Sposoby na starszych..

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja ze dwa, trzy razy w miesiącu wracam do domu całkiem nawalony i co robie żeby starsi sie nie zorientowali?
"Udaje" pijanego xD Nigdy sie nie łapią :p Bo jak przychodze spokojny do domu (chociaż nie pije) to mi każe mama chuchać !! ^^
To nie żart u mnie sie to sprawdza :D
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Ja roztrzepus taki jestem xD
Więc jeżeli gadam pierdoły to coś normalnego.
Kiedy przychodzę w stanie nietrzeźwym to albo na chama siadam obok rodziców wyjmuje telefon albo ide na komputer pod żadnym pozorem nie staram się ich unikac staram się zachowywać tak jak robie to zazwyczaj.
Ale gdy mowa jest o takim mega opiciu to raczej modle się by już spali :D .
 

Wampir1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Ja tam nie udaje jak jestem pijany...
Kto stara sie to ukryc to jeszcze bardziej po nim widac ze pil...
Przed piciem łyknij sobie rozpuszczalna witamine C, najlepiej kilka tabletek....
Mi pomaga i nie jestem az tak zalany jak powinienem :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Hmm... dla mnie mieć odwagę pojawić się w domu w stanie nietrzeźwym jak się nie jest zupełnie dorosłym [i samodzielnym!] to upadek moralności, TOTALNY Z tego, co tu piszecie to się zdarza notorycznie, a nie tylko raz czy dwa przez nierozwagę.

Przeraża mnie ten świat. Naprawdę.
Ludzie, pomyślcie, co Wy robicie ze swoim życiem...


Ps. Nie myślcie, że ze mnie jakaś świętoszka. Raz wróciłam do domu z jakimiś promilami, gdy miałam 16 lat, ale rodzice nie robili wojny, bo mają do mnie zaufanie i wiedzieli, że to szczeniacka głupota i więcej się nie powtórzy. Mieli rację.

eee nie rób z nas alkoholików...
Po prostu każdy zdarza się od czasu do czasu wrócić do domu podpitym albo całkiem nawalonym (nie zawsze zna się swoje możliwości)...
Ja przez post nie miałem ani kropli alko w ustach... Ostatnio coś tam wypiłem ale też się nie spiłem...
 

Prost0

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hehe ja tam nie mam takich problemu zawsze gume jak pale mam jak pije to wracam jak wytzrzezwieje :p
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
nic nie robic najlepiej wejść do domu i z okrzykiem do rodziców ale sie nachlałem zawiewa mnie ladnie ... itp to pomyślą ze gadasz głupoty i dadza spokój bo nie pomyślą ze jestes w takim stanie i że bedzie robic sobie przypał ...
 

Zdzicho21

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
po co się kryć ? Ja jak idę na imprezę to mówie żeby dali mi 100 na wódeczkę . Zapewniam ich że przyjjdętrzeźwy i będe piłz umiarem i tak jest :D Trzeba mieć ich zaufanie jak coś powiesz to zrób.
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
ja już wiem, kiedy przestac pic żeby wrócic do domu tak, aby rodzice niczego nie zauważyli. zresztą mam to szczęście, że kiedy się napije nie czuc ode mnie alkoholu. ale guma arbuzowa na powrót musi byc ^^
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a ja innaczej teraz robię, w drodze do domu czekolada (kilka kostek), później guma i chrupki cebulowe. jak przychodzę do domu to bardziej jedzie mi z gęby cebulą niż alko :D
a i jak planuje pić to nie biorę glanów tylko buty które szybko mogę rozwiązać :)
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Ja zawsze orbit white cytrynowa i w domu jak najsyzbciej na kompa albo do lazienki^^dziala jesli jestem w stanie sie poruszac xD
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
dla rozrywki, dobrej zabawy. na imprezie jak wypiję wcześniej kilka kielichów to fajniej się tańczy- bardziej jestem wyluzowany. jak kumple swiętują 18 lat to wypada wypić zdrowie za nich biggrin.gif

Polacu umieja bawic sie bez alkoholu xD jesli wczesniej troche go wypija xD
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
a i jak planuje pić to nie biorę glanów tylko buty które szybko mogę rozwiązać :)

U mnie picie jest bardziej nieplanowane, rzadko wiem, kiedy będę pił %, chyba że jakieś urodzinki czy coś. Ja się nie boję ściagania butów i jestem wierny glanom , O! :p
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
najlepiej zachowywać się jak gdyby nigdy nic ;) a już na pewno nie można szybko do łazienki i od razu pokoju bo wpadka murowana ;))
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ostatnio przychodziłam, to nie zdradzić się, zapytać co tam, włączyć kompa, posiedzieć chwilkę, wykąpać się i spać. ;D
Raz prawie padłam w przedpokoju jak ściągałam buty. Ale na szczęście nikt tego nie zauważył ^^
 
Do góry