Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja raczej też jestem niejadkiem, czasem jeślibym sie nie zmusiła, to mogłabym cały dzień nie jeść, ale też zdarzaja mi sie napady głodu, kiedy jem, jem i jestem głodna :) przed miesiączką rzeczywiście mam wiekszy apetyt, choć to też nie jest reguła.

Nadmierny apetyt może występować przy nadczynności tarczycy, badałaś te hormony? A cukier? Choć jeśli napady głodu zdarzają sie przed @, to stawiałabym właśnie na objaw PMSu czy jak to nazwać ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja raczej też jestem niejadkiem, czasem jeślibym sie nie zmusiła, to mogłabym cały dzień nie jeść, ale też zdarzaja mi sie napady głodu, kiedy jem, jem i jestem głodna :) przed miesiączką rzeczywiście mam wiekszy apetyt, choć to też nie jest reguła.

Nadmierny apetyt może występować przy nadczynności tarczycy, badałaś te hormony? A cukier? Choć jeśli napady głodu zdarzają sie przed @, to stawiałabym właśnie na objaw PMSu czy jak to nazwać ;)

No szczegolnie z tydzien przed okresem, ale czasem nawet 2 tygodnie przed okresem, wiec boje sie tym bardziej, ze to nie PMS. Poza tym jak sie glebiej zastanowie, to z rok, dwa lata temu nie mialam czegos takiego nawet przed okresem, i jadlam umiarkowanie.
Wiesz, normalnie to starczaly mi zqwwsze z 3 kanapki na kolacje, a teraz bym 6 nawet zjadla.
Heh, nie zbadalam tego, ale zbadam. W najblizszym czasie udaje sie do ginekologa do Wawy, za pare dni tam zadzwonie, bo mam numer. Poprosze o takie skierowanie i naswietle sprawe. Rzeczywiscie to mogloby byc cos z tarczyca, bo nawet przy pcos zdarzaja sie klopoty z tarczyca
 

hugme

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzięki bardzo za odpowiedzi :) Staram się o tym nie myśleć i jak najczęściej się czymś zajmować, jednak dalej mnie kręci do słodyczy i innych dobrych rzeczy.
 
W

wroneczki4

Guest
Słyszałem o takich świnkach do lodówek, które kwiczą jak się ją otworzy :p

Skoro łapie Cię to tylko, gdy siedzisz w domu, to czemu z niego nie wyjdziesz?
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
mam dokładnie ten sam problem, do tego biorę tabletki anty które w moim przypadku to potęgują. Do ginekologa chodzę regularnie i zawsze mu się zwierzam i zawsze mówi że wszystko jest OK i że to normalne. Tak więc zdecydowałam po prostu jeść. Tyle że dobrze jest powstrzymywać się w tym napadzie głodu przed tuczącym lub niezdrowym jedzeniem, bo się je pochłania. Po prostu jeść np. jakieś warzywa lub coś zdrowego i w małych ilościach. Np. suszone morele, śliwki, orzechy, coś zdrowego, co można podjadać by się zająć. Myślę, że nie ma co się martwić ;)

chociaż muszę dodać że mój ginekolog mnie uspokaja bo zna mój organizm więc badania to nie jest zły pomysł.
 

bombelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Cześć.

Mam 19 lat, moja skóra na twarzy zawsze należała do suchych i wrażliwych, aż do niedawna. Jakieś 2-3 miesiące temu zaczęły wychodzić mi pojedyncze wypryski na czole, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Zawsze miałam gładką skórę, bez żadnych pryszczy itp. Teraz robi się ich coraz więcej na twarzy i zauważyłam, że moja skóra robi się tłusta...
Zastanawiam się co może być tego przyczyną, może to coś z hormonami nie tak? Dodam, że ostatnio również zaczęły mi bardzo mocno wypadać włosy oraz dość obficie się pocę...
 

charakterystyczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko w gwiazdach ^^
witam. ostatnio nurkowalam po amatorsku, jakies 4 m pod woda i zatkalo mi sie ucho. Podejrzewam ze od cisnienia, wrecz jestem pewna. Myslalam ze przejdzie mi po kilku godzinach lecz niestety sie mylilam. od 2 dni czuje dyskomfort gdy rozmawiam. Slysze wszystko dobrze ale gdy cos mowie to slysze tak jakby echo. Jakies rady na to? jak odetkac czy cierpliwie czekac?
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Opóźnione dojrzewanie. Tak bym to nazwała. Szczerze współczuję, lepiej mieć pryszcze w wieku powiedzmy 15lat gdy wszystko ci wisi, niż teraz jak układasz d\sobie życie. No cóż. Polecam kremy na trądzik, toniki, peelingi i inne tego typu wynalazki. A na włosy lepszy szampon i skrzyp.
 

bombelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Opóźnione dojrzewanie. Tak bym to nazwała. Szczerze współczuję, lepiej mieć pryszcze w wieku powiedzmy 15lat gdy wszystko ci wisi, niż teraz jak układasz d\sobie życie. No cóż. Polecam kremy na trądzik, toniki, peelingi i inne tego typu wynalazki. A na włosy lepszy szampon i skrzyp.


dzieki za odp, tez sie wlasnie zaczełam zastanawiac czy może coś z tym dojrzewaniem mi się opóźniło. Chyba wybiorę się do dermatologa
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Possij mocno jakieś cukierki to może się polepszy.
Jak nie to do laryngologa
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Weź głęboki wdech, zatkaj nos i próbuj wypuścić powietrze, tak jakby napieram nim na usta, ale nie wypuszczaj, to powinno Ci odetkać uszy. Ja tak zawsze robię, jak jestem w górach i mi się zatyka.
 

Meredith

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
249
Punkty reakcji
26
Miasto
Gdzieś między jutrem, a wspomnieniem ...
Dolegliwości te mogą mieć podłoże nerwowe, jednak najlepiej skonsultować to z lekarzem. Nie należy bagatelizować żadnych objawów, ponieważ równie dobrze może to być coś poważniejszego. Wizyta u lekarza z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości :)
 

tarek

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
64
Punkty reakcji
0
Witam,
zdajemy sobie sprawę, jak wiele osób ma problemy z odchudzaniem.
Każda otyła osoba ma ogromny cel - zrzucić przynajmniej kilka kg.

Jeżeli Ty również zamierzasz pozbyć się wagi to koniecznie zajrzyj TUTAJ.
Znajdziesz tu historię osoby, która pozbyła się takiej ilości masy ciała, jaką dokładnie chciała utracić.
Jeżeli więc takie metody potrafi pomóc pewnej osobie, to dlaczego nie miałyby pomóc Tobie.

Wiem, że to Ci pomoże: www.minus16kg.cba.pl
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zrób kompleksowe badania, dwa lata temu bolała mnie górna część kręgosłupa, żebra , miałam mdłości , zawroty i bóle głowy i co się okazało :p że to zapalenie nerek ...
 

Elcia5010

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Od kilku tyg. cały czas źle się czuje. Całymi dniami bym spała , spała i spała. Nie mam siły na nic.
Czasami mam mocne bóle głowy które trwają bardzo krotko (około 30s). Cały czas mam niskie ciśnienie bo 80/64. Od 3 lat pale papierosy. Ale ostatnio nie mam ochoty nawet tego palić , a gdy mam ochote to wezme z 4 buchy i okropnie w łowie mi się kręci. Mama kazę mi iść do lekarza. Ale ja nie chce iść !
Wiecie może czemu tak mam ? Jestem na coś chory czy co ?
 

sbnwp

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Planeta Ziemia
Praca fizyczna, sport nie zaszkodzą w poprawieniu kondycji i samopoczucia. A jeżeli przesiadujesz przed komputerem tyle co EMO to wierz mi, że prawdopodobnie masz przed sobą w tym momencie winowajce swoich dolegliwości.
 
Do góry