Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
tak mniej więcej wydaję mi się ze trzeba robić ok.200 brzuszków dziennie.Sama zauważysz rezulaty mozesz zacząć nawet od 50, ale żeby były robione poprawnie, bo inaczej nic Ci to nie da.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
tak mniej więcej wydaję mi się ze trzeba robić ok.200 brzuszków dziennie.Sama zauważysz rezulaty mozesz zacząć nawet od 50, ale żeby były robione poprawnie, bo inaczej nic Ci to nie da.
to już sama nie wiem jaki sposób jest najlepszy żeby szucić tłuszczyk z brzucha po porodzie bo z tego co tu wyczytałam brzuszki nie są dobrym sposobem
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Też mi czasami wyskakuje , ale ja po prostu udaję się zawsze do apteki ;) A czytałam gdzieś ,że złoto to ponoć mit
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Nie, złoto to nie mit. Delikatnie potrzyj to miejsce np. złotą obrączką.
 

natasza15

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Otrzymałam wynik z resonansu magnetycznego o następującej treści ".W istocie okołokomorowej obu półkul mózgu w płaszczyznach komorowych i nadkomorowych uwidoczniono pojedyncze hyperintesywne w sekwencji Flair i obrazach T2 zależnych ogniska średnicy do ok. 5mm, zmiany najpewniej o charakterze demielinizacji wtórnej, naczyniopochodnej. Poza tym po stronie prawej w okolicy zakrętu aśrodkowego uwidoczniono po podaniu środka kontrastowego intensywnie, jednorodnie wzmocniony obszar wielkości ok.11-9 mm. Odcinkowe wzmocnienie opony w sąsiedztwie ww. ogniska - obraz MR, może odpowiadać oponiakowi, do różnicowania z naciekiem białaczkowym opony. W badaniu uwidoczniono wpuklanie się wypustki pajęczynówki w obręb siodła tureckiego - torbiel pajęczynówki. Poza tym pozostałe przestrzenie wewnątrzczaszkowe płynowe w granicach normy. Sklerotyzacja Piramidy prawej kości skroniowej." Proszę o pomoc w zrozumieniu tego opisu , czyli co konkretnie oznacza , czy jest to uleczalne i na jak poważne jest to schorzenie?
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Idz z tym do neurologa. Myslisz, ze ktos Ci tu powie o co chodzi?

Ja zadalbym inne pytanie, czy osoba ktora miala robiony ten rezonans ma ataki epi lub inne neurologicznie objawy typu silne bole glowy?
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Od kilku tygodni czuję mrowienie w lewej dłoni.Na początku było delikatne i obejmowało mały palec.Myślałam,że może spałam na ręce albo coś.Ale nie przeszło.Nasiliło się i teraz czuję to w dwoch palcach.Co to może być?Dlaczego się tak dzieje?Wybieram się do lekarza,ale załatwienie formalności ze 2 tygodnie potrwa.
 

natasza15

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
No, mam wizyte neurologa a później u onkologa itp..ale napisałam tutaj bo moze ktos sie zna na tym..i mnie uspokoił, bo sie boję
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Opis jest dziwny, szczerze mowiac pierwszy raz to widze. Jaki to radiolog opisywal, stek niejasnych bredni, ktore malo wnosza.

Poza tym nie chce pisac nic poza tym, bo nie mam pewnosci. Radiologia nie jest mi na tyle znana, zebym sie mogl wypowiedziec. Stad pytam o objawy.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Mam identyczny problem, też z lewą dłonią
Myślałam że coś mnie ugryzło..
Ale to chyba jednak stres. 3 dzień biore magnez i nic
Potas jest w pomidorach (chyba)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Od razu to Ci nic nie pomoże :)
Ja biorę Asparginian Extra. To jest potas i magnez w jednym i mi pomógł na tego typu mrowienia i wszelkie skurcze.
 

kruszunia18

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem w trakcie okresu a pochwa swędzi mnie i piecze już od kilku dni. Do ginekologa wybieram się dopiero 1 czerwca.Wcześniej intymne okolice smarowałam Clotrimazolum niestety maść nic mi nie pomogła. proszę napiszcie Wasze rady jak zapobiec tym drażniącym objawom.
 
K

kinga_sc

Guest
Po pierwsze nie odświeżaj tematu.

Po drugie do lekarza idź jutro! Z taką sprawą powinien przyjąć od ręki.

Masz zaawansowany stan zapalny, możliwe, że grzybicę. Musisz to leczyć, żeby potem nie było komplikacji z zajściem w ciążę, albo z układem moczowym. Nie uprawiaj sexu z partnerem, a po wyleczeniu oboje dbajcie o higienę. Może to niezbyt romantyczne, ale jeżeli nie używacie prezerwatyw to niech umyje członka przed. A jak używacie to staraj się używać jakieś naturalne, o ile to możliwe.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Mam lekką skoliozę.Czy lekarz może mi wydać skierowanie na ćwiczenia korekcyjne?Czy jest takie coś refundowane?
 

DOMINIUS1120

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Boli mnie gardło od półtora miesiąca(od około 25kwietna) i nie wiem co zrobić.2 tygodnie na antybiotyku nic nie pomogły.Teraz nic nie biore ,ponieważ mialema badania alergiczne ,które i tak nic nie wykazały.Wcześniej byłem aktywnym człowiekiem ,uprawiałem sport (piłka nożna) ,a teraz nie mam sił biegać.Gardło zaczyna mnie boleć w róznych porach ,ale boli tak ,że już nie mam sił.Miałem badania płuc ,które okazały się dobre.Proszę o pomoc .PS mam 14 lat
 
P

P@tryk

Guest
Oczywiście, społeczność forumowa ma stwierdzić diagnozę ??, to nie jest forum lekarskie, nie jesteśmy wróżkami.
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
A u laryngologa byłeś? Bo z tej opowieści wynika, że doktorek pierwszego kontaktu stwierdził boli gardło to prześwietlimy płuca. Może kontrakt na laryngologa się skończył i zrobili to na co kasa została.
 
Do góry