Śmieszne sytuacje w łóżku

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
To chyba seksik musiał być kiepski bo podczas udanego się nie mysli o takich rzeczach :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
racja Carmen, chociaz ja tez czasem jak nie jestem jeszcze wystarczajaco rozgrzana mysle o roznych sprawach i czesto zadaje rozne glupie pytania, bo sie boje ze pozniej zapomne :D
 

Scary

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mam to wiedziec??
Opowiem wam swoja historie. Wlasciwie to nie swoja ale znajomego :) (17 lat)
Wraca z jakiejs imprezy do domu, skacowany, jedyna jego mysl to zeby szybko dotrzec na lozko. Rozbiera sie, rzuca niedbale ubranie na krzeslo i nie zauwaza ze ze spodni wyleciala gumka (bynajemniej nie do scierania ;) ) Rano sie budzi, patrzy a tu jego mama trzyma jego prezerwatywe w rece i pyta :"CO TO JEST??" , on spokojnie, jakgdymy nigdy nic : A co, babka chcesz zosatc??" :p

Chcialbym zobaczyc jej mine
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Opowiem wam swoja historie. Wlasciwie to nie swoja ale znajomego :) (17 lat)
Wraca z jakiejs imprezy do domu, skacowany, jedyna jego mysl to zeby szybko dotrzec na lozko. Rozbiera sie, rzuca niedbale ubranie na krzeslo i nie zauwaza ze ze spodni wyleciala gumka (bynajemniej nie do scierania ;) ) Rano sie budzi, patrzy a tu jego mama trzyma jego prezerwatywe w rece i pyta :"CO TO JEST??" , on spokojnie, jakgdymy nigdy nic : A co, babka chcesz zosatc??" :p

Chcialbym zobaczyc jej mine


:lol2:
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja raz miałam ciekawa historie, nie była to wpadka ale lekki szok :D

Poszłam sobie do Tesco bo byłam akurat na mieście i za godzine miałam sie spotkać z przyjaciółmi i nie miałam co robić. To poszłam sobie muzyki posłuchac. No i stoje sobie w tych słuchawkach i słucham a z drugiej strony był koleś, który jak widziałam kątem oka dziwnie się co chwile wychylał w moja stronę. Na początku nie zwracałam na to uwagi ale w końcu mnie to zirytowało, obracam ku niemu wzrok... a koleś ptaka w łape i jazda!!!:D o 4tej po południu w supermarkecie :D
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
:D witam wszystkich :)
heh wpadka moja hehe.. no wiec nie ma sie zabardzo czym chwalic :p ale do tej pory spalam cegłe :D

no wiec byłam na 18 kumpla, na domówce, był tam pewien chłopak z którym nie chodziłam ale bardzo do siebie świrowaliśmy :), mozna powiedzieć że teoretycznie bylam z nim, nio i w pewnym momencie zaczelismy się całować, że byliśmy dość mocno nawaleni, chciało nam się wiecej :pP dyskretnie wyszliśmy z głównego pokoju do pokoju kumpla, w ktorym nie bylo nikogo, przeszliśmy do rzeczy, tzn. prawie bo do stosunku nie doszło :p robimy co nieco bez ubrań... a tu wpada moja przyjaciolka z kumplem ktory wlasnie obchodził 18 urodziny.... z textem " a co tu sie kurka dzieje ? " .... nie musze mówić jaka była moja mina,mina mojego partnera mojej przyjaciolki i kumpla... ehehe... spaliłam niezlą cegłe...


tak wiec radze uwazac jak chcecie sie z kimś kochać na jakiś imprezach :p wstyyyyd :D POZDRO :)
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
ale zapomniałam dodać że w pokoju panował pół mrok, bo się kumplowi troszke żarówki przepaliły... nio i łóżku było tak ustawione że nas wsumie mało co było widać :p i jeszcze kocyk był :p ale nie trudno się chyba było domyślić co robiliśmy :rumieniec: :rumieniec: :rumieniec: :rumieniec: :rumieniec: oj wtopa niezła :D :zamknijoczy:
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
heh...nie rozmawialiśmy nigdy na ten temat :p oni sobie poszli ;) a my sie ubraliśmy i też poszliśmy z cegłami na twarzy :p :lol: a teraz juz nie mam z nikim kontaktu, napisałam przyjaciolka bo kiedys myslałam ze tak mozna o niej powiedzieć ;) ale to juz dawno i nie prawda :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
He he Co tam sie przjmujesz ! :) Ja to bym sie tak zaczęła śmiać że szok ;P Kiedyś zabawiałam sie z moim chłopakiem w domQ na wakacjach z tyłu domu ostawrte drzwi i nic nie słyszeliśmy. My tam szalejemy na podłodze w sloonie i nagle pisk ! Jego młodsza siorka ( miała 5 lat )... O w morde... Nie wiedzieliśmy co zrobić... Na szczęście on jej wszystko później wytłumaczył. A jego starsi sie tylko z nas śmiali :D Ale zwała...
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
hiehie ja sie wcale nie przejmuje :p jak wychodziliśmy z pokoju to też mieliśmy niezły zlew :p a później już tylko uśmieszki były hyhy... :D a u Ciebie wcale nie lepiej hiheie :D rodzice musieli się ładnie brechtać bueheh :D :D :D
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
No ja w sumie to miałam taka smieszną sytuację, a mianowicie, kochałam się z facetem, i już miał -> @ a ja dfo niego z tekstem "to nie tu" on sie zaśmiał i mówi do mnie, no to zaraz poszukamy właściwą ...:p
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
NO TO sluchajcie tego
historia opowiedziana prze znajomego: koles pierwszy raz z panna. ona dziewica.pisci ja...piesci.w kocu probuje wejsc...opor jak fix.. meczy sei meczy ona mowi mocniej z calej sily.on ładuje i trach!! poszla blona! leci niemiłosiernie krew. nie wiedza co zrobic. on przynosi zimne mokre reczniki nic..nic nie pomaga.. w koncu wolaja starych..jada do szpitala..a jej stary krzyczy na niego!! "cos ty mojej corce robil?" :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Przepraszam ale to nie śmianie się!!! Mógł poprostu się poddać i stąd to pytanie!!! :)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Przepraszam ale to nie śmianie się!!! Mógł poprostu się poddać i stąd to pytanie!!! :)
hehehe, ale wiesz jak facetowi się chcę to się tak szybko nie podda:p grunt, że trafił tam, gdzie chciał, ale ubaw miałam co nie miara:p i ja Ci już wierzę, że się nie śmiejesz... :D jak bym mogła:p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
2sxy4u mnie się twoja historia nie wydaje śmieszna ...
(tzn historia opowiedziana przez ciebie)
byłoby ci do smiechu gdyby tobie coś takiego się przydarzyło??
 
Do góry