Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Moze i zatrucie, ja tam wynikow nie widzialem, a Twoj opis nie daje zadnego obrazu. Mysle, ze moze przejdzie.
 

PerfectLady

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin
Myślę, że już po tygodniu możesz uzyskać pewien drobny efekt, ale pod warunkiem, że ćwiczysz konsekwentnie i regularnie. Powinno się zaczynać od niewielkiej ilości brzuszków dziennie. Wszystko zależy od tego jak bardzo rozciągnięta jesteś i jakie są twoje możliwości. Zacznij np od 15 - 20 dziennie, i zwiększaj ta liczbę stopniowo ;)
Ot i cała prawda o brzuszkach :)
 

damiian333

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
A gdbymy udal sie prywatnie do jakiegos hirurga too usuniecie tego bylo by bardzo widoczne?
Bo troche drogo kosztuje takie cos w dobrej klinice..
 

nobodyno

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Mój problem: mam zbyt krótkie wędzidełko języka, co utrudnia mi wymowę włoski R.
Czy jest to słyszalne? prawie w ogóle nie. jedynie wyraz typu: horror,rurka sprawiają mi kłopoty.

była już u logopedy, który stwierdził że mogę wykonywać ćwiczenia lub zdecydować się na zabieg podcięcia wędzidełka języka, które jest minimalnie za krótkie.
czy ktoś miał do czynienia z takim zabiegiem? boli? skutki uboczne? co potem...?
dodam, że mam prawie 16 lat.

pozdrawiam!!
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
wszystko zależy od tego jak wygląda twój brzuszek teraz :) jeśli jest płaski i chcesz go ujędrnić to po dwóch tygodniach już będzie fajny. a jeśli masz fałdki to oczywiście w zależnośći od tego jakie są duże wszystko będzie trwało dłużej :eek:k:
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
a co ci dadzadzą brzuszki jesli nie ma cardio..
no chyba ze nie masz tluszczyku na brzuchu i chcesz tylko wzmocnić miesnie, brzuszki zwiększają masę mięśni, nie spalają tluszczu
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Jak się ma tłuszcz na brzuchu to niestety ale efekty nie będą widoczne. Mięśnie się może i wzmocnią ale robienie brzuszków nie zrzuci zbędnego tłuszczu na brzuchu więc to nic nie da. Ja tam np, się cieszę z tego, że mam odrobinę brzuszka bo tańczę taniec brzucha i mam czym tańczyć przynajmniej ;)
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja też chciałam się tego dowiedzieć. Dzwoniłam po firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu fitness. W Presto powiedzieli mi, że wystarczy ćwiczyć pół godziny dziennie, ale systematycznie. Rezultaty na pewno są odczuwalne.
 

Agnieszka7777

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Po takiej kuracji antybiotykowej nabawiłam się grzybicy pochwy. Byłam u lekarza zapisał mi Femine ale nic mi ona nie pomaga. Pije też jogurty itp. przetwory. Czytałam gdzieś w necie, że lepszy jest Multilac. W związku z tym mam pytanie, czy go ktoś brał i czy jest skuteczny?
 

monika.pogo.

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Niestety trzeba pamiętać żeby przy antybiotyku brać coś osłonowego włanie np. Multilac bo inaczej są takie konsekwencje jak grzybica pochwy u kabie po za tym jakieś nieprzyjemne dolegliwości jelitowe
 

arpka

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja po ostatniej infekcji stosowałam multilac - zdecydowanie lepiej się sprawdza niż lacibios femine ( choć i o jest nienajgorszy). Multilac
to symbiotyk, a więc musisz pamiętać że prócz zdrowych bakterii posiada substancję , która powoduje, że są one jescze bardziej aktywne
- stąd taka wysoka skuteczność multilacu.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
dziewczyny, ale trzeba rozróżniac probiotyki, bo środki z pałeczkami kwasu mlekowymi środkami z pałeczkami kwasu mlekowego nie równe ;) np. wspomniany lacibios femina jest właśnie przeciw grzybicom i innym infekcjom pochwy, dlatego skierowany specjalnie do kobiet. ten drugi przez Was wymieniony juz chroni wyłącznie przewód pokarmowy, wiec nie jest aż tak skuteczny w zapobieganiu infekcjom intymnym.
 

pisiopysio25

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy któraś miała problem z włosami po ciąży?Chodzi mi konkretnie czy włosy musza tak wypadac. Prawie pół roku temu rodzilam a włosy nadal mi wypadają garściami.
 
P

papryka9

Guest
To niestety bardzo powszechny problem dlatego kobiety często po ciąży obcinają włosy( jest to jakiś sposób- na pewno je wzmacnia). Dobrym środkiem jest URT-OIL z naftą oczyszczoną, dokładnie oczyszcza skórę głowy a włosy są po nim błyszczące, nie łamią się i ładnie się układają
 

Kwiat@lotosu

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
proponowałabym zrobienie podstawowych badań
i zdrowe odżywianie
po pewnym czasie włosy powinny wypadać-pocieszę się, że ja mając prawie roczne dziecko
nareszcie się pozbyłam problemu, nie stosowałam żadnych leków, tylko zdrowa dieta, delikatny szampon

powodzenia!
 
M

merkaba12

Guest
Skorupki jajek to nie żart moja matka dzięki nim wyleczyła osteoporozie
zawierają 47 pierwiastków mineralnych
brak
biotyna powoduje wypadanie włosów
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Szukałam informacji już na ten temat, jednak nic nie przemówiło do mnie, więc postanowiłam napisać..

Odkąd tylko pamiętam non stop coś mi piszczy w uszach, jakieś szumy, szmery. Jest to na tyle uciążliwe, że nie słyszę głuchej ciszy tylko ten pisk.
Żyję z nim więc zdążyłam się przyzwyczaić.
Ponadto odczuwam wysokie ciśnienie ,,w głowie''. Nie potrafię tego lepiej opisać.
Np przy ziewaniu, strzela mi coś w uszach, tak, że może nie tyle słabiej słyszę, ale muszę zrobić coś takiego: zatkać nos palcami i wciągnąć przez nos powietrze, wtedy w ten sposób jakby wciągam błonę bębenkową, która wcześniej się jakby wygięła...

Martwi mnie to. Boję się iść do laryngologa, gdyż mam obawy, że to może być coś poważnego..
Ma ktoś podobną sytuację?
Cóż mam robić?
 

seaton

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
czesc.
mam 24 lata i male prawdopodobienstwo, ze bede miala dzieciatko, ale bardzo z mezem sie staramy.
mam nadzieje ze sa na forum osoby, ktore moga sie wypowiedziec na ten temat, cos poradzic lub opowiedziec swoja historie.
zapraszam do dyskusji
 

seaton

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
moze zbyt ogolnikowo sie wypowiedzialam

jakies 9 miesiecy temu ginekolog powiedzial mi ze prawdopodbnie cierpie na endometrioze. jest to bardzo dziwna choroba i nikt tak na prawde nie wie dlaczego utrudnia zajscie w ciaze. po 3 miesiacach zdecydowalismy z mezem ze nie ma na co czekac tyko "brac sie do roboty" i tak po dzis dzien niestety nic z tego nie wychodzi. w marcu dodatkowo nie pojawil sie pecherzyk grafa i padlo podejzene ze endometrioza hamuje juz dzialanie jajnikow.

poczatkowo bylam zalamana. calymi dniami rozmyslalam, czytalam w internecie (co dodatkowo mnie dolowalo). pozniej jakos wszytsko sie uspokoilo i stwierdzilismy, ze na razie i tak nie mamy odpowiednich warunkow zeby miec dzidziusia, wiec moja dolegliwosc zaczelismy traktowac jako "darmowa antykoncepcje". niestety nie trwalo to dlugo i znowu przy pierwszej lepszej okazji wypatruje u siebie oznak ciazy (nawet teraz moge wymienic 3) a jak dostaje okres to jestem strasznie rozczarowana... :( :(

uwielbiam dzieci, wrecz zakochuje sie w kazdym szkrabie, z ktorym mam stycznosc. zawsze dbaalam o siebie. jestem dobrym czlowiekiem... a tu taki los. uwazam, ze to strasznie niesprawiediwe. jakies patologiczne rodziny nie chca dzieci, wyrzucaja je na smietniki albo oddaja do sierocincow. jeszcze inne kobiety wykorzystuja swoje "brzuchy" i zarabiaja na nich pieniadze sprzedajac jeszcze nienarodzone malenstwo.

i gdzie tu sprawiedliwosc?!!!!!!!!!
 
Do góry