Sprawa różnicy wieku

@siek

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Skawina
Uważam,że rózznica wieku nie ma żadnego znaczenia.Wszysto zależy od tego jak obydwoje podchodzicie do znajomości?Co oczekujecie?Jeżeli sie rozumiecie i nadajecie na tych samych falach to ja nie uważam,że róznica wieku ma jakiekolwiek znaczenie.Ja jestem z facetem 2lata młodszym i świetnie nam razem :)
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
mysle ze 5 lat to nie jest az tak duzo...
fakt jak dziewcyzna ma 15 a chlopak 20...to tak dziwnie troche...ale nie znaczy ze za duzo...zreszta to zalezy od ludzi, jak sie rozumieja itp
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Nie zgodzę się że dziewczyny wolą starszych facetów.
To wszystko staje na głowie, krótko mowiąc...
Kiedys było tak, że strasznie patrzało się na wiek.
To wszystko jest rzeczą gustu, dopasowania, wychowania, tego jak człowiek sie czuje z drugą osobą.
Ja faktycznie lubię starszych od siebie- góra 7 lat.
Moja siostra jest z facetem starszym od siebie o 20 i mają od niedawna bliźnięta, mieszkają razem 7 lat i się kochają.. nie zawsze jest kolorowo i dużo mieli z tego problemów, ale żyją razem i jest im dobrze.
Więc drogi autorze postu, skoro masz 20 lat, to masz już conieco w swoim orzeszku umieszczonym z główce. Zrozum zatem, że w miłości NIE LICZY się zdanie innych.
Inni nie przeżyją za Ciebie tych uniesień, nie przeżyją pocałunków które możesz Jej dać i które może Ona Ci oddać i nie przetańczą za Ciebie tych tanców...
Jeśli chcesz próbować załóż klapki na oczy i do boju, bez patrzenia na zdanie innych :)

Powodzenia!
 
Do góry