU WYPOWIEDZI- NA WYBRANYCH PRZYKŁADACH OMÓW NAJWŻNIEJSZE CECHY JĘZYKA REKLAMY.
24. Porównaj sztukę pisania listów dawniej, a styl i język sms i e-mail dziś.
25. Udowodnij indywidualność Wisławy Szymborskiej zestawiając jej utwory z dziełami innych twórców.

kontakt pod nr gg 34120887
 

bulka2311

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną Temat:’’ Metamorfoza bohatera literackiego. Rozważ jej sens, odwołując się do wybranych przykładów.’’
Praca napisana przez nauczyciela języka polskiego. Oceniona 20/20. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: martakow231@wp.pl . W skład pracy wchodzi: sama praca, konspekt, cytaty, przykładowe pytania komisji. Cena: 80zł.
 

Hefron

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną
Temat: "Scharakteryzuj realizację założeń św. Franciszka w literaturze różnych epok, analizując wybrane utwory"
W skład pracy wchodzi: tekst główny, konspekt(literatura podmiotu i przedmiotu, ramowy plan wypowiedzi), przykładowe pytania, cytaty.
Praca została napisana w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały dla każdego. Łatwa do nauki a zarazem wyczerpująca temat w całości.
Została oceniona przez komisję na 20pkt. Czas trwania ok. 15min. Cena 70zł.
Zainteresowanych proszę o kontakt: az3r01@gmail.com
 

edyta_sz@onet.eu

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam do sprzedania prezentację maturalna z języka polskiego, pt.: Konfrontacja marzeń z rzeczywistością w życiu wybranych bohaterów literackich-omów na wybranych przykładach. Prezentacja została napisana przez polonistkę, do jej treści dołączam również ramowy plan wypowiedzi oraz gotową bibliografię. Praca napisana jest ładnym, przystępnym językiem, całość jest spójna i logiczna co sprawia że prezentacja jest bardzo łatwa do nauczenia. Sama zdałam ją na 100 % ( w celu potwierdzenia wiarygodnosci mogę wysłać skan matury ).
Cena prezentacji: 100 zł
Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiem pod podanym numerem telefonu bądź adresem e-mail.
Zapraszam do zakupu.

tel. 663-687-052
 

profanum

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam Was Kochani,

ma do zaoferowania kilka prezentacji maturalnych, w których skład wchodzi:
- bibliografia,
- konspekt,
- tekst prezentacji,
- kserówki literatury przedmiotu,
- cytaty,
- film-prezentacja za jedyne 50 zł. Przesyłkę wysyłam w ciągu 1 dnia od otrzymania pieniążków na moje konto na adres domowy (na płycie CD + wydruk). Mój e-mail to profanum[malpa]op.pl lub gg:7861924

Oferowane przeze mnie tematy to:


1. Analizując wybrane utwory, przedstaw różne sposoby ujęcia tematu emigracji.
2. Różne aspekty cierpienia w literaturze wybranych epok.
3. Błędy językowe jako źródło komizmu. Dokonaj analizy wybranego materiału.
4. Postać bohatera tragicznego. Przedstaw temat analizując literackie przykłady z różnych epok
5. Scharakteryzuj motyw buntu, analizując celowo wybrane utwory z literatury starożytnej i współczesnej.
6. Ekspresja i impresja. Analizując celowo zgromadzony materiałach językowych określ właściwości wypowiedzi świadczące o nadawcy i odbiorcy.
7. Wielcy kochankowie. Scharakteryzuj ich kreacje literackie i filmowe.
8. Męska przyjaźń w literaturze. Omów różne ujęcia tego motywu w wybranych utworach literatury polskiej i obcej.
9. Odwołując się do utworów wybranych epok literackich, przedstaw konflikty rodzinne.
10. Przedstaw funkcjonowanie motywów wierności i zdrady w literaturze. Odwołaj sie do utworów z różnych epok literackich.
11. Czarny charakter w literaturze. Analizując wybrane przykłady, podaj powód kreowania takich postaci.
12. Kobiecość jako przywilej lub przekleństwo. Omów problem odwołując się do wybranej epoki literackiej.
13. Tatry i Podhale w literaturze młodopolskiej. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów literackich.
14. Przemiana bohatera. Odwołując sie do 2-3 postaci literackich przedstaw przyczyny i celowość metamorfozy.

Pozdrawiam i zachęcam! Solidnie i tanio
 

eemii21

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam gotową prezentację maturalną.

Temat prezentacji: Analizując wybrane przykłady omów funkcjonowanie motywu snu w literaturze różnych epok.

Prezentacja oceniona na 20 pkt.

W zestawie:
- gotowy tekst prezentacji (6 stron)
- prezentacja multimedialna
- bibliografia
- ramowy plan wypowiedzi
- karta z cytatami
- przykładowe pytania komisji

Cena do uzgodnienia.
Kontakt GG: 31126279
 

kamk0720

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną : "Literackie obrazy rewolucji.Omów funkcje motywu w wybranych utworach". Praca jest profesjonalna, zostala napisana przez nauczycielkę języka polskiego.
Otrzymałam za nią 20 pkt (100%) Oczywiście w skład wchodzi także konspekt i bibliografia.
Cena : 80 zł (do negocjacji) kontakt : 886 210 841
 

andrusz10

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam drogi Maturzysto :)
Mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego pt " Postać Żyda w literaturze XIX i XX wieku " lub " Portret Żyda w literaturze Polskiej". Ze względu na to, że praca zawiera literaturę XIX i XX wieku i jest pisana na podstawie utworó w polskich pasuję idealnie do tych dwóch tematów. Wystarczy delikatnie zmienić tezę co oczywiście zrobię za Was w razie potrzeby. Jest to bardzo ciekawy temat ale niewiele osób go wybiera co jest dodatkowym atutem mojej pracy. Jeżeli masz temat, którego nie ma nikt inny unikasz porównywania Cię do pracy Twojej koleżanki/kolegi a co za tym idzie bardzo prawdopodobnie obniżania sobie oceny. Pracę pomagał mi pisać wykładowca języka polskiego na uniwersytecie, otrzymałam za nią 100% i zrobiła wrażenie na komisji :)
Do zaoferowania mam:
1. Bibliografię ( która zawiera w literaturze przedmiotu znane nazwiska jak np. M. Inglot , ale jego utwór jest tak ciężko dostępny, że od razu masz pewność, że nikt z komisji go nie zna a co za tym idzie nie zada Ci pytania o tę pozycję ;) )
2. Ramowy plan wypowiedzi ( przygotowany w ten sposób by naprowadzał w razie chwilowego zacięcia co mówić dalej)
3. Cytaty ( i tutaj coś co sprawia, że praca ta jest wyjątkowa bo rozpoczyna się ona od przeczytania fragmentu wiersza o Żydach)
4. Prezentacje maturalną - rozszerzoną ( jest ona troszkę dłuższa dla bardziej ambitnych osób)
5. Prezentację maturalną - skróconą ( zawiera najważniejsze informacje i pozwala bez pośpiechu i stresu mówić )
6. Streszczenia wszystkich lektur omawianych w pracy.
7. Opracowanie i streszczenie najważniejszych sytuacji w lekturach z Żydami ( o te sytuacje mogą być zadawane pytania)

Z przeczytanie tych kilku stron zajmie Ci niewiele czasu a będziesz perfekcyjnie przygotowany do matury i masz pewność, że nie tylko zdasz ale również, że pójdzie Ci rewelacyjnie :) Nie zwlekaj Maturzysto ! ! Koszt takiej pracy to 120 zł. Materiały przesyłam na maila od razu po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Proszę o kontakt na maila andrusz10@interia.pl

Posiadam również pracę " Człowiek jest kowalem własnego losu" - sprzedam ją za 70zł . Praca również uzyskała 100% ale posiadam jedynie:
1.Bibliografie
2.Ramowy plan wypowiedzi
3.Prezentację maturalną

Pozdrawiam tegorocznych maturzystów
i życzę powodzenia
 
C

Copico

Guest
Uwaga! Matura 2012
Mam na sprzedaż napisane przez nauczyciela polonistę i egzaminatora maturalnego tematy prezentacji maturalnych na egzamin wewnętrzny - ustny(z planem prezentacji, literaturą podmiotu i przedmiotu):
1.Zmiany w modzie i ideale kobiecej urody na przestrzeni wieków. Zaprezentuj na wybranych przykładach z różnych tekstów kultury.
2.Literackie rozprawienie się z polskimi mitami narodowymi. Omów zagadnienie na wybranych przykładach z literatury polskiej.
3.Przedstaw i omów związki między myślą filozoficzną a literaturą Młodej Polski(lub innej wybranej epoki).
4.Literaccy laureaci Nagrody Nobla. Rozważając zagadnienie przedstaw sylwetki wyróżnionych i ich twórczość literacką. Zaprezentuj uzasadnienie tego wyróżnienia dla laureatów polskich i zagranicznych.
5.Motyw warszawskiej karuzeli. Omów topos na wybranych przykładach literatury pięknej.
6.Człowiek jest istotą, w której mocniejszy jest pierwiastek duchowy czy siła biologicznych instynktów? Rozważ problem w odniesieniu do postaw bohaterów wykreowanych w literaturze różnych epok.
7.„Złoty kruszec słońca spływa po stokach ogrodu, by mu pomóc” – „Dług” Iwaniuk. Ogród jako topos i symbol. Omów różne wizje motywu ogrodu w literaturze na dowolnych przykładach z różnych epok.
8.Związki z myślą filozoficzną, literaturą i sztuką Europy na przykładzie dowolnie wybranej epoki.
9.Różnorodność kobiecych charakterów. Porównaj cechy wybranych bohaterek literackich.
10.Grób i mogiła w poezji i prozie na przykładzie wybranych utworów różnych epok.
11.Przedstaw literackie i malarskie wizerunki Boga na przykładzie wybranych dzieł.
12.Symbolika biblijna w literaturze polskiej. Odwołując się do wybranych tekstów przedstaw jej funkcjonowanie.
13.„W okresach przeobrażeń zawsze pojawiają się męczennicy. Bowiem nim ludzie będą mogli pójść drogą swoich marzeń, ktoś musi poświęcić siebie. Wystawić się na pośmiewisko, na prześladowania, na wszystko co godzi w słuszność jego działań”(P.Coelho). Rozważ motyw męczeństwa w literaturze pięknej wybranych epok.
14.Kobieta wyzwolona, kobieta fatalna – dwa wymiary kobiecości. Rozważ problem odwołując się do dowolnych przykładów z literatury pięknej.
15.Młodzi gniewni wśród twórców i bohaterów literackich. Zaprezentuj swoje przemyślenia na temat przyczyn i sensu ich buntu i ofiary.

Mogę też opracować inne tematy na prezentację maturalną lub wypracowania oraz prace na każdy poziom nauczania w zależności od potrzeb. Kontakt gg:11051066 lub meil:szaman1644@wp.pl.
 

profanum

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam Was Kochani,

ma do zaoferowania kilka tematów prezentacji maturalnych, w których skład wchodzi:
- bibliografia,
- konspekt,
- tekst prezentacji,
- kserówki literatury przedmiotu,
- cytaty,
- film-prezentacja

Są to prezentacje na wysokim poziomie, które otrzymały wysokie noty podasz egzaminu maturalnego.

Cena kompletu to jedyne 50 zł. Przesyłkę wysyłam w ciągu 1 dnia od otrzymania pieniążków na moje konto na adres domowy lub e-mail (na płycie CD + wydruk). Mój e-mail to profanum[malpa]op.pl lub gg:7861924

Oferowane przeze mnie tematy to:


1. Analizując wybrane utwory, przedstaw różne sposoby ujęcia tematu emigracji.
2. Różne aspekty cierpienia w literaturze wybranych epok.
3. Błędy językowe jako źródło komizmu. Dokonaj analizy wybranego materiału.
4. Postać bohatera tragicznego. Przedstaw temat analizując literackie przykłady z różnych epok
5. Scharakteryzuj motyw buntu, analizując celowo wybrane utwory z literatury starożytnej i współczesnej.
6. Ekspresja i impresja. Analizując celowo zgromadzony materiałach językowych określ właściwości wypowiedzi świadczące o nadawcy i odbiorcy.
7. Wielcy kochankowie. Scharakteryzuj ich kreacje literackie i filmowe.
8. Męska przyjaźń w literaturze. Omów różne ujęcia tego motywu w wybranych utworach literatury polskiej i obcej.
9. Odwołując się do utworów wybranych epok literackich, przedstaw konflikty rodzinne.
10. Przedstaw funkcjonowanie motywów wierności i zdrady w literaturze. Odwołaj sie do utworów z różnych epok literackich.
11. Czarny charakter w literaturze. Analizując wybrane przykłady, podaj powód kreowania takich postaci.
12. Kobiecość jako przywilej lub przekleństwo. Omów problem odwołując się do wybranej epoki literackiej.
13. Tatry i Podhale w literaturze młodopolskiej. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów literackich.
14. Przemiana bohatera. Odwołując sie do 2-3 postaci literackich przedstaw przyczyny i celowość metamorfozy.

Pozdrawiam i zachęcam! Solidnie i tanio
 

beata1620

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Mam do sprzedania prezentację maturalną. Temat: "Młodzi buntownicy w różnych epokach. Przedstaw problem odwołując się do wybranych utworów literackich."

Praca pisana przeze mnie, sprawdzana przez moją polonistkę. Wynik na egzaminie 20/20;)

Do wglądu przesyłam konspekt i bibliografie. Cena do negocjacji.

Zainteresowanych proszę o kontakt email: beata1620@gmail.com lub gg: 11707292
 

Ewelina Goryca

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania dwie prezentację maturalną o tematach:
1. Motyw wędrówki i doświadczeń wynikających z podróży. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych utworów z różnych epok.
2. Romantyczne i pozytywistyczne rozumienie patriotyzmu. Omów na przykładzie odpowiednich utworów literackich.
Koszt całego pakietu wynosi 50zł, ale to jeszcze cena do negocjacji. W skład pakietu wchodzi prezentacja, plan ramowy x2, bibliografia x2.
Zainteresowanych proszę o kontakt mail: ewelina3692@gazeta.pl.
 

Ewelina Goryca

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Mam do sprzedania dwie prezentacje maturalne o tematach:
1. Motyw wędrówki i doświadczeń wynikających z podróży. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych utworów z różnych epok.
2. Romantyczne i pozytywistyczne rozumienie patriotyzmu. Omów na przykładzie odpowiednich utworów literackich.
Prezentacje ocenione wysoko na 20 i 19 pkt. Jeżeli ktoś by chciał przykładowe pytania jakie może zadać komisja to też oferuję.
Koszt całego pakietu wynosi 50zł, ale to jeszcze cena do negocjacji. W skład pakietu wchodzi prezentacja, plan ramowy x2, bibliografia x2. Zainteresowanych proszę o kontakt mail: ewelina3692@gazeta.pl.
 

DjMiano

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam
1 temat !!! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprzedam prace maturalną profesjonalnie napisaną na temat:
"PRZEMIANA WEWNĘTRZNA JAKO MOTYW LITERACKI I WAŻNY ELEMENT OKREŚLAJĄCY OSOBOWOŚĆ BOHATERÓW LITERACKICH"
Praca pisana przez profesora języka polskiego specjalnie na moją maturę w ubiegłym roku szkolnym... Sama za nią zapłaciłam dlatego teraz mogę ją odsprzedać. Na maturze za tą pracę dostałam 17 punktów. Praca jest napisana bardzo rzetelnie.... Masz gwarancję, że nie jest ściągnięta z Internetu, a komisja nie odrzuci Twojej pracy... 100% PEWNOŚCI!!!
Praca jest oczywiście kompletna czyli:
*Bibliografia,
*Plan prezentacji,
*Praca na podany wyżej temat,
*Wypisane wszystkie cytaty,
*Skserowane wszystko z literatury przedmiotu.
Ewentualnie mogę dać również wszystkie materiały z których ja się przygotowywałam (streszczenia, kserówki, notatki z epok)
CENA DO UZGODNIENIA!!
MASZ PYTANIA PISZ!!!
Pisz na e-maila:
mkulinska88@wp.pl

2 temat !!! =====================================================
Sprzedam prace maturalną profesjonalnie napisaną na temat:
DIABEŁ, ANIOŁ, DUCH – GOŚCIE Z ZAŚWIATÓW W LITERATURZE
Praca pisana przez profesora języka polskiego dla mojej siostry specjalnie na jej maturę 2 lata temu... Na maturze za tą pracę dostałam 16 punktów. Praca jest napisana bardzo rzetelnie.... Masz gwarancję, że nie jest ściągnięta z Internetu, a komisja nie odrzuci Twojej pracy... 100% PEWNOŚCI!!!
Praca jest oczywiście kompletna czyli:
*Bibliografia,
*Plan prezentacji,
*Praca na podany wyżej temat,
CENA DO UZGODNIENIA!!
MASZ PYTANIA PISZ!!!
Pisz na e-maila: mkulinska88@wp.pl

Pozdrawiam.
 

DjMiano

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam
1 temat !!! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprzedam prace maturalną profesjonalnie napisaną na temat:
"PRZEMIANA WEWNĘTRZNA JAKO MOTYW LITERACKI I WAŻNY ELEMENT OKREŚLAJĄCY OSOBOWOŚĆ BOHATERÓW LITERACKICH"
Praca pisana przez profesora języka polskiego specjalnie na moją maturę w ubiegłym roku szkolnym... Sama za nią zapłaciłam dlatego teraz mogę ją odsprzedać. Na maturze za tą pracę dostałam 17 punktów. Praca jest napisana bardzo rzetelnie.... Masz gwarancję, że nie jest ściągnięta z Internetu, a komisja nie odrzuci Twojej pracy... 100% PEWNOŚCI!!!
Praca jest oczywiście kompletna czyli:
*Bibliografia,
*Plan prezentacji,
*Praca na podany wyżej temat,
*Wypisane wszystkie cytaty,
*Skserowane wszystko z literatury przedmiotu.
Ewentualnie mogę dać również wszystkie materiały z których ja się przygotowywałam (streszczenia, kserówki, notatki z epok)
CENA DO UZGODNIENIA!!
MASZ PYTANIA PISZ!!!
Pisz na e-maila:
mkulinska88@wp.pl

2 temat !!! =====================================================
Sprzedam prace maturalną profesjonalnie napisaną na temat:
DIABEŁ, ANIOŁ, DUCH – GOŚCIE Z ZAŚWIATÓW W LITERATURZE
Praca pisana przez profesora języka polskiego dla mojej siostry specjalnie na jej maturę 2 lata temu... Na maturze za tą pracę dostałam 16 punktów. Praca jest napisana bardzo rzetelnie.... Masz gwarancję, że nie jest ściągnięta z Internetu, a komisja nie odrzuci Twojej pracy... 100% PEWNOŚCI!!!
Praca jest oczywiście kompletna czyli:
*Bibliografia,
*Plan prezentacji,
*Praca na podany wyżej temat,
CENA DO UZGODNIENIA!!
MASZ PYTANIA PISZ!!!
Pisz na e-maila: mkulinska88@wp.pl

Pozdrawiam.
 
Do góry