Sprawdź czy panujesz nad swoim umysłem

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Stare to kiedyś już to zrobiłem i możliwe to jest ;d
Choć teraz bardziej skupiłem się na figurze zamiast tym co trzeba ;p
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Fuuuuck! Ten obrazek zrył mi psychike póki kręciła się laska w prawo było okej a teraz nie może przestać kręcić się w lewo i moje donośne wołania nic nie pomagają...

WraaaaCAAAAjjjj w złą stronę się kręciszz!!! Wracaaaaaaj!!!!
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Żeby sprawic by panna kręciła się w prawo wystarczy spojżeć na stope na której stoi, nie to co ma w powietrzu mi to działa, tylko jak zrobić by laska kręciła się w lewo?
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja próbuję kręcić dłonią w kierunku, który chcę widzieć :p U mnie kierunki zmienia, ale nie jestem pewna, czy to wynika z mojej woli czy przypadku...
 

EverybodyFrytki

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łomża
Żadne oszustwo. Kiedy chcę kręci się w lewo, a kiedy chce to w prawo. I mogę albo sekunde w lewo albo i 5 min, wiec to nie ściema. Trzeba umieć ją 'obrócić' :p Mój tata też potwierdził. :)
 

Materia

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
41
dokładnie tak jest:) w pewnym momencie miałam tak,że widziałam jakby mały przeskok, granicę pomiędzy obrotem w prawo a w lewo.Tancerka obraca się i w prawo i w lewo:) nie zatacza pełnego koła wokół własnej osi...wystarczy się skoncentrować:) pozdrawiam
 

Meraro

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Mi najpierw zaczęła kręcić się w prawo i nie mogłam jej zmusić do odwrotu. Ale potem jakoś tam "sama" zaczęła przeskakiwać - nie mogłam jej zmusić, ale raz obracała się w prawo, raz w lewo. Sprawdziłam ze współlokatorką: ona widziała zmianę obrotu w innych momentach niż ja. Ciekawe, ciekawe.
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Bez żadnych trudności udało mi się. Chyba te 30% to 100%
 

Chmielu1991

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
U mnie kręciła się w Przeciwną stronę niż wskazówki zegara, a jestem leworęczny.

Sposób na to aby się odwróciła:

Patrz na laskę obniż wzrok tak aby widzieć np menu start a nie obrazek, znów spójrz na obrazek. Powinna się kręcić w przeciwną stronę. Mi się tak udało parę razy.
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
Gdy się przyjrzymy tancerce zauwarzyć można ze tancerka wraz ze zmianą kierunku obrotu zmienia nogę sparcia cięzaru ciała, oznacza to ze to nie mózg jest odpowiedzialny za zmiane kierunku obrotu tancerki ale tancerka sama zmienia kierunek obrotu swego ciała a mózg analizauje i rejestruje rzeczywisty obraz tancerki... To kłamstwo że można zmienić jej kierunek obrotu...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Poczatkowo uzywalam prawej polkuli mozgowej, potem udalo mi sie zmienic kierunek jej tanca wiec chyba ok
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
Aytor tego forum wykorzystał autosugestię... sami domyślcie jakie są konsekwencje...
 

Bubak

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
BB
Im bardziej starałam się skupić na zmianie kierunku, tym gorzej mi wychodziło. Natomiast gdy o tym przestałam myśleć i tylko na patrzyłam się na obrazek od razu zadziałało. Tylko mówiłam "w prawo", "W lewo" :)
 
Do góry