Spiew

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ann13 - nie wiem czy bym się odważyła ;)
Masz dopiero 13 lat, ja też nie wyciągałam wtedy wysokich dźwięków. Teraz mam 17 lat i spokojnie śpiewam rejestrem piersiowym Aguilerę :] Musisz dużo pracować, niestety, chórek kościelny nie przygotuje Cię do śpiewu solowego... Na szkołę muzyczną jest już za późno (ja zaczęłam chodzić mając 9 lat), ewentualnie lekcje śpiewu? Ja niestety musiałam przerwać ze względu na brak czasu :/ ale zastanawiam się czy by nie zacząć po feriach znowu. Bo jednak, czegoś mi brakuje....
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Moim zdaniem śpiew jest wypełnieniem takiej pustki w moim życiu :)
Ja zawsze gdy mam wolną chwile ćwiczę :)
I jestem zadowolona z barwy i siły swojego głosu :)

A ty kataryna?
 

Ann13

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Misto ;P
O nie martwcie się ;) To naprawdę to co kocham! A lekcje śpiewu mam już upatrzone.Obym tylko dała radę na przesłuchaniu !

Na przesłuchaniu do scholi śpiewałam piosenkę z króla lwa:Miłość rośnie wokół nas i dostałam się.Mam zamiar to powtórzyć.Oby znów lprzyniosła mi szczęście
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja uwielbiam ! ;) To całe moje życie:)
Za tydzień jadę na konkurs obcojęzyczny, będę śpiewała z koleżanką "Ser o parecer" RBD i sama "When you're gone" Avril ;p ;D
 

leowhy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Moje kumpele były kiedyś na warsztatach wokalnych w wakacje, bardzo sobie chwaliły. Może i wam by się przydało takie doświadczenie? Almatur takie zajęcia organizuje w Kazimierzu Dolnym i w Karpaczu z tego co pamiętam. Tu można sobie sprawdzić: www.akcjanawakacje.pl
 

KochaM_MuzykĘ

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Ja mam wrodzony talent :)
Moja rodzina jest bardzo muzykalna :D
Rodzice śpiewali mi do kołyski ( nie tylko kołysanki )
Chodzę też do sql muzycznej i m.in. śpiewam w chórze (alt)
Ale nie tylko śpiewam "chóralne" pieśni xD
Kocham śpiewać piosenki m.in. zespoł Pectus :)

Widzę, że ogryzek też chodzi do szkoły muzycznej :p
Ile lat już chodzisz ?
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja chodziłam do szkoły muzycznej,do chórku kościelnego,do chórku szkolnego przez 3 lata i teraz chodzę znowu,ćwiczenie czyni mistrza. Właśnie zastanawiam się czy nie zacząć pobierać prywatnej nauki śpiewu, wiecie może ile taka atrakcja kosztuje?
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
A ja miałam chodzić, ale nici z tego :p
Tylko amatorka na instrumentach mi pozostała...

A śpiewać lubię, a wręcz kocham, ale tak dla siebie :)
 

fioletowofioletowa

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
chrzanów
ja kocham śpiewać od małego. ; 3
chodziłam od małego na różne zespoły szkolne .
teraz uczęszczam na zespół też szkolny xd
można powiedzieć jakby chórek xd
i wgl. jeest super xd
miałam się w maju zapisać do szkoły muzycznej to dupa.
nie chciało mi się. ; [
a zapisy były od maja ;((
i duuuupa. ;ddd

i <3 śpiew. < 33333333 ; D
lalalalala. ; d
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
za czasów gimnazjum śpiewałam w zespole szkolnym ^_^
nigdy nie uczestniczyłam w żadnych szkoleniach, nie należałam do szkoły muzycznej
ponoć umiem śpiewać, ale jednym się może podobać drugim nie ;)
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wydzieram się w domu :D Uwielbiam wprost, niektórzy twierdzą, że mam nawet ładny głos, ale jak dotąd nie odważyłam się zaśpiewać np na karaoke. Jak dotąd ćwiczyłam się w chórkach szkolnych, ale skończyłam jakiś czas temu i strasznie mi tego brakuje :( ale cóż- na lekcje śpiewu w najbliższym czasie nie mam co liczyć, więc pozostaje tylko dalej wyć przed lustrem :D
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Cześc!

Ja też cwiczę śpiewanie codziennie, bo codziennie jestem w domu sama 10 godzin... Cwiczę swój głos na różnych piosenkach, najlepiej pocwicz sobie na Amy MacDonald - This Is The Life
To na tyle z mojej strony.

Pozdrawiam!
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
ja śpiewałam sopranem w chórze całą podstawówkę ale od tego czasu minęło sporo czasu, jakieś 6 lat. Kiedyś tego nie lubiłam, człowiek był młody i głupi. Teraz- to najlepsze wspomnienia ze szkoły :) , wyjazdy, konkursy, próby po lekcjach ^_^ - brakuje mi tego :lagodny:

Teraz śpiewam najwyżej dla siebie i najlepiej jak nikt nie słucha ;)
 

kelter

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
hej! też lubię śpiewać, raczej nie jestem utalentowany w tym kierunku, ale mam z tego dużo zabawy :) chodzicie gdzieś na karaoke?
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
Ja równiez kocham spiewać, choć nie wiem tak anprawdę czy mi to wychodzi czy nie. Wiem, że źle nie jest, ale też żadna rewelacja. Po prostu przeciętny głos. Co nie znaczy, że zniechęca mnie to. Często lubię "powyć" sobie w domu :)
 

35marta35

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
1
Śpiewanie to moja pasja. Jednak kiedy ktoś siedzi, patrzy na mnie i słucha to mi kompletnie nie wychodzi. No i wtedy się załamuję...
Jednak kiedy jestem sama idzie mi o niebo lepiej. Chciałabym pójść na jakieś lekcje śpiewu, ale po pierwsze nie jestem aż tak dobra a po drugie jestem raczej bardzo nerwowa. Kiedy tylko pomyślę o tym stresie jaki czekał by mnie na spotkaniu od razu rezygnuję z jakichkolwiek lekcji.
Cóż, może kiedyś przezwyciężę strach i presję wywoływaną przez słuchaczy ;]
 
Do góry