Sprzedam/kupię prace maturalne

pjmode

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Sprzedam pracę maturalną na temat "Literackie portrety zakochanych. Zilustruj temat, odwołując się do wybranych utworów literackich". Oceniona została na 100% (20/20 pkt).

W pakiecie zainteresowani znajdą:

- prezentację (gotowy tekst do mówienia przed komisją)
- konspekt (bibliografia + ramowy plan wypowiedzi)
- prezentacje multimedialną (w wersji gotowej jak i do edycji)
- kartkę z cytatami
- grafikę do edycji prezentacji multimedialnej
- listę przykładowych pytań komisji

W każdej chwili udzielę także dalszej pomocy w związku z tematem, udzielę porad.
Cena pakietu to 60 zł.

Kontakt:
e-mail: pjmode@interia.pl
gg: 8206661
 

zaq50

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam maturzystów! mam do sprzedania pracę maturalną na temat: Życie w państwie totalitarnym. Omów zagadnienie, analizując wybrane utwory literackie.
Otrzymałem za nią komplet punktów tj. 20/20! Praca zawiera wszystko co trzeba: literaturę podmiotu, literaturę przedmiotu ,ramowy plan wypowiedzi + wnioski.
Cena 45zł, polecam! więcej na mr.mariusz@vp.pl .
pozdrawiam
 

Lajkonik1

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przydałoby Ci się co jakiś czas trochę dodatkowej gotówki? Mi też:) właśnie z myślą o takich jak my, na Chomiku zainstalowano Program Partnerski!

chom.jpg


Jak to działa

Jeśli zapiszesz się do Programu Partnerskiego Chomika, dostaniesz dostęp do specjalnego panelu, w którym można generować specjalne odnośniki do portalu. Ich sekret polega na tym, że ilekroć ktoś kliknie w taki odnośnik i wejdzie gdzieś na strony Chomika, jest to zapisywane w specjalnym pliku. Następnie osoba ta zapewne założy sobie konto i będzie eksplorowała stronki różnych Chomików. Jeśli w pewnym momencie uzna, że przydałby się jej dodatkowy transfer – lub konto ChomikExplorer lub ChomikManiac, i kupi je – Ty dostaniesz od takiego zakupu prowizję. Wynosi ona 10% dla usług płatnych przelewem, i 5% od każdego sms-a. (wiąże się to z tym że operatorzy GSM zabierają połowę!)

W ten sposób możesz zbierać pieniążki na Twoim specjalnym koncie – w momencie kiedy uzbierasz 50 zł, są one przelewane na Twoje konto bankowe – lub przekazem pocztowym.

Fajnie, nie? Sekretem tutaj jest aktywne polecanie Chomika innym! Jeśli się zdecydujesz, to zapisać się do Programu Partnerskiego możesz tutaj -


REJESTRACJA http://chomikuj.pl/?page=263860.
 

spałzja

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną. Temat: " Kobieta upadła a kobieta-anioł. Porównaj te motywy, analizując sposoby ich ujęcia w wybranych dziełach literackich i filmowych ". Praca została oceniona na 100%, jestem jej jedynym właścicielem. Oferta zawiera:
- tekst prezentacji
- bibliografię
- cytaty
-prezentacje multimedialną
-plan wypowiedzi
-dokładnie wyznaczone fragmenty literatury przedmiotu (ksero potrzebnych materiałów)
cena:100zł do negocjacji

e-m@il : gunajden@gmail.com
 

dzastin8

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam ,

Sprzedam prezentację maturalną . Praca napisana przez polonistkę uczącą w liceum ogólnokształcącym i biorącą udział w egzaminowaniu maturzystów . Temat pracy to : Różne ujęcia motywu sądu ostatecznego w literaturze i malarstwie . Omów na wybranych przez siebie przykładach .
Temat jest dosyć trudny , jednak ambitny i z szansą na wysoką ocenę egzaminatorów .
Praca była konsultowana również z inną polonistką . Za prezentacje otrzymałam 18 punktów. W skład prezentacji wchodzi :

- rozwinięcie tematu ( temat jest łądnie rozwinięty na 12 stronach , pisany grubą czcionką , z odstępami w tekście pomagającymi w przedstawianiu pracy , prezentacja ma forme 'książki' , każda strona w osobnej koszulce włożona w teczkę co ułatwia naukę pracy )
- konspekt ( literatura podmiotu - są to głownie wiersze czyli nie wymagane jest czytanie lektur :), literatura przedmiotu -wraz z podanym zakresami stron w tejże literaturze , konspekt czyli teza , argumentacja i wnioski)
-aneks z cytatami ( kilka egzemplarzy z różnymi czcionkami do wyboru )
-reprodukcja obrazu zawartego w literaturze podmiotu formatu A2 , laminowana - na prawdę dobrze się prezentuje , jest czytelna i estetyczna
- pytania , które mogą się pojawić podzas egzaminu sugerowane przez autorkę prezentacji-polonistkę i również egzaminatorkę ( ja otrzymałam jedno pytanie z listy sugerowanych i 1 które nie pojawiło się w pracy , jednak również dopiszę jakie pytanie otrzymałam , razem będzie tych pytań 11 )
- ksero literatury przedmiotu- nie trzeba szukać jej po bibliotekach , wszystko jest zawarte w pracy ( lit. przedmiotu bardzo pomogła mi w odpowiedzi na pytanie komisji )

Praca jest wykonana na prawdę profesjonalnie . Jest przejrzysta i dobrze się ją czyta . Chętnym mogę przesłać zdjęcia prezentacji. Na prawdę polecam !
Cena do uzgodnienia .
kontakt : gg 5021861
 

lleennaa1

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Sprzedam prezentacje maturalna nt. "Wierzenia ludowe źródłem inspiracji dla pisarzy". Prezentacja zawiera:
1. Bibliografię
2. Plan pracy
3. Pracę
4. Przydatne cytaty
5. Przykładowe pytania, które mogą zostać zadane na maturze (te, które sama dostałam :)

Prezentację pisałam sama i została ona oceniona na 19/20 pkt. Napisana jest bardzo przejrzyście. Ma logiczną, układającą się w całość budowę i dzięki temu jest łatwa do zapamiętania :). Praca była sprawdzana przez nauczyciela polonistę. Nie zawiera błędów logicznych ani merytorycznych. Cena do uzgodnienia.
Wszelkie pytania i informacje pod adresem: magdeczka@midasplayer.onet.pl
 

lleennaa1

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Sprzedam prezentacje maturalna nt. "Wierzenia ludowe źródłem inspiracji dla pisarzy". Prezentacja zawiera:
1. Bibliografię
2. Plan pracy
3. Pracę
4. Przydatne cytaty
5. Przykładowe pytania, które mogą zostać zadane na maturze (te, które sama dostałam :)

Prezentację pisałam sama i została ona oceniona na 19/20 pkt. Napisana jest bardzo przejrzyście. Ma logiczną, układającą się w całość budowę i dzięki temu jest łatwa do zapamiętania :). Praca była sprawdzana przez nauczyciela polonistę. Nie zawiera błędów logicznych ani merytorycznych. Cena do uzgodnienia.
Wszelkie pytania i informacje pod adresem: magdeczka@midasplayer.onet.pl
 

natala1503

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
mam do sprzedania kompletną prezentację maturalną pod tytułem: "Powstanie narodowe w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Omów na wybranych przykładach".

Wybrałam tezę: Heroizm i deheroizacja w sposobie przedstawienia powstania styczniowego w literaturze i malarstwie.

Prezentacja składa się z:
1. konspektu
2. Bibliografii
3. właściwej prezentacji
4. kartki z cytatami
5. kopiami omawianych obrazów
6. Przykładowymi pytaniami jakie mogą się pojawić oraz jakie ja otrzymałam na maturze w zeszłym roku.

Pracę pisałam z pomocą panią profesor języka polskiego. Została oceniona maksymalną ilością punktów. Jest napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zawiera przyjemne lektury: "Gloria Victis", "Rozdziobią nas kruki, wrony" oraz "Wierna rzeka"- jako dodatek spoza kanonu.

Pracę wysyłam przez e-mail.

Cena: 40zł

Kontakt:
email: natala1503@wp.pl
gg: 7257709
 

natala1503

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
mam do sprzedania kompletną prezentację maturalną pod tytułem: "Powstanie narodowe w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Omów na wybranych przykładach".

Wybrałam tezę: Heroizm i deheroizacja w sposobie przedstawienia powstania styczniowego w literaturze i malarstwie.

Prezentacja składa się z:
1. konspektu
2. Bibliografii
3. właściwej prezentacji
4. kartki z cytatami
5. kopiami omawianych obrazów
6. Przykładowymi pytaniami jakie mogą się pojawić oraz jakie ja otrzymałam na maturze w zeszłym roku.

Pracę pisałam z pomocą panią profesor języka polskiego. Została oceniona maksymalną ilością punktów. Jest napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zawiera przyjemne lektury: "Gloria Victis", "Rozdziobią nas kruki, wrony" oraz "Wierna rzeka"- jako dodatek spoza kanonu.

Pracę wysyłam przez e-mail.

Cena: 40zł

Kontakt:
email: natala1503@wp.pl
gg: 7257709
 

Sara-onesama

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
"Kochać i tracić, pragnąć i żałować, Padać boleśnie i znów się podnosić /L.Staff/. Zaprezentuj postawy człowieka wobec życia na przykładzie wybranych utworów różnych epok literackich." Praca maturalna, ktora napisalam sama wiec napewno nie uslyszysz ze juz byla. Dostala najwieksza liczbe punktow. Bardzo latwa do nauki, wystarczy przeczytac pare razy. Cena do uzgodnienia. Prosze pisac na maila: sara_rasta@ymail.com lub na gg: 7729033. Oczywiscie w cenie jest biografia, plan ramowy itp. Zawsze tez odpisze na pytania.
 

nowy18

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Posiadam do sprzedania pracę maturalną pt: "Przenikanie się świata realistycznego i fantastycznego w filmie i literaturze. Dokonaj pod tym kątem analizy wybranych przykładów". Praca jest według mnie napisana łatwym językiem i dobra do opowiedzenia.
zestaw zawiera :

tekst prezentacji
Bibliografię
2 pytania jakie otrzymałem na prezentacji ( trzeciego niestety nie pamiętam )
2 zwiastuny filmowe które wykorzystałem na prezentacji

proszę o kontakt:

e-mail: prezentacje_sprzedaz@wp.pl
damiano91@poczta.onet.eu
gg: 13561144

cena: 55zł (w razie czego pisz, na pewno się dogadamy)
 

natala1503

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
mam do sprzedania kompletną prezentację maturalną pod tytułem: "Powstanie narodowe w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Omów na wybranych przykładach".

Wybrałam tezę: Heroizm i deheroizacja w sposobie przedstawienia powstania styczniowego w literaturze i malarstwie.

Prezentacja składa się z:
1. konspektu
2. Bibliografii
3. właściwej prezentacji
4. kartki z cytatami
5. kopiami omawianych obrazów
6. Przykładowymi pytaniami jakie mogą się pojawić oraz jakie ja otrzymałam na maturze w zeszłym roku.

Pracę pisałam z pomocą panią profesor języka polskiego. Została oceniona maksymalną ilością punktów. Jest napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zawiera przyjemne lektury: "Gloria Victis", "Rozdziobią nas kruki, wrony" oraz "Wierna rzeka"- jako dodatek spoza kanonu.

Pracę wysyłam przez e-mail.

Cena: 40zł

Kontakt:
email: natala1503@wp.pl
gg: 7257709
 

analiza-reklamy

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!

Mam na sprzedaż prezentację maturalną pod tytułem:

"Dokonaj analizy języka reklamy na podstawie wybranych przykładów"

Prezentacja składa się z konspektu, obszernej bibliografii przedmiotu i podmiotu, tekstu właściwego oraz prezentacji w power poincie. Zawiera bardzo dużo cech reklamy, a każda z nich jest poparta odpowiednimi sloganami. Następnie omówienie konkretnych reklam z podziałem na prasowe, telewizyjne i radiowe.

Oceniona na 19/20 pkt. Dla niedowiarków posiadam skan świadectwa maturalnego.

Cena: 40 zł, do negocjacji

Kontakt:
gg 26472252
mail analiza-reklamy@o2.pl
 

analiza-reklamy

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!

Mam na sprzedaż prezentację maturalną pod tytułem:

"Dokonaj analizy języka reklamy na podstawie wybranych przykładów"

Prezentacja składa się z konspektu, obszernej bibliografii przedmiotu i podmiotu, tekstu właściwego oraz prezentacji w power poincie. Zawiera bardzo dużo cech reklamy, a każda z nich jest poparta odpowiednimi sloganami. Następnie omówienie konkretnych reklam z podziałem na prasowe, telewizyjne i radiowe.

Kupując u mnie macie pewność, że prezentacja jest wykonana starannie i dobrej jakości. Odradzam zakupy u osób które masowo sprzedają prezentacje, gdyż w większości do niczego się one nie nadają.

Oceniona na 19/20 pkt. Dla niedowiarków posiadam skan świadectwa maturalnego.

Cena: 40 zł, do negocjacji

Kontakt:
gg 26472252
mail analiza-reklamy@o2.pl
 

Mariola Mitrowska

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie maturzystów. Jestem mile zaskoczona wielkim odzewem co do prezentacji maturalnych. Dziękuje za zaufanie Piszę prace indywidualnie dla każdego, jestem polonistką i asystentem komisyjnym na maturach ustnych. Jeżeli i Ty chcesz oddać w moje ręce swój temat maturalny zapraszam do współpracy. gg:6064847 mail pomoc_maturalna@poczta.onet.pl

W skład pakietu wchodzi:
- bibliografia
-ramowy plan wypowiedzi
- praca na ok.4-5 stron
- prezentacja multimedialna
 

radus551

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM PRACE MATURALNA: OBRAZ WOJNY W FILMIE I LITERATURZE. DO PRACY DOŁACZAM BIBLIOGRAFIE I PREZENTACJE W POWER POINT. PRACA 100%. CHETNI radus551@wp.pl
 

dzastin8

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
cześć ,

Mam do sprzedania prezentację maturalną .Temat pracy: Różne ujęcia motywu sądu ostatecznego w literaturze i malarstwie . Omów na wybranych przez siebie przykładach .
Za prezentacje otrzymałam 19 punktów. W skład prezentacji wchodzi :

*rozwinięcie tematu
*konspekt
*aneks z cytatami
*zestaw pytan , które mogą się pojawić podzas egzaminu (10)
*literatura przedmiotu-ksero

Praca pisana przez polonistkę .

Na prawdę polecam!
cena :50 zł
kontakt : gg 26486697 lub 5021861
luka201@wp.pl
 

Devianus

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Koszalin
Motyw Winy i Kary w literaturze.

Praca oceniona na 90%
Posiada bibliografie+plan+cytaty.

Polecam!
 

yoji

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Matura 2011 to bzdura?

Teraz już tak!
Oferuję pisanie prezentacji maturalnych w bardzo niskich cenach.
Zapewniam kompleksowe wykonanie owej pracy na każdy zaproponowany przez Was temat. W skład prezentacji wchodzi: bibliografia, konspekt, prezentacja plus pomoc oraz kontakt w razie jakichkolwiek pytań odnośnie egzaminu.
Zdawalność 100%, żadna z osób korzystających z moich usług nie reklamowała ich.
StudentkI polonistyki UW.

Zajrzyj na nasze forum i sprawdź jak duży posiadamy zasób tematów, może znajdziesz cos dla siebie?

http://prezentacja.me
Wszystkie prezentacje po 50zl
Ponad 1000prac!
Ciągle aktualizujemy!

Komentarze osób które kupiły!

kontakt

GG:916699
GG:23509851
mail: admin@prezentacja.me

darmowe prezentacje po zarejestrowaniu!
 
Do góry