smieszne powiedzonka

M

Mia

Guest
w azasadzie mamą jeszcze nie jestem ale z racji tego ze opiekuje sie dziecmi, wiem ze potrafia ona "dowalic do pieca" niezłymi hasłami.oto co ostatnio usłyszałam:

-"patrz cioca, pająk. (ja przerazona bo sie okrutnie boję). no nie Ty sie bac? to tylko pająk on mały ty duża. on sie ciebie bac."
-" tego tez sie bac?"(wskazuje na narysowanego pająka na ubraniu spidermana) ja na to, ze oczywiście. on :"o lule ciocia ja nie moge! on narysowany. on nawet noga nie rusza"
-"o jacie ,sorki"
-gdy mały latał po grządkach i zwróciłam mu uwage ze niszczy kwiaty "wybacz" ;)

jakie sa Wasze ulubione powiedzonka malców?
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
mała Ada - 3 latka, poznałam ją na wakacjach :)

ulubione jej powiedzonko: "kokej" :D
rozwalało mnie. ;)
 
M

Mia

Guest
cos mi sie jeszcze przypomnialo.
3letni Kubus, poproszony o nacisnięcie guziczka i zawołanie windy.
naciska guziczek, składa rączki w trąbkę i krzyczy "binda!" :D

ten sam chłopiec. ja w kuchni robie mu obiadek. przychodzi z pokoju łapie mnie za ręke i mówi: "ciocia, Ty i ja, znaczy my, na kanapie, musimy pogadac..."
troche sie przestraszyłąm co sie stało. mały zaprowadził mnie, kazał usiąść, wyjał komiks i zaczął mi opowiadac o spidermanie :D
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Ja mam czesto takie sytuacje z moją 2,5letnią (prawie) córeczką...

pare dni temu budze sie rano... patrze.. a ona stoi kolo sciany i cos robi... otwieram oczy i pytam EJ LOBUZIE CO TAM ROBISZ? a ona na to PAJENCYNKE ZLOBIŁAM...
tak nie bardzo rozumiejąc o co chodzi wstaje z łóżka i podchodze do ściany, przecieram oczy i sie przyglądam... a moje dziecko porysowalo olowkiem calą sciane od podlogi po mniej wiecej metra wysokosci (tyle co siegnela rączką do gory a ma ok 90cm wzrostu) i na szerokosci drugiego metra zagryzdalo linia przy lini prawie cala sciane.. ja zbladlam... a ona mi pokazuje NIO CIO? TAK JAK W PSCIULCE MAJI LYSUJEM PAJENCYNKE SOBIE , FAJNA MAMUSIU? i sie cieszy... a ja nie wiedzac co powiedziec zaczelam sie do niej smiac, przytulilam ją i powiedzialam KOCHAM CIE ŁOBUZIE WIESZ? i teraz mam sciane do malowania :sexy:

a teraz Mala stoi obok i przedrzeźnia minke (tą :p ) i pokazuje jej język, wydając przy tym rozne dxwieki (jak przy pokazywaniu i chowaniu języka) bo widzi ją w obok w zestawie emotek
a do tej co rusza brwiami (tej :sexy: ) mowi - NIE WOLNO TAK OCIAMI LOBIC BO BENDOM CIE BOLAŁY

hahhaha

a tej :papa: - sie wlasnie pytala - MACHAś MI ?? i jej odmachuje hehhee ;)
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
mojej koleżanki córeczka ostatnio nauczyła się nowego słówka
juja znaczy wójek :p
 
M

Mia

Guest
2 letnia pati wczoraj przydreptała do mnie do kuchni, w pokoju gdzie urzędowała leciało radio. ciągnie mnie i mówi "pan mozart leci", ja za nia do pokoju i słysze "eine kleine nacht misic"...zgłupiałam. skad wiedziała nie mam pojecie....
 
M

Mia

Guest
dzis mała patunia (2l) tłumaczyła mi dlaczego kotek mi nie odpowie gdy spytałam go grzecznie czemu mnie drapnał.
"ryszard, nie mówi on tylko miałczy. tok...o...'miał'. on ma przeciez za długie zemby zeby mówic ,ciociu moja malutka"
 

ptasiemleczko

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
woj. dolnaslaskie
Mój 1.5 roczny Synek na
"oko - mówi koko"
" na kółko - koko" wiec nieraz nie wiem o co mu chodzi... :/
" pies u niego to "bubu" (może dlatego, że wabi się BRUTUS)
a na auto mówi "pibip"
 
M

Mia

Guest
moja mała podopieczna jadła obiadek, ja ją zagadywałam bo jest niejadkiem. ona nagle przerywa i pretensjonalnym tonem :
Ciociu, przy jedzeniu sie nie gada bo sie w brzuszku źle układa
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
hihi.ale ci powiedziala :lol:

moj synek na santmana mowi nacia.ale niewiem dlaczego?hm..
albo jak wola mnie mama a ja nic to on wtedy aga :lol:
 

mitzlaffki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
pblisko morza i jeziora
moj synek jak jeszcze nie mowil tak dobrze jak teraz to jak uslyszelismy zadanie to nas zorbroilo:
TAJE GóFKA BOLI? TO TU DźIEJKA KOJO LULU!
w przetlumaczeniu
BABCIE GłOWKA BOLI TO TU NA ANDRZEJKA łóżKO POłOżYC SIE
 

Attachments

  • Zdj_cie039.JPG
    Zdj_cie039.JPG
    63,1 KB · Wyświetleń: 64

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Córka sasiadki , Anitka 3 lata .

Anikta : Pać kuku mam
Ja : A co Ci sie stało ?
A: Kotek mnie udrapał
Ja: A czemu Cie udrapał ?
A : Za ogon go ćimałam
Ja : Czemu trzymałaś kotka za ogon ?
A : Bujał sie :D
 

olakrowka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Mój Olo dopiero uczy się mówić, ale ma już parę wrzutek za sobą...
Każdą wypowiedź zaczyna od "A..."
Moja mama przyszła do nas z reklamówką i wyciąga z niej dobro wszelakie w postaci obiadu a mój Krasnal staje przed nią i mówi: "A buła?"
Mama zajmuje się synkiem gdy my jesteśmy w pracy. Przed codzienna drzemką opowiada mu bajkę o Kotku. Olo umie powiedzieć KOT (raczej KOK mu wychodzi). Któregoś dnia mama zapomniała o bajce a Olo podnosi się w łóżeczku i pyta: "A miau?"
 
M

Mia

Guest
mój podopieczny zamast 'a' Twojego synka uzywał 'nie' czasem sie ciezko domyslec było czy chodzi mu o ta rzecz czy własnietej rzeczy nie chce :p
a ile Twój synek ma lat?
 
Do góry