Śmierć 25 latka na komisariacie.....Błaszczak do dymisji?

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Herbatniczek napisał:
a zrobione zdjęcia Pani Kempy na posterunku to tez przypadek, w końcu jak sama mówiła nie zna tego komendanta. To po co zajeżdżała na komendę ? zapytać o drogę ?
Swoim zachowaniem wyczerpała znamiona którego czynu zabronionego? Którego aktu prawnego? Na co to jest dowód? Na jakim poziomie to jest argument? Pójdziesz do Sądu zeznasz w charakterze świadka że jak Kempa tam była to "cos na sumieniu musi mieć!"
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nic nie muszę zeznawać, są zdjęcia i wystarczy, po prostu Pani Kępa skłamała, ale dopóki wierzy bezgranicznie w dobrą zmianę to nic jej się nie stanie

na tym polega problem, że to co się robi jest nieważne bo istotne jest tylko to kto pod kogo jest podwieszony, dokładnie tak jak mówił Anioł w Alternatywach 4
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Pewnie że nie Potrzebujesz zeznawać! Tylko ja jeszcze pytałem od kiedy to pobyt na komisariacie przez polityka jest zabroniony i z jakiego powodu?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tyle tylko ze dotyczy to komisariatu w którym niedawno zginął zatrzymany, szef i zastępca są z tej samej miejscowości co Pani Kempa, bardzo szybko awansowali choć przed 2016 byli pionkami. Pani Kempa zaprzeczyła stanowczo że zna tych panów i zagroziła sądem

i po tym wszystkim wypływają zdjęcia że jest na tym posterunku, więc pytam po co tam była i czy faktycznie nie zna tych panów
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Herbatniczek napisał:
tyle tylko ze dotyczy to komisariatu w którym niedawno zginął zatrzymany, szef i zastępca są z tej samej miejscowości co Pani Kempa, bardzo szybko awansowali choć przed 2016 byli pionkami. Pani Kempa zaprzeczyła stanowczo że zna tych panów i zagroziła sądem
1) nie niedawno ale rok temu
2) czy to jest ich wina że są z tej samej miejscowości? Co to znaczy "szybko awansowali" czy odbyło sie to wbrew "Ustawie o Policji" jeśli chodzi o stopień czy też zajmują stanowiska nie spełniając określonych wymagań? O ile wiem (mogę sie mylić) na kierownika komisariatu powinno sie mieć minimum aspiranta (odpowiednik chorążego w wojsku)
3) I co z tego że zaprzecza? To każde kłamstwo polityka ma już coś wspólnego ze śmiercią zatrzymanego we Wrocławiu? Nie można tego
inaczej wyjaśnić?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
spoko, w końcu każdy polityk to kłamca, oni mogą

jeśli chodzi o awanse to każda służba, w tym policja, ma określoną ścieżkę awansu. Ale też każda taka ustawa ma wyjątek na zasadzie szczególnych sytuacji. I to jest wykorzystywane do promowania swoich znajomków.

musisz zrozumieć że wszystko się robi w granicach prawa, sztab ludzi kombinuje aby coś przepchnąć i dorobić do tego interpretację

nie zmienia to podstawowego faktu - zginął człowiek
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Herbatniczek napisał:
musisz zrozumieć że wszystko się robi w granicach prawa, sztab ludzi kombinuje aby coś przepchnąć i dorobić do tego interpretację
Skąd Twoja pewność że Wiesz lepiej niż ja? Do Twojej teorii potrzebna jest Kempa która załatwia stołki
dwóm ludziom a ich podwładni głupieją. Do mojej wystarczy że jeden przypadkowo zgłupiał bo mu sie zatrzymany postawił wiec przed
młodszymi kolegami postanowił się popisać...i wyszło. Zrobimy ankietę wśród forumowiczów czyja teoria jest bardziej prawdopodobna?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w sumie nic się nie stało, ot przypadek, zrządzenie losu,
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
a mi się wydawało że mataczyć mogła policja a nie media ?
chyba wiesz na czym polega mataczenie

czy gdyby twój kuzyn zginął na posterunku policji to też byś tak zbywał ten temat ? pochwaliłbyś awans szefa tego posterunku zamiast ukarania ?
pisałem o totalnej hipokryzji i braku elementarnej uczciwości "wolnych mediów"
 

Martinn

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2017
Posty
29
Punkty reakcji
2
Ja tam się nie dziwie ze totalna , betonowa opozycja mordy otwiera jak wrota starej stodoły , po pierwsze chce zakrzyczeć krzyk mordowanych obywateli na posterunkach policji za czasów rządów PO i PSL-u, nie zapominajmy co się działo jak rządzili popłuczyny PZPR-u SLD.
To nie ostatni taki przypadek , miejmy nadzieje ze już nikt nie będzie mordowany na posterunkach policyjnych , aby tak było.
Schetyna powinien siedzieć za akcje ""widelec ""
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Martinn napisał:
po pierwsze chce zakrzyczeć krzyk mordowanych obywateli na posterunkach policji za czasów rządów PO i PSL-u,
Oscara dałbym za ten wpis. A ci ....rządzący rozliczyli ich za te .....morderstwa?
 

Martinn

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2017
Posty
29
Punkty reakcji
2
kszyrztofff napisał:
po pierwsze chce zakrzyczeć krzyk mordowanych obywateli na posterunkach policji za czasów rządów PO i PSL-u,
Oscara dałbym za ten wpis. A ci ....rządzący rozliczyli ich za te .....morderstwa?
I w tym jest problem, aby innych ukarać i rozliczyć należny najpierw to uczynić u siebie , a jak wiemy to sie wiąże z utrata stanowiska .
Ten bełkot z obu stron doprowadza mnie do torsji , fakt jest ze faceta zamordowano .
Znów zmarł człowiek na posterunku w Częstochowie , poznamy przyczyny ??
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
No Patrz Misiu.... a wydaje się że skoro "zamordowali"....to proces i wyrok...i wszystko jest proste. Op....dala się ta Nasza dzisiejsza władza nie? Albo może w kampanii wyborczej dopiero zamierzają to wykorzystać
.
Martinn napisał:
Znów zmarł człowiek na posterunku w Częstochowie , poznamy przyczyny ??
Tak żebyś nie tworzył znowu jakiej DEBILNEJ TEORII! Wobec zmarłego obywatela Austrii środków przymusu bezpośredniego nie stosowano co przyznała żona zmarłego.
 

Martinn

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2017
Posty
29
Punkty reakcji
2
kszyrztofff napisał:
No Patrz Misiu.... a wydaje się że skoro "zamordowali"....to proces i wyrok...i wszystko jest proste. Op....dala się ta Nasza dzisiejsza władza nie? Albo może w kampanii wyborczej dopiero zamierzają to wykorzystać
.

Znów zmarł człowiek na posterunku w Częstochowie , poznamy przyczyny ??
Tak żebyś nie tworzył znowu jakiej DEBILNEJ TEORII! Wobec zmarłego obywatela Austrii środków przymusu bezpośredniego nie stosowano co przyznała żona zmarłego.
Szanowny Kszyrztofffie napisalem zdanie z pytaniem ""Znów zmarł człowiek na posterunku w Częstochowie, poznamy przyczyny "" niczego nie sugerując ani nikogo nie oskarżając i bez DEBILNEJ TEORII.
miłego dnia życzę.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Niech będzie Twoje na wierzchu , wpis właśnie tak odebrałem jako sugestię czy oskarżenie. O samym zdarzeniu pisano w necie.
 

Martinn

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2017
Posty
29
Punkty reakcji
2
kszyrztofff napisał:
Niech będzie Twoje na wierzchu , wpis właśnie tak odebrałem jako sugestię czy oskarżenie. O samym zdarzeniu pisano w necie.
Nie chodzi mi o maje na wierzchu , nie wierze mediom , w moim pytani nie było sugestii ani oskerzenia , pytałem czy poznamy przyczynę , tyle i tylko tyle.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
prawdziwa epidemia z tymi paralizatorami, znów afera tym razem w Lublinie
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
We Wrocławiu komendant komisariatu krył policjanta który użył paralizatora. Tyle można wyczytać czy wywnioskować z tego co piszą dziennikarze.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przecież o tym już pisałem wielokrotnie, komendant krył pracownika, bez tego ten policjant by wyleciał rok temu, a może brakowało mu rok do wcześniejszej emerytury i teraz mu to lotto
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Herbatniczku.....Ty tworzyłeś teorię spiskową z Kempą. Jeśli się już bardzo będziesz upierał no trudno wyciągnę z kieszeni monetę 1zł
i w formie Orderu przypnę Ci do piersi. Gdybyś chciał jednak być obiektywny to byś przyznał że również ja pisałem że niemożliwe jest zamiatanie sprawy pod dywan przez przełożonego bo ona za jakiś czas i tak spod dywanu "wylezie" I co nie miałem racji nie wylazła? I teraz pomyśleć jakim to trzeba było być idiotą aby sądzić że tę sprawę uda sie zatuszować. To co ....szukać tej monety ?
Nie brakowało mu ponoc miał 7 lat słuzby.
 
Do góry