Sprzedam/kupię prace maturalne

babsy

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Chętnie pomogę w napisaniu prezentacji na ustną maturę z polskiego, a także innych prac- zaliczeniowych, wypracowań itp- z dowolnego tematu humanistycznego (historia, psychologia, pedagogika, etc). Współpracuję z polonistką z 30letnim stażem w zawodzie. Gwarancja satysfakcji. Posiadam również do odstąpienia gotowe prace maturalne na tematy z zeszłego roku (ponad 100 gotowych prac) ocenionych bardzo dobrze! Zapraszam na miki@poczta.fm lub gg 4438166.
 

sz25mek

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Piła
Sprzedam, "Motyw władcy w literaturze polskiej. Omów tematy na wybranych przykładach" moj email sz25mek@interia.pl
 

madzias87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prace mturalną pt: "Portret ojca w literaturze". Do pracy dołączam bibliografie oraz plan ramowy. Prace napisalam samodzielnie, ale miała nad nią oko polonistka. Otrzymałam 16 puknktów na 20 możliwych czyli 80%. cena pracy 50 zł. pytania prosze kierować na maila lub gg 7218463. polecam :D :D :D
 

Letman

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
witam wszystkim maturzystów, którzy staneli własnie przed wyborem tematu maturalnego na ustny polski...jesli macie problem z wyborem tematu swojej prezentacji, macie malo czasu zeby napisac wlasna to wlasnie ulatwiam wam to zadanie....mam do sprzedania wlasna prace: "Pokora i bunt jako dominujące postawy człowieka wobec Boga, omow na wybranych utworach literackich" dostałem za nia maksymalna ilosc punktów, do pracy dołanczam wszystko z czego korzystałem czyli biblografie, kartę cytatów, oraz konspekt wypowiedzi(prezentacji)....cena pracy to jedyne 100zł...chyba za pewniaka sie opłaca?? masz juz wszystko z głowy, nie musisz pisac, biegac za nauczycielem, do biblioteki a 100zł to chyba niezbyt wygórowana cena za 100% pewnosci-prawda?? dlatego polecam sie....zapraszam do kontaktu na nr telefonu 0-606-123-372 a potem mogę tylko zyczyc powodzenia na maturze(ktora stanie sie jedynie formalnoscia) majac prace juz teraz wystarczy ze przeczytaz ja co drugi dzien, a gdy nadejdzie czas matury odspiewasz prezentacje nawet nie zacinajac sie.... nie zastanawiajcie sie zbyt dlugo-gdybym ja mial taka szanse to napewno bym z niej skorzystal, uwierzcie to cale bieganie i zamieszanie nie jest warte 100zl....
 

n0rbji

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam.
Potrzebuję pomocy przy pisaniu pracy na ustną mature. Wybrany temat to: "Okrucieństwa II wojny światowej w dziełach literackich i filmowych. Dokonaj analizy wybranych dzieł."
Język polski nie jest moją mocną stroną i dlatego prosze o pomoc. Jeśli ktoś ma gotową prace lub może mi pomóc w napisaniu to prosiłbym o kontakt:

gg: 2670119
e-mail: norbiii1@wp.pl

Na gg często jestem niewidoczny wieć prosze o pozostawienie wiadomości.

Pozdro
 

kasia1212

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentacje maturalną na temat MOTYWU ANIOŁA, prezentajca oceniona bardzo dobrze, komplet zawiera:
- tekst prezentacji
- preznetacje w power point
- bibliografię
- plan ramowy
- obrazy
Więcej info pod mailem: kasia1212_12@o2.pl
 

Letman

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
no z checia sie dowiem dlaczego-praca ma naprawde wysoki poziom-poza tym napracowalem sie przy niej i uwazam ze cena jest uczciwa...za prace 15/20 biorą 50-80zł ja bore 100zł za 20/20....a widzialem ze za dobre prace sa tez ceny rzedu 150zł wiec nie wnikaj-jesli cie nie interesuje to poprostu to omin-nie twoj interes(sie znalazł realista)
 

SSR86

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Inowrocław
Jeżeli o okrucieństwa II wojny światowej chodzi, to na poziomie liceum można oprzeć się na:

- "Inny świat" Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
- "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall
- opowiadania Tadeusza Borowskiego
 

jupi_jae@op.pl

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oferuję ciekawą, bardzo dobrze napisaną i wysoko ocenioną pracę na temat:


"Filmy Andrzeja Wajdy jako interpretacje dzieł literatury polskiej. Omów wybrane przykłady."


Wyżej wymieniony temat jest interesujący zarówno dla maturzysty, jak i komisji - ciekawe, reprezentatywne filmy.


Co konkretnie Ci proponuję?
Tekst prezentacji, bibliografię, ramowy plan prezentacji, pytania, które zadala mi komisja, wskazówki odnośnie bibliografii przedmiotowej, skany artykułów oraz... płytę CD-ROM z profesjonalnie zgranymi fragmentami filmów.


A wszystko to w konkurencyjnej cenie! Zapewniam bezpieczną i szybką transakcję. Możliwość wystawienia na Allegro, ekspresowa wysyłka (również w całości drogą elektroniczną) itp.


Wszystko do uzgodnienia, napisz i poznaj szczegóły!


Czekam na kontakt mailowy: jupi_jae@op.pl
 

EloG

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ponawiam oferte... czas ruszyc... Jesien sie zaczela... wiec zapraszam do kontaktowania sie ze mna
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Ponawiam oferte... czas ruszyc... Jesien sie zaczela... wiec zapraszam do kontaktowania sie ze mna


hmm.. sprzedałeś pracę 11 osobom? no wiesz, ja piszę prace dla innych, ale nigdy nie sprzedaje tych już gotowych i sprzedanych, może jestem dziwna... :p ja bym nie ryzykowała kupna, bo jeszcze by się okazało, że ktoś z mojej szkoły ma to samo :p ale spoko, każdy jakoś sobie radzi ;)
powodzenia w pozyskiwaniu klientów :D
 

n0rbji

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
mi potrzebne coś na temat: "Okrucieństwa drugiej wojny światowej w dziełach literackich i filmowych. Dokonaj analizy wybranych dzieł."

Izulcia87, piszesz za darmo czy za $$ ??
 

maximus1987

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Napiszę pracę maturalną na każdy temat, do tego bibliografia,prezentacja multimedialna na CD z rozliczonym czasem(tak żeby nie trzeba było slajdów zmieniać ręcznie),ramowy plan wypowiedzi,opracowania książek.Wszystko gotowe do matury.Przystępne ceny. Zainteresowani pisać na mrcheat@gazeta.pl
 

goury

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie daj się nabrać na tanie i masowo przygotowywane prezentacje do zakupienia przez internet, które okazują się być żywcem przepisane z opracowań! Moja praca była najlepsza w szkole, jest w pełni multimedialna i sprawdzona przez polonistę. Zapraszam na stronę www.motywsmierci.glt.pl lub pisz na goury@o2.pl Gratis dołączam 20 przykładowych pytań komisji, które na pewno się pokryją z tymi, które usłyszycie. Polecam
 

goury

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie daj się nabrać na tanie i masowo przygotowywane prezentacje do zakupienia przez internet, które okazują się być żywcem przepisane z opracowań! Moja praca była najlepsza w szkole, jest w pełni multimedialna i sprawdzona przez polonistę. Zapraszam na stronę www.motywsmierci.glt.pl lub pisz na goury@o2.pl Gratis dołączam 20 przykładowych pytań komisji, które na pewno się pokryją z tymi, które usłyszycie. Polecam
 

EloG

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
hmm.. sprzedałeś pracę 11 osobom? no wiesz, ja piszę prace dla innych, ale nigdy nie sprzedaje tych już gotowych i sprzedanych, może jestem dziwna... :p ja bym nie ryzykowała kupna, bo jeszcze by się okazało, że ktoś z mojej szkoły ma to samo :p ale spoko, każdy jakoś sobie radzi ;)
powodzenia w pozyskiwaniu klientów :D


Tylko ze nie mam na mysli sprzedawanie tej pracy, zeby potem ktos ja skserowal na maturze... sa to materialy pomocnicze do stworzenia wlasnej pracy...

poza tym nie sprzedalem jeszcze ludziom z tego samego miasta... i pewnie cos takiego sie nie zdazy...
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
Nie daj się nabrać na tanie i masowo przygotowywane prezentacje do zakupienia przez internet, które okazują się być żywcem przepisane z opracowań! Moja praca była najlepsza w szkole, jest w pełni multimedialna i sprawdzona przez polonistę. Zapraszam na stronę www.motywsmierci.glt.pl lub pisz na goury@o2.pl Gratis dołączam 20 przykładowych pytań komisji, które na pewno się pokryją z tymi, które usłyszycie. Polecam
chyba każdy z nas przed maturą dawał polonistom pracę do sprawdzenia :p
a prace u mnie to pisane rpzez przyszłą polonistkę czyli mnie :p

mówisz by nie dać się naciągnąć na tanie prace? czyli proponujesz ceny wyższe niż nasze, prawda??:D już widzę las chętnych których na to stać biorąc pod uwagę fakt że wiele osób które piszą do mnie w tej sprawie twierdzi że 100zł to już bardzo dużo ;]

dołączysz 20pytań które się pokrywają?
tylko wiesz, komisja zadaje zazwyczaj 2-3 pytania czyli kolejne 17 to wyssane przez Ciebie z palca, prawda? czy jesteś jasnowidzem może i jesteś w stanie rpzewidzieć to?
wiesz, komisja może zapytać praktycznie o wszystko co związane z bibliografią i zadać pytanie problemowe do całości więc chyba formułki tworzone rpzez ciebie nie są konieczne ;]

jak czytam Twoje ogłoszenie zaczynam się zastanawiać za ile lat masz nawet nie maturę ale sam egzamin gimnazjalny :D :D :D :D bo Twoja wiedza na ten temat nie bije z ogłoszenia :p

przepraszam jeśli uraziłam i zbyt wiele wyciągłam na światło dzienne
 

esteve

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Izulcia87, a jesli moge wiedziec to za ile? jesli nie chcesz na forum to na PW albo gg 4808639 :)
 

EWA44

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam - jestem polonistką, piszę prezentacje maturalne na zamówienie konkretnych osób. W skład wchodzi literatura podmiotu i przedmiotu, ramowy plan wypowiedzi i wypowiedź na 15 min.. Dodatkowo dołączam swoje rady i uwagi oraz przykładowe pytania jakie mogłaby zadać komisja z danego tematu. Pozdrawiam Ewa. :praceewa@interia.pl gg 4281724
 
Do góry