Sprzedam/kupię prace maturalne

maturalne999

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Do wszystkich tegorocznych maturzystów :) Od 2 lat pomagam wszystkich potrzebującym maturzystom w przygotowaniu ich wystąpień maturalnych, ponad to udzielam również korepetycji z języka polskiego i studiuje Teatrologię.

Gdyby ktoś z Was chciał zasięgnąć mojej pomocy, to udzielę Wam kilku informacji:
1. Prezentację wysyłam drogą emaliową, !!! PRACA GOTOWA W 1-2 DNI !!!
2. Oprócz samego tekstu wystąpienia przygotowuję również plan ramowy, bibliografię, wykaz cytatów oraz jeżeli wystąpi taka chęć lub zapotrzebowanie, prezentację w Power Point
3. Płatność to przelew na konto, po uprzednim ustaleniu szczegółów
4. Cena za pracę od 80zł, proszę pytać !!

Zapraszam do korzystania z mojej pomocy :)

Kontakt: GG 19736395 (prawie zawsze jestem) , maturalne999@tlen.pl
 

ankjun

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną + bibliografię. Temat: „Dramaty Williama Szekspira w interpretacjach filmowych i teatralnych. Dokonaj analizy porównawczej na wybranych przykładach (literatury,filmu i przedstawienia)". Literatura: „Romeo i Julia", „Hamlet", „Sen nocy letniej". Film: „Romeo i Julia"-Franco Zeffirelli (1968), „Hamlet"-Kenneth Branagh (1996), „Sen nocy letniej"- Michael Hoffman (1999). Kontakt : ankjun@wp.pl ZAPRASZAM !! Cena do uzgodnienia.
 

xyzxyz1

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę: "Powstanie narodowe jako źródło dramatów życiowych bohaterów. Przedstaw problem na podstawie dzieł literackich i filmowych." oferują plan ramowy + bibliografia+ praca+fragmenty filmów na płycie cd. Wykorzystałam film Pianista Romana Polańskiego, lektury: Gloria victis, kordian, pamiętnik z powstania warszawskiego, zdążyć przed Panem Bogiem. GORĄCO POLECAM! Zdobyłam 20/20 punktów!!! Mogę również dołączyć listę pytań jakie zadano mi na egzaminie!!! Cena do uzgodnienia! TANIO!!!
 

Malinova_kawa

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
ja rownież sprzedam prace maturalną :) temat ''Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów na przykladach wybranych utworów''. Do pracy mam bibliografie, plan prezentacji oraz cytaty:) zdawałam w tym roku i zdałam na 90% ;) jak coś to piszcie PW ;) pozdrawiam :)
 

maturalnesos

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zapraszam wszystkich maturzystów, którym niezbędna jest pomoc przy napisaniu prezentacji maturalnej.
Od kilku lat regularnie pisze takie właśnie prezentacje, w których umieszczam tekst wystąpienia, plan ramowy, bibliografię, wykaz cytatów oraz prezentację zrobioną przy pomocy programu Power Point.
Cena i termin realizacja zamówienia zależne są od Waszego tematu, jednak zapewniam, że nie są one wygórowane :)
GG 19736395 (często online)
E-mail: maturalnesos@tlen.pl


Mam także do sprzedania gotowe prezentacje maturalne, sprzed roku i dwóch lat. Prezentacje były pisane przeze mnie i wiem od maturzystów, że komisja egzaminacyjna była z nich zadowolona. Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz (GG i mail czynne cały rok) !!! Gdyż każdy temat sprzedaje tylko raz, nie powielam. Cena to 40zł za każdą pracę (w jej skład wchodzi sama treść prezentacji, plan ramowy, bibliografia i kartka z cytatami).

Kontakt: maturalnesos@tlen.pl (prawie zawsze jestem) , GG 19736395

1. Motyw bohaterskiej śmierci w wybranych utworach literackich wybranych trzech epok

2. Interpretując wybrane przykłady literackie przedstaw funkcjonowanie motywu cierpienia w miłości.

3. Sławne adaptacje filmowe - wierne odtworzenie utworu czy też subiektywny obraz reżysera? Porównaj wybrany film i jego literacki pierwowzór – „Biała masajka”

4. Język filmu a język literatury. Porównaj dzieło literacki z jego filmową adaptacją – „Jądro Ciemności”

5. Artystyczne interpretacje historii w literaturze i malarstwie. Omów, odwołując się do wybranych przykładów

6. Uczta i biesiada jako temat literacki, malarski i filmowy. Omów jego funkcjonowanie na wybranych przykładach

7. Motyw cierpienia w literaturze. Omów, analizując i interpretując utwory literackie z różnych epok

8. Cudzoziemcy w oczach Polaków-przedstaw ich obraz na wybranych utworach.

9. Czarne charaktery i ich funkcja w literaturze. Omów zagadnienia w oparciu o wybrane teksty

10. „Człowiek nie może żyć bez miłości”. Rozwiń myśl Jana Pawła II odwołując się do znanych utworów literackich dwóch epok

11. Literatura pisana przez kobiety tzw. „literatura kobieca”. Przedstaw zagadnienie, przywołując przykłady poezji i prozy XX w. i uwzględniając tendencje feministyczne

12. Dramat młodzieży polskiej w czasie II wojny światowej. Omów zagadnienie na wybranych przykładach literackich i filmowych

13. Dziecko jako bohater literacki- omów temat na wybranych przykładach literackich

14. Motyw dziecka w literaturze.

15. Ekranizacja filmowa wybranego dzieła literackiego – Zmierzch

16. Przenikanie się świata realnego i fantastycznego w utworach literackich. Omów temat na wybranych przykładach

17. Getto Warszawskie w literaturze i filmie. Porównaj literackie i filmowe obrazy getta

18. Różnorodne kreacje postaci groteskowych i karykaturalnych w literaturze polskiej i obcej. Dokonaj analizy różnych sposobów prezentowania bohaterów, korzystając z wybranych przykładów z kilku epok

19. Polskie grzechy główne. Rozważania o naszych wadach narodowych na przykładach wybranych tekstów

20. Holocaust w literaturze i filmie. Omów różne sposoby funkcjonowania motywu w wybranych przykładach

21. Porównaj wyobrażenia bohaterów literackich o godności, honorze i powinnościach wobec kraju. Zanalizuj postawy wybranych postaci

22. Od Achillesa do Kolumbów... - ideał rycerza - wojownika w literaturze różnych epok. Przedstaw i porównaj wybrane przykłady

23. Indywidualiści, szaleńcy, dziwacy. Przedstaw sylwetki bohaterów na przykładach z różnych epok

24. Absurd w różnych dziedzinach sztuki europejskiej. Przedstaw różne sposoby ujęcia tego problemu, analizując wybrane przykłady

25. Język reklam telewizyjnych. Scharakteryzuj zjawisko na dowolnych przykładach

26. Omów i oceń drogi do kariery bohaterów literackich wybranych utworów. Rozwiń temat przywołując odpowiednie przykłady

27. Kicz językowy. Przedstaw zjawisko analizując cechy języka przykładowych tekstów piosenek nurtu hip-hop

28. Różne powroty do krainy dzieciństwa w wybranych utworach literackich

29. Zmienne i tajemnicze kobiety w literaturze. Przedstaw je odwołując się do wybranych utworów

30. Słynni kochankowie. Przedstaw ich kreacje (literackie, teatralne, filmowe, lub malarskie)

31. Różne koncepcje miłości do kobiety w literaturze. Omów zagadnienie na podstawie wybranych utworów

32. Konflikt pokoleń jako temat literacki. Omów jego funkcjonowanie w utworach różnych epok.

33. Konflikty pokoleniowe w literaturze. Omów na wybranych utworach literackich

34. Kreacje mężczyzn w literaturze i sztuce. Przedstaw podobieństwa i różnice w sposobie przedstawiania mężczyzn w dziełach z różnych epok

35. Porównaj postaci lekarzy w literaturze, przedstaw spostrzeżenia, wnioski, dotyczące ich kreacji

36. Literatura jako wyraz przeżyć pokolenia

37. Metamorfoza bohatera i jej sens. Omów na przykładach wybranych otworów

38. Miasto jako przestrzeń życia człowieka. Przedstaw różne ujęcia motywu, odwołując się do wybranych przykładów literackich literatury polskiej i obcej.

39. Prowincjonalność i uniwersalizm poezji Adama Mickiewicza- poeta znad Niemna, Polak czy mieszkaniec Europy? Uzasadnij swoją opinię na podstawie wybranych utworów poety

40. Miłość w życiu człowieka. Przedstaw zagadnienie na przykładach wybranych utworów różnych epok

41. Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka. Omów na wybranych przykładach bohaterów literackich

42. Miłość jako ważne doświadczenie w biografii bohaterów literackich. Omów na wybranych przykładach

43. Miłość i erotyzm w literaturze XX w - charakterystyka motywu i jego funkcje

44. Mitologia a Biblia dwa spojrzenia na Boga, świat i człowieka

45. Odwołując się do wybranej powieści i jej filmowej adaptacji, porównaj funkcje krajobrazu ojczystego przedstawionego w literaturze filmie

46. Motyw młodości w wieku XIX i XX opisz na wybranych przez siebie przykładach

47. Monolog- sposób na wyrażenie siebie. Uzasadnij tezę na wybranych przykładach wybranych utworów

48. Obraz wojny jako zła w dziejach literatury i sztuki XX wieku. Zaprezentuj problem, analizując wybrane przykłady

49. Funkcjonowanie motywów antycznych w wybranej epoce. Przedstaw zagadnienie, odwołując się do literatury i sztuk plastycznych

50. Problem narkomanii w świetle literatury współczesnej i filmu. Zaprezentuj zagadnienie wskazując moralne i wychowawcze wartości tych dzieł

51. Zaprezentuj różne oblicza narratora analizując wybrane teksty literackie różnych epok

52. Inspiracje antyczne w literaturze. Omów temat na wybranych przykładach

53. Motyw nieszczęśliwej miłości w literaturze romantyzmu i młodej polski. Omów na wybranych przykładach

54. Różne sposoby przedstawiania nieszczęśliwych kochanków w utworach lirycznych. Omów na wybranych przykładach

55. Niszczący wpływ wojny na psychikę człowieka. Rozważ problem odwołując się do wybranych przykładów

56. Niemieckie obozy koncentracyjne i lagry sowieckie scharakteryzuj te miejsca zagłady w oparciu o analizę wybranych dzieł literackich i filmowych

57. Obraz Boga w literaturze. Porównaj Jego kreacje w wybranych utworach literackich różnych epok

58. Scharakteryzuj obraz Polaków odbity w krzywym zwierciadle literatury satyrycznej

59. Różne sposoby przedstawiania śmierci w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Przeanalizuj wybrane dzieła

60. Człowiek dorosły wobec literatury dla dzieci. Omów przyczyny popularności tych utworów nie tylko wśród najmłodszych

61. Obraz wsi i jej mieszkańców w liryce, epice i dramacie. Przedstaw i porównaj odpowiednie przykłady

62. Obraz wsi w utworach młodopolskich. Zinterpretuj temat na wybranych przykładach

63. Obrzędy i obyczaje ludowe. Omów na wybranych przykładach literackich i plastycznych

64. Prześledź i omów relacje Bóg – człowiek w wybranych utworach średniowiecza, renesansu i romantyzmu

65. Literaccy ojcowie- omów na wybranych utworach

66. Ojcowie i synowie w literaturze i filmie. Omów na wybranych przykładach

67. Problemy okresu dorastania człowieka. Przedstaw je odwołując się do wybranych utworów literackich

68. Wizerunek Polaka Patrioty w literaturze XIX wieku. Omów temat odwołując się do wybranych utworów

69. Różne ujęcia pejzażu w dziełach literackich. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych przykładów

70. Optymizm i pesymizm – dwie postawy wobec życia. Omów na podstawie twórczości poetów Renesansu i Oświecenia

71. Styl barokowy w literaturze, rzeźbie i malarstwie. Scharakteryzuj na wybranych przykładach

72. Kobieta współczesna – kim jest ? Przedstaw sylwetkę na postawie analizy tekstów piosenek Marii Peszek

73. Wskaż funkcję pieniądza w wyborach życiowych wybranych postaci literackich różnych epok

74. Ideały piękna na przestrzeni wieków w wybranych dziełach literatury i sztuki

75. Koniec i początek - wizje stworzenia świata i jego zagłady w literaturze i filmie. Przedstaw temat na wybranych przykładach

76. Podróż jako przygoda i doświadczenie. Omów zagadnienie, interpretując wybrane przykłady z prozy i poezji. Uwzględnij kontekst historycznoliteracki.

77. „Poeci przeklęci” literatury polskiej. Scharakteryzuj ich twórczość analizując wybrane utwory A.Bursy i E.Stachury

78. Czym charakteryzuje się polszczyzna potoczna współczesnych Polaków? Przedstaw zagadnienie na przykładzie zebranego materiału językowego

79. Psychika zbrodniarza jako temat literacki. Omów zagadnienie na wybranych przykładach

80. Przedstaw i porównaj literackie portrety idealistów i marzycieli. Odwołaj się do trzech wybranych utworów z różnych epok

81. Pory roku jako inspiracja dla literatury i innych dziedzin sztuki. Omów na wybranych przykładach

82. Powstanie warszawskie w literaturze i fotografii. Omów problem, zwracając uwagę na różnorodność ujęcia motywu i specyfikę tworzywa każdej z dziedzin sztuki

83. Praca- najwyższa wartość człowieka czy przekleństwo. Przeanalizuj problem na przykładach literackich z różnych epok

84. Porównaj realizację haseł „pracy organicznej” i „pracy u podstaw” w literaturze polskiej II połowy XIX wieku. Omów zagadnienie na podstawie czterech utworów różnych autorów

85. Literacka i filmowa wizja PRL – analiza i interpretacja wybranych tekstów kultury lat 70

86. Różne obrazy przyrody w literaturze. Przedstaw sposoby ich kreowania i funkcję w wybranych utworach

87. Język prasy. Omów różne odmiany stylu publicystycznego

88. Rola matki w życiu człowieka. Omów temat posługując się wybranymi przykładami literackimi

89. Romantyczna koncepcja miłości. Odwołaj się do wybranych przykładów

90. Rycerz jako bohater literacki. Scharakteryzuj sposoby kreowania takiej postaci na podstawie literatury rożnych epok

91. Motyw rozstania i jego funkcje w tekstach literackich. Omów na podstawie wybranych przykładów z literatury XIX i XX wieku

92. Rozstanie zakochanych - przyczyny i skutki. Przedstaw na podstawie utworów z dwóch wybranych epok literackich

93. Samotność - różne jej oblicza o przyczyny. Rozważ problem, odwołując się do wybranych przykładów literackich

94. Samotność jednostki w świecie. Przeanalizuj trzy dowolne utwory literatury XX wieku

95. Porównaj doświadczenia życiowe bohaterów literatury XX wieku

96. Humor i satyra w tekstach piosenek współczesnych zespołów muzycznych. Omów temat na wybranych przykładach utworów

97. Sens cierpienia w życiu człowieka. Rozwiń ten problem w odniesieniu do przykładów literackich

98. Człowiek w poszukiwaniu sensu i wartości życia. dokonaj analizy kreacji bohaterów rożnych epok

99. Rozważania nad sensem życia i szczęściem w ludzkiej egzystencji. w swojej wypowiedzi odwołaj się do przykładów z literatury staropolskiej i współczesnej

100. Odwołując się do literatury scharakteryzuj skrajne postawy bohaterów .Przedstaw konsekwencje prezentowanych postaw.

101. Surrealizm w literaturze, malarstwie i filmie. Omów kierunek na wybranych przykładach

102. Sposób ukształtowania motywu syna marnotrawnego w literaturze i malarstwie na przestrzeni epok. Próba porównania

103. Omów funkcjonowanie motywu szaleństwa w wybranych przez ciebie utworach

104. Poszukiwanie radości i sensu życia

105. Śmierć w literaturze. Omów temat na podstawie tekstów literackich epoki romantyzmu

106. Topos powstania styczniowego w literaturze i malarstwie. Omów zagadnienia na wybranych przykładach

107. Tragiczne wydarzenia XX w. utrwalone w literaturze. Analizując wybrane utwory, rozważ, jakie przestrogi są w nich zawarte

108. Na wybranych przykładach literackich zaprezentuj charakterystyczne dla utopii i antyutopii swobody kształtowania świata przedstawionego

109. Omów motyw wędrówki jego funkcje w wybranych utworach literackich różnych epok.

110. Analizując wybrane przykłady, przedstaw różne ujęcia motywu wiosny w literaturze i sztuce

111. Różne sposoby pojmowania i realizowania idei wolności. Omów problem na wybranych przykładach literackich

112. Obraz dążeń Polaków do wolności w literaturze i sztuce. Porównaj wybrane przekłady

113. Omów wpływ wojny na ludzką psychikę i moralność. Przedstaw na wybranych przykładach

114. Sięgając do wybranych utworów literackich omów wpływ miłości na życie ludzkie

115. „Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba jeszcze być człowiekiem.” Odwołując się do słów Stefana Wyszyńskiego przedstaw różne zachowania bohaterów literackich w sytuacjach wyboru

116. Omów źródła i funkcjonowanie etosu rycerskiego w literaturze co najmniej dwu epok

117. Cywilizacja XX wieku- klęska czy triumf człowieka? Przedstaw swoje rozważania , odwołując się do literatury polskiej i obcej

118. Ocalić siebie - koncepcje fizycznego i psychicznego ratunku w warunkach zagłady. Przedstaw na wybranych przykładach

119. Dramaty W. Szekspira i ich współczesne interpretacje filmowe. Omów zagadnienia na wybranych przykładach

120. Motyw miłości zakazanej w literaturze i filmie. Omów i porównaj wybrane przykłady

121. Zanik fałszywego wstydu czy moralne dowartościowanie erotyki. Przedstaw na wybranych przykładach literatury XX wieku.

122. Życie codzienne w literaturze i malarstwie. Opisz na wybranych przykładach



ZAPRASZAM !!! :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Sprzedam prace "Motyw dworku w literaturze" na 4 lekturach. 20 punktów za 20 zł!

Praca kompletna zawiera:
Bibliografię, Plan Ramowy, Cytaty, kserokopie książek używanych w prezentacji, na których oparta jest praca i oczywiście samą pracę ok. 5 str A4.

e-mail: reila@o2.pl

gg: 6411978

Możliwość wysyłki na e-mail, pocztą (dopłata 4,50).
 

pracamaturalnaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do zaoferowania pracę maturalną na temat "NA PODSTAWIE ZEBRANEGO MATERIAŁU OMÓW I OCEŃ FRAZEOLOGIĘ DZIENNIKARSTWA SPORTOWEGO".

Temat bardzo rzadko wybierany ze względu na swoją specyfikę, a przy tym bardzo ciekawy. Praca zawiera 2 strony i mnóstwo przykładów frazeologizmów z języka sportowego, a została oceniona na 100% (20/20 pkt). Czas wypowiedzi to ok. 11 minut. Praca zawiera - TEKST, KARTKĘ A4 Z PRZYKŁADAMI FRAZEOLOGIZMÓW, BIBLIOGRAFIĘ.
Cena: 50zł

Zainteresowanych proszę o kontakt. pracamaturalnaa@interia.pl
 
Dołączył
25 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
alicja22456@wp.pl
alicja22456@wp.pl
Witam.
Jestem nauczycielem z 5 letnim stażem.Napiszę dla

ciebie profesjonalną prezentacje maturalną.W skład wchodzi:
- konspekt
-tekst na ok 5 stron


-zestaw cytatów
-prezentacja multimedialna
-pytania jakie moze zadac komisja

Jestem asystentem komisyjnym, gwarantuje zdanie matury.

Napisz:
alicja22456@wp.pl
gg:24672221
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Sorry, że trochę odbije od tematu bo właśnie kumpel zaproponował mi odsprzedanie swojej pracy maturalnej, ale czy nie ma na maturze czasem jakiegoś programu anty-plagiatowego albo czegoś w tym rodzaju??
 

offyred

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam maturzystów, którzy mają „drobne” problemy z prezentacją maturalną.
Zajmuje się pisaniem takich prac od paru lat, w ich skład wchodzi: tekst wystąpienia, prezentacja w power point (na życzenie), bibliografia, kartka z cytatami a także plan ramowy.

Termin i szczegóły otrzymania pracy ustalane są indywidualnie, także sama praca pisana jest od podstaw dla każdej osoby. Cena zależna jest od tematu ale zapewniam, że nie jest ona wysoka W swoim zbiorze posiadam także wiele gotowych prac z poprzednich lat (cena odpowiednio niższa).

Wszelkie pytania proszę kierować na gg 24357121 lub maila: offyred@tlen.pl
Zapraszam o każdej porze dnia i nocy
 
Dołączył
25 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziękuje za zaufanie:) Podziękowania będą pozniej po zdanej na 100% maturze

zapraszam innych spoznionych maturzystów
 

Katt

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania tegoroczna(2010) swoja prace maturalna. temat to : " perypetie miłosne bohaterów literackich. Omów temat na podstawie wybranych przykładów z różnych epok literackich." Mam caly konspekt, plan, bibliografia, zestaw pytań który miałam ja i koleżanki mające ten sam temat, i skrót pracy z którego sie uczylam. Pracy nikt jeszcze nie widzial, a slyszeli tylko egzaminatorzy. Tanio;]
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
Jestem tegoroczną maturzystką, chętnie sprzedam pracę pt. "Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka. Omów na przykładach wybranych bohaterów literackich i filmowych".
Praca zawiera kompletną bibliografię, tekst wypowiedzi, wzór planszy pomocniczej, ksero materiałów z których korzystałam przy tworzeniu pracy a także pytania, które zadawała mi komisja.
Dostałam za nią 19/20 pkt.

Cena - 40 zł :)
W razie zainteresowania zapraszam na PW.
 

Miska01

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
TANIO sprzedam PREZENTACJE Maturalną!!!!
CENA: 30 zł!!

Mam 30 tematów!

PISAĆ NA MAILA ja wyślę tematy do wyboru!!

juleczka09@vp.pl

PRACE są napisane na 17-20 pkt.
 

diana125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną z polskiego na 19 pkt!! Temat: "Życie w społeczeństwie przekleństwo czy wygoda? Odpowiedz na pytanie analizując wybranych bohaterów literackich" Sama pisałam pracę, sprawdzana przez polonistę. Cena do uzgodnienia. Kontakt mailowy: annsci@wp.pl
 

ZIIIK

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam napisaną przeze mnie prace maturalną za którą otrzymałem 20/20pkt.
Temat to :Obraz szlachty polskiej w literaturze różnych epok. Przedstaw zagadnienie na przykładzie wybranych utworów.
Jest to oczywiście praca + bibliografia i konspekt.
Prace napisałem sam na podstawie wybranych przeze mnie utworów, jest po trochę ponad 6 stron tekstu, wszystko co jest w pracy najważniejsze jest zaznaczone na czerwono co dodatkowo ułatwia naukę.
Cena pracy to 80zł, Pracę sprzedam tylko jednej osobie! Prosze o kontakt D.Wozniewicz@gmail.com lub gg 7747748 (jetem często niewidoczny)
 

rafael_1991

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prezentację maturalną. Temat: "Język filmu, a język literatury. Porównaj na wybranym przykładzie". Napisałem ją na podstawie książki i filmu "Imię róży". Za 30 zł udostępniam gotowy tekst do wykucia na pamięć, bibliografie, kartkę z cytatami, plan prezentacji, porady jak to przedstawić. jestem tegorocznym maturzystą, za pracę dostałem max 20/20 i mogę to poświadczyć skanami świadectwa. Chętnych proszę o kontakt: rafael_1991@tlen.pl . W temacie wpiszcie: Prezentacja maturalna.
 

kajtas300

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prace maturalna na temat:

Przedstaw kilka wybranych, różnych adaptacji filmowych dzieł literackich, zwracając uwagę na różnorodność środków artystycznego wyrazu i wierność oryginałowi.

w komplecie:
prezentacja maturalna,bibliografia,plan wypowiedzi,literatura przedmiotu,prezentacja multimedialna. Matura zdana bez problemu napisana przez polonistkę!!

chętnych proszę o kontakt pod numerem:506828783badz numerem gg 12254033
co do ceny to uzgodnimy osobiście:)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja też mam do sprzedania pracę maturalną. Otrzymałam za nią 20/20 bo temat jest dość nietypowy,a pytania były banalne (egzaminatorzy nie znający się na temacie nie wiedzieli o co zapytać).
Temat : "Modyfikacje związków frazeologicznych we współczesnej polszczyźnie. Wskaż owe modyfikacje, wyjaśnij mechanizm ich powstawania i funkcje na przykładzie wybranych tekstów np. prasy, literatury pięknej, reklam"
Prezentacja bogato ilustrowana przykładami (zrobiłam ich trochę więcej niż potrzeba, więc można sobie wybrać), bibliografia i konspekt. (Mogę również polecić artykuły pomocne w przygotowywaniu się do prezentacji).

Temat z jednego z olsztyńskich liceów, napisana na maturę 2010.
 
Do góry