Sprzedam/kupię prace maturalne

EWA44

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam. Napiszę pracę maturalną na każdy temat. Jestem doświadczoną polonistką. Praca zawiera:
-ramowy plan prezentacji,
-bibliografię,
-tekst (wypowiedź na 15 min),
-prezentację multimedialną w Power Point.( w przypadku niektórych tematów)
Kontakt: praceewa@interia.pl gg4281724
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
Podaję tematy prezentacji które mam już do sprzedania. Może znajdziesz coś dla siebie :)
jeśli przybędzie jakiś temat to umieszczę informację

1) temat z mojej matury (zdane na 100%)
Omów motyw przemijania na wybranych przykładach literackich

2)Motyw wiary i nadziei w sens pokonywania trudności. Zaprezentuj utwory literackie w których odnajdujesz ten motyw

3)Topos matki w różnych dziedzinach sztuki

4)Kobieta fatalna w literaturze


czekam też na kolejne zamówienia

prezentacje 2-4 są w trakcie tworzenia

kontakt: izabelita87@buziaczek.pl
w temacie proszę wpisać prezentacja
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
ja również mam do sprzedania prezentację na język polski. A oto temat:

MOTYW ŚMIERCI W LITERATURZE. OMÓW RÓŻNE JEGO WERSJE W WYBRANYCH UTWORACH.

Zainteresowanych prosze o kontakt e-mailowy: ema87@tlen.pl


Pozdrawiam:)
 

maturapolak

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam!
Odstąpię gotowe prace maturalne, które możesz wykorzystać przy tworzeniu swojej prezentacji. Ocenione zostały na zeszłorocznej maturze. Chwalone za ciekawe ujęcie tematu, styl, język. Jako jedyna autorka prezentacji maturalnej mam do niej wyłączne prawa autorskie. Nie biorę odpowiedzialności za to, jak praca zostanie wykorzystana. Do pracy dołączam bibliografię, plan ramowy, konspekt. Jeśli jesteś zainteresowany, pisz!

UWAGA! Istnieje też możliwość napisania pracy na indywidualne zamówienie!

Kontakt:
maturapolak@tlen.pl
gg 6902760
tel. 600 858 755

1. Przedstaw specyfikę języka poczty elektronicznej i rozmów na żywo przez internet (czat).
2. Zdobyć klienta, czyli o zjawisku manipulacji w mediach.
3. Nasze pieśni narodowe. Przedstaw ich dzieje i związki z historią.
4. Motyw exegi monumetum w twórczości Horacego i jego reinterpretacja w twórczości różnych epok.
5. Biesiady, wesela, bale – omów rolę motywu analizując wybrane utwory literatury polskiej.
6. Motyw rycerza i rycerskiej walki serio i parodystycznie. Przedstaw na wybranych epokach literackich.
7. Śląska ojczyzna – polszczyzna. Wskaż charakterystyczne cechy gwary śląskiej w tekstach mówionych i pisanych.
8. Zapożyczenia językowe. Omów problem i oceń zasadność najnowszych zapożyczeń w języku polskim.
9. Obraz człowieka w systemie totalitarnym na podstawie dzieł literatury polskiej i zagranicznej.
10. Motyw śmierci w literaturze i sztuce.
11. Sielankowy obraz polskiej wsi i życia jej mieszkańców w literaturze epoki renesansu i romantyzmu.
12. Różne ujęcia motywu Sądu Ostatecznego w literaturze i sztuce. Analiza wybranych dzieł.
13. Rozum czy uczucie – które z cech jest ważniejsza dla Ciebie, a która była istotna dla wybranych bohaterów literackich różnych epok?
14. Analizując język wybranych reklam przedstaw, jaki obraz świata one kreują?
15. Pytanie o sens cierpienia w literaturze polskiej i światowej
16. Wizerunek matki w literaturze
17. Postacie i wydarzenia fantastyczne. Omów sposoby ich przedstawienia i funkcje w wybranych utworach literackich.
18. Portret Sarmaty w literaturze i malarstwie. Rozwiń temat na podstawie wybranych dzieł literackich i plastycznych.
19. Porównaj obraz rewolucji w „Przedwiośniu”, „Szewcach” oraz „Nie-Boskiej komedii”
20. Najciekawsze postacie drugoplanowe i epizodyczne. Omów rolę, jaką odgrywają w wybranych tekstach literackich.
21. Motyw brzydoty w literaturze i sztuce
22. Portret matki w literaturze i sztuce. Omów na wybranych przykładach.
23. Literatura faktu jako zjawisko kulturowe XX wieku. Dokonaj analizy i interpretacji problemu na wybranych przykładach.
24. Inspiracje antyczne w kulturze. Scharakteryzuj je analizując wybrane dzieła literackie i inne (malarskie, rzeźbiarskie i architektoniczne).
25. „Ideały przeszłości nie są ideałami teraźniejszości” odwołując się do utworów literatury współczesnej ustosunkuj się do przytoczonego stwierdzenia.
26. Duchy, zjawy i upiory w literaturze. Omów funkcje tego motywu na wybranych utworach.
27. Diabeł, anioł, duch – goście z zaświatów z dzieł literackich. Omów ich funkcję na podstawie wybranych przykładów.
28. Bóg w liryce Kochanowskiego, Szarzyńskiego i Karpińskiego. Omów funkcjonowanie motywu, analizując wybrane przykłady.
29. Bohaterowie literaccy różnych epok w poszukiwaniu szczęścia. Rozważ problem.
30. Aleksander Fredro - polski Molier. Przedstaw najpiękniejsze komedie pisarza.
31. Zaprezentuj motyw cierpienia w literaturze i sztuce różnych epok. Analizując wybrane przykłady wskaż źródło cierpienia człowieka oraz sposób reagowania na nie.
32. Różne rodzaje buntu w literaturze. Omów temat odwołując się do wybranych utworów.
33. Świat dworski i ziemiański w literaturze.
34. Satyryczny obraz społeczeństwa polskiego
35. Nieśmiertelność poety.
36. Motyw ojca.
37. Wpływ wojny na ludzką psychikę i moralność.
38. Wygrali czy przegrali życie? Twoje rozważania na temat postaw moralnych bohaterów literackich.
39. Literatura polska na wielkim ekranie.
40. Styl gotycki w architekturze, literaturze i malarstwie.
41. Język reklam telewizyjnych.
42. Motyw wsi w literaturze i malarstwie polskim na wybranych przykładach.
43. Holokaust i sposób jego pokazywania w literaturze i filmie. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach.
44. Zjawy, duchy, sny, wizje. Zanalizuj, jaką funkcję pełnią w wybranych przez Ciebie utworach literackich różnych epok.
45. Historia narodu polskiego jako inspiracja literatury i sztuki.
46. Literacki i filmowy obraz rodzica (matki, ojca). Zinterpretuj zjawisko, odwołując się do wybranych przykładów.
47. Wieś jako przestrzeń znacząca w literaturze polskiej. Rozważ temat na przykładzie wybranych utworów.
48. Dedal i Ikar jako symbole określonych postaw. Przedstaw kreacje bohaterów literatury polskiej i obcej, będące ilustracją tych postaw.
49. Motyw podróży i podróżnika na podstawie poszczególnych epok literackich.
50. Literackie pary kochanków.
51. Język prasy sportowej. Omów cechy stylu charakterystycznego dla tej odmiany publicystyki.
52. Różne sposoby ujęcia problemu władzy w literaturze. Omów na wybranych przykładach.
53. Różnorodne ujęcia motywu rodziny w literaturze. Przedstaw analizując wybrane utwory.
54. Obraz brzydoty i jej funkcje w literaturze i sztuce XX wieku. Omów na wybranych przykładach.
55. Dawne i współczesne wzorce rodziny. Omów zagadnienie na podstawie literatury, filmu i serialu telewizyjnego.
56. Wizerunek szatana w literaturze i malarstwie Młodej Polski. Analizując wybrane dzieła modernizmu przedstaw funkcje motywu demona. Uwzględnij kontekst kulturowy.
57. Różne sposoby wykorzystania struktury baśniowej w literaturze XX wieku.
58. Opisz świat ballad. Na podstawie literatury z różnych epok
59. Różne ujęcia postaci anioła w literaturze i sztuce.
60. Impresjonizm w literaturze i sztuce. Omów temat na wybranych przykładach.
61. Motyw apokalipsy w literaturze i sztuce.
62. Literatura świadectwem upamiętnienia wydarzeń historycznych. Ukaż na wybranych przykładach różne sposoby utrwalania ważnych wydarzeń dziejowych.
63. Motyw Powstania Styczniowego w literaturze i malarstwie. Zanalizuj wybrane przykłady.
64. Komizm słowny i sposoby jego realizacji w wybranych utworach różnych autorów i epok.
65. Antyutopia w literaturze i filmie XX i XXI wieku.
66. Motyw nieśmiertelności poety w literaturze. Omów na wybranych przykładach od starożytności do romantyzmu.
67. Motyw podróży i podróżnika w epoce antyku i romantyzmu.
68. Najpopularniejsze imiona ostatnich lat.
69. Zwyczaj i obyczaj ludowy.
70. Obraz miłości mężczyzny i kobiety w literaturze.
71. Obozy niemieckie jako źródło represji na przykładzie Oświęcimia.
72. Motyw pielgrzyma i tułacza w XIX wieku.
73. Miłość i śmierć w literaturze i sztuce średniowiecza.
74. Powstanie warszawskie w literaturze, filmie i fotografii.
75. Problem adaptacji filmowej. Porównaj film i jego literacki pierwowzór.
76. Biografia polskiego artysty jako klucz do jego twórczości (K.K.Baczyński).
 

EWA44

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam. Napiszę pracę maturalną na każdy temat. Jestem doświadczoną polonistką. Praca zawiera:
-ramowy plan prezentacji,
-bibliografię,
-tekst (wypowiedź na 15 min),
-prezentację multimedialną w Power Point.( w przypadku niektórych tematów)
Kontakt: praceewa@interia.pl gg4281724
 

izunia752

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
polonistka???????? pisze prace?? szok!! rozumiem mozesz udzielac nam rad czy podsunac jakies dobre rozwiazanie ale cala prace??
 

malpek

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania prace maturalna na temat : "Problem żydowski czyli tragedia wyobcowania. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów publicystycznych i literackich". W skład pracy wchodzą: wszystkie materiały jakie wykorzystałem do pisania tej pracy, bibliografia oraz prezentacja. Pracę pisała profesjonalna korepetytorka która od 2 lat pisze prace maturalne. Za pracę na maturze ustnej dostałem 19 pkt. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem pracy proszę pisać na e-mail : malpkollo.legia@interia.pl Pozdrawiam :)
 
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jestem w stanie stworzyć kompletną prezentację z bibliografią, planem ramowym i ewentualnymi materiałami pomocniczymi. Dołączę słowniczek trudniejszych pojęć, o które może spytać komisja. Mogę również wykonać prezentację power point - jeśli temat będzie tego wymagał.
Jestem polonistką, więc o stronę merytoryczną nie należy się w tym wypadku martwić. Cena zależy od tematu: 80-150 zł.

prezentacje_maturalne@vp.pl

podaję GG 5138862
 

seni

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
MOTYW KOBIETY w literaturze XIX i XX wieku.
Sprzedam prezentacje!
W tym roku zdałam mature z języka polskiego na 19 punktów. Prace pisałam pod opieka polonistki. Praca bardzo ciekawa i interesujaca. Dołączam do niej bibliografie, plan prezentacji, pomoce naukowe.
Cena do uzgodnienia.
Pisac na gg - 8914440.
Lub kom - 507298920.

Pozdrawiam :D
 

EWA44

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nie masz pomysłu jak napisać pracę maturalną lub nie bardzo „kochasz język polski”. Rozumiem ten problem – jestem polonistką NAPISZ do mnie na
e-mail:praceewa@interia.pl gg 4281724 Napiszę całą pracę. SOLIDNIE!!! Konspekt bibliografia. Cena do uzgodnienia ZAPRASZAM!!! Ewa
 

pomoc19

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Odstąpię pracę maturalną na temat "Motyw przyjaźni w literaturze. Omów na wybranych przykładach". Prezentacja została oceniona na 20pkt. Nie będę ściemniać,że Wasza też zostanie tak oceniona jak np będziecie wzorować się na mojej,bo jak każdy wie dużo zależy od odpowiedzi udzielonych na pytania egzaminatorów. Do pracy dołączam bibliografię,plan,cytaty,opracowane odpowiedzi na pytania,na które ja odpowiadałam,a także kilka innych.
Jestem jedyną autorką tej prezentacjidlatego mam do niej pełne prawa autorskie. Nie biorę odpowiedzialności jak zostanie wykorzystana.
Kontakt-pomoc18@poczta.fm
Proszę o kontakt wyłącznie mailowy,ponieważ rzadko wchodzę na forum.
 

babsy

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy maturalnej z j. polskiego lub dowolnej innej pracy z dowolnego tematu humanistycznego- zgłoś się do mnie. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja praca będzie napisana na ocenę bardzo dobrą- napisz do mnie. Moje prace za każdym razem sprawdza polonistka z 30letnim stażem pracy. Posiadam również do odstąpienia ok. 100 gotowych prac maturalnych (z konspektami) z zeszłego roku. Zapraszam na miki@poczta.fm lub gg 4438166.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
nie ma to, jak odpisywać sobie samemu, w dodatku to samo :lol:
za tematy dziękuję, maturę już zdałam..
a z ciekawości: kiedy napisałaś tyle prac?? :mruga: :p
 

Izka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Temat: "Literackie portrety kobiet.
Analizując wybrane teksty kultury
przedstaw zmieniające się postaci
kobiece. W swojej prezentacji uwzglednij
konteks historyczny i kulturowy."
Posiadam treść prezentacji, plan
ramowy oraz bibliografię. Za tę
prezentację otrzymałam 100%. Była przygotowywana
z pomocą doświadczonego polonisty.
Cena do uzgodnienia.
Proszę pisać na maila (izka@vp.pl) lub na gg
(7137388), na pewno odpisze.
 

maturalneprace

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam
Masz problem z pisaniem? Ustna z polskiego to dla Ciebie koszmar? Jest na to sposób! Oszczędź sobie nerwów – kup gotową pracę maturalną. Pisaniem zajmuję się od 2004 roku, posiadam około 100 prezentacji. Wszyscy klienci otrzymali za nie maksymalną lub prawie maksymalną ilość punktów. Tekst liczy 4-5 stron (times 12, strona A4), dołączam też konspekt z bibliografią i ramowym planem wypowiedzi.

Istnieje też możliwość napisania pracy na indywidualne zamówienie.

Więcej info: maturalneprace@wp.pl, gg 7409531
 

missanna

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0

~~NAJLEPSZA PREZENTACJA W SIECI Z GWARANCJĄ JAKOŚCI~~~




przykladowe tematy pasujące do pracy!


**FILMY ANDRZEJA WAJDY JAKO INTERPRETACJE DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ, OMÓW WYBRANE PRZYKŁADY**

**FILMY ANDRZEJA WAJDY I ICH INTERPRETACJA W LITERATURZE**

**POROWNAJ LEKTORY Z FILMEM**

**JEZYK FILMU I JEZYK LITERATURY. POROWNAJ DZIELO LITERACJE I JEGO FILMOWA ADAPTACJE**


**POROWNAJ FILMY WAJDY Z UTWORAMI PISANYMI**







DOSKONALE OPRACOWANA PREZENTACJA MATURALNA Z KONSPEKTAMI Z KTORYCH TY SIE UCZYSZ!!!! ORAZ Z OSOBONYM KONSPEKTEM DLA KOMISJI!!!

matura oceniona na 20 z 20 dostepnych punktów
100%/100% !!!!!!!!!!

Bibliografia podmiotu
--S. Wyspiański Wesele
-Wesele rez AWajda Polska 1973
-A. Mickiewicz Pan Tadeusz
-Pan Tadeusz reż. A. Wajda Polska/Francja 1998

w bibliografi przedmiotu: umieszczone sa konretnie ksiazki i ich strony z ktorych korzystalam w czasie robienia prezentacji, podane sa konkretne strony.
Mam takze wiele potrzebnych notatek, materialow, stron internetowych, oraz 'precyzyjnie' skomponowane konspekty prezentacji [do nauki i osobny dla komisji],do tego dochodza jeszcze 2 fragmenty filmu 'Pan Tadeusz', konretnie opisane w tym konspektach, nastepnie 2 fragmenty muzyki z 'Wesela', ktora takze jest opisana w tych konspektach, w materialach pomocniczych jest duzo fotek z obu filmow [A4 kolor!!],slowa krytykow filmowych na temat tworczosci Wajdy, oraz samego rezysera, dodatkowo posiadam
tez przemowienie Andrzeja Wajdy z rozdania oskarow, oraz list stevena spilberga do tegoz wybitnego rezysera [to do pokazania komisji,zeby im na chwile zajac czas]..

to nie wszystkie materialy.. mam ich wiele wiecej.

istnieje mozliwosc wyslania materialow dotyczacych tylko jednego z utworow, badz samego reżysera.

materialy wraz z konspektem i zdjeciami kolor A4, to ponad 40 stron A4!!!

!!!!GWARANCJA PRACY!!!
PODAJE SWOJE DANE PRZED TRANSAKCJA, MOGĘ PODAC NAMIARY GG DO OSOB KTÓRE JUŻ PREZENTACJE KUPILY, ORAZ ODPOWIADAM NA WSZYSTKIE PYTANIA DOTYCZACE PRACY I GWARANTUJE POMOC PO ZAKUPIENIU PRACY!!!
JESTES ZAINTERESOWANY- ODEZWIJ SIĘ - ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA!

vicky_bro@wp.pl

cena 115 zl wraz z kosztem przesylki
praca zostanie przeslana zaraz po wplynieciu
pieniazkow na konto mbanku ktore moge
ci podac jesli nadal jestes zainteresowana

PYTANIA KIEROWAC TYLKO NA @
 
Do góry