Spiew

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Szkoda..
Fajna byłaby taka sonda :D

A co do zespołu - mam zamiar kiedyś ze znajomymi założyć ;)
Ale nie wiadomo co nam z tego wyjdzie :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
ooo ja kocham śpiew! W szkole muzycznej przez 6 lat miałam m.in. emisję głosu, kształcenie słuchu i zespół wokalny.
Teraz chodzę na lekcje śpiewu no i do chóru szkolnego dla wyższej oceny :p Super jest :D
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
W szkole muzycznej przez 6 lat miałam m.in. emisję głosu, kształcenie słuchu i zespół wokalny.
A ja teraz wypominam mamie, że nie pozwoliła mi się w podstawówce zapisać do szkoły muzycznej :/
Ech..
Ale już się życia nie cofnie ^_^
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Może i lepiej? Wiesz, ja tam ją wspaniale wspominam. Teraz ;) Ale było naprawdę ciężko, nie miałam praktycznie czasu wolnego. Mnóstwo pracy, zresztą to tak jak druga szkoła - chodziłam na zajęcia praktycznie codziennie plus ćwiczenia i nauka w domu no i jeszcze ta zwykła szkoła. To naprawdę nie jest takie różowe jak się wydaje.

Nie żebym zniechęcała czy coś - cieszę się, że tam poszłam mimo, że były różne chwile. Od skrajności w skrajność. Dziewczyny płakały, bo nie dawały rady. Nasz dyrektor otrzymał jakiś status europejski, chciał z nas zrobić wybitnych muzyków, wywalał na zbity pysk gorszych uczniów. Ale i tak było super, pomimo wysokiego poziomu :) Naprawdę, nie do opisania - ta atmosfera, ludzie, muzyka... Cudo :)
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
ja też kocham śpiewać i mam zespół :) polecam każdemu ;)hehe róbcie co możecie bo potem jest świetnie ja dużo dużo cwiczyłam ale nie żałuje zadneego dnia poświęconego śpiewaniu :)
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Ja tam sobie śpiewam w domku ...Kilka razy słyszałam ,że mam ładny głos ,ale jakoś nie mogę w to uwierzyć ... :p
Chciałabym założyć jakiś zespól ale tu się pojawia problem wymieniony wyżej...nie mogę uwierzyć w siebie i wogóle ...
:bag: no i co ja mam zrobić... :) ?
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
przede wszystkim uwierz w siebie!! i dużo ćwicz ale musisz chccieć itd bo nikt na siłe Cie nie naucze super śpiewać . UWIERZ W SIEBIE
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
TAk tylko tu pojawia się problem...otóż dużo śpiewam i ćwiczę ...Wiem, że można nauczyć sie śpiewać ale nie można zmienić swojego glosu...nie umiem się sama ocenić a wydaje mi się,że jestem taka ...przeciętna ... :/
No ale na razie się nie poddaje.. :)
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
to dobrze cwicz i ja nie miałam dobrego głosu, ale chodziłam na emisje głosu itd różne cwiczenia i teraz spiewam sobie :) itd na różnych koncertach i naprawdę jest fajnie warto sie starać :)
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
no:) i będzie dobrze, tylko musisz wierzyć. Trzymaj sie :* i daj znać co jakiś czas jak Ci tam idzie itd:) ja trzymam kciuki :)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Może i lepiej? Wiesz, ja tam ją wspaniale wspominam. Teraz mruga.gif Ale było naprawdę ciężko, nie miałam praktycznie czasu wolnego. Mnóstwo pracy, zresztą to tak jak druga szkoła - chodziłam na zajęcia praktycznie codziennie plus ćwiczenia i nauka w domu no i jeszcze ta zwykła szkoła. To naprawdę nie jest takie różowe jak się wydaje.

Nie żebym zniechęcała czy coś - cieszę się, że tam poszłam mimo, że były różne chwile. Od skrajności w skrajność. Dziewczyny płakały, bo nie dawały rady. Nasz dyrektor otrzymał jakiś status europejski, chciał z nas zrobić wybitnych muzyków, wywalał na zbity pysk gorszych uczniów. Ale i tak było super, pomimo wysokiego poziomu smile.gif Naprawdę, nie do opisania - ta atmosfera, ludzie, muzyka... Cudo smile.gif

Kurcze..
Jak ja ci zazdroszcze..
Katasrofa xD

:D

Wiem, że duzo obowiązków itd. , ale ja od zawsze byłam do braku wolnego czasu przyzwyczajana ;)

Łe.. xD
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
hehe no ja lubię śpiewać i nawet całkiem dobrze mi to wychodzi, ale chyba jednak jestem lepsza w tańcu ;]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Biedronka=* - uwierz w siebie! Wiesz, jak byłam mała, zanim poszłam do szkoły muzycznej, to brzydko śpiewałam. Po prostu czysto. Miałam jak na dziecko niski głos i taki dziwny. Zaczęłam mnóstwo ćwiczyć, w szkole muzycznej, w chórze szkolnym, w domu to już nawet nie mówię :) I tak sobie wypracowałam, że mam śpiewam lirycznym sopranem, czyli wysoko i mocno, piersiowo, bo głowowo to każdy może sobie ciągać. I ciągają mnie na różne konkursy, występy, koncerty itp. To wszystko dzięki pracy, ciężkiej, długiej.
Hehe, przyznam, nie ma tak różowo, jak zwykle :p Miałam podejrzenie guzka śpiewackiego, chodziłam regularnie na stymulacje krtani (takie prądy mi walili po krtani :D ), często mam zapalenie krtani i inne infekcje gardła, więc robię sobie inhalacje i mam specjalne żelki nawilżające. Ale nie żałuję,z reszta, czego mam żałować. Tak samo jak trenuję taniec to mam czasem kontuzje, to normalne. I jest super.
A pomyśl sobie, Biedronko=* - jeszcze jakieś 10 lat temu miałam brzydki, niski głos :) Teraz śpiewam Celine Dion piersiowo :)
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Czy kocham?To nie wiem,ale śpiewanie daje mi dużą radość.Śpiewałam kiedyś w zespole,ale zrezygnowałam.Ale szczerze brakuje mi tego...
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Ja tam sobie śpiewam w domku ...Kilka razy słyszałam ,że mam ładny głos ,ale jakoś nie mogę w to uwierzyć ... :p
Chciałabym założyć jakiś zespól ale tu się pojawia problem wymieniony wyżej...nie mogę uwierzyć w siebie i wogóle ...
:bag: no i co ja mam zrobić... :) ?

Ja mam podobnie do Ciebie. Postanowiłam, że od września jednak zapiszę sie na wokal i trochę popracuje nad moim głosem :p
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Ja uwielbiam śpiewac :) Czasami mi gardło na to nie pozwala :/ Cieszę się, ze jestem wszechstronnie utalentowany, bo dobrze wychodzi mi śpiew, taniec, pisanie wierszy, gimnastyka artystyczna, aktorstwo (przedstawienia szkolne :lol:). Ale w życiu nie nauczę się grac np.na gitarze...Dla mnie to czarna magia.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ale w życiu nie nauczę się grac np.na gitarze...Dla mnie to czarna magia.
Wydaje ci się :)
Szybko byś sie nauczył ;)

Też bym się zapisała na wokal, ale ci wspaniali rodzice xD
 
Do góry