Slipknot

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie no teraz to wyczaili moment - ..... wydają teraz album ... zgadnijcie kiedy... 06.06.06 :D ciekawe jaki bedzie... oby nie tylko data była fajna... bo jeśli wydadzą zły album to tą data bedzie dla nich smiercią :( .... ale bądzmy dobrej myśli :D
 
K

kfiatushekk

Guest
ja chyba jednak też nie. jedyne co mi się podobało, to cover The Wall :)
Chyba Another brick in the wall:p Ale who cares.

Slipknota nie znam za bardzo. Mniałam okazje kilka razy obejrzec na dvd wideoclipy Slipknota w pubie do ktorego chodze. Ale powiem sczerze, że kapela nie wywarła na mnie dużego wrazenia. Ale może kiedys sie do niej przekonam.

Co do Korna i 'Another brick in the wall'.. to moim zdaniem poszli na łatwizne.
 

Dark Wanderer

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz City
Slipknot jest klimatyczny (wlasnie slucham ich piszac ten post :D ) Maja lepsze i gorsze kawalki tak jak kazdy zespol.
 

Nimloth

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię Slipknota. To jeden z pierwszych zespołów metalowych, jakich zaczęłam słuchać. Bardzo porządna kapela :) czekam na koncert ;)
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wpaniały zespół! :) tak jak wyżej, jeden z tych peirwszych ;) People = Shit wymiata ;)
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Kocham i ubóstwiam :D... Trochę są komercyjni...Ale słucham ich od jakiś 2 lat a może i więcej i wtedy nikt tego nie słuchał prawie... Uwielbiam ich teksty , bas i perkusję :). Jak dla mnie bomba :D.
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
slipknot hmmm jest ok ale się bardzo popsuł (co te pieniądze robią z ludźmi) w poruwnaniu z krązkiem iowa to ...... nie ma poruwnania
Nie rozumiem Cię :]. Nie wiem co rozumiesz poprzez słowo "popsucie". Jeżeli chodzi Ci o album "The Subliminal Verses Vol. 3" to on jest genialny! Znajdują się tam i wolne kawałki , mocniejsze i najmocniejsze :). Zespół ma prawo się zmieniać :). Iowa powstała bardzo spontanicznie , napisali teksty na odwal się i oddali do wytwórni. Okazały się hitem i im po prostu udało się :).
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
o tak...
"The Subliminal Verses Vol. 3" rlz ale też na krążku iowa ulubionym nagraniem jest oczywiście people=shit ;]
Oni od zawsze na zawsze :)
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
o tak...
"The Subliminal Verses Vol. 3" rlz ale też na krążku iowa ulubionym nagraniem jest oczywiście people=shit ;]Oni od zawsze na zawsze
O tak , tak wspaniała piosenka :).Ale nie wiem czemu każdy czepia się Vol. 3:). Śietna jest płyta :). Iowa też cudowna i Slipknot też :D.
W ogóle każda ma coś w sobie. Tylko The Subliminal jest bardziej przemyślana :). Pozdrawiam
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Bardziej przemyślana hmmm... też można to tak nazwać :p

Powiedz mi kto sie czepia ?? ^_^
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Ogólnie gdy rozmawiam z fanami Slipknota każdy uważa The Subliminal Verses za najgorszą płytę i się jej czepia. Ot , nie wiem dlaczego :D.
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Slipknot fajna kapelka właśnie ich słucham spodobali mi sie z tydzień temu :p
 

Szarlottka

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co do Slipknota - nie słucham zbyt długo, ale naprawde przypadli mi do gustu ^^ Jak narazie jeden z moich ulubionych zespołów. Ze wszystkich utworów najbardziej lubie "Before I forget", "Eyeless" , " Vermillion"....moge tak wymieniać i wymieniać :p A kogo z członków zespołu lubicie najbardziej?


P.S. To mój pierwszy post, więc witam Wszystkich Forumowiczów ;-)
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Oto moja nowa koszulka ^_^ Chociaż nie podoba mi się aż tak :p Miałem dylemat, między dwoma Slipknota.... ale, że byłem z kumplem...czego żałuje :D Bo tamta była taka bardziej szarawa...a ta się tak ..."świeci" :/
DSCF0689.jpg
Krzywo wyszło chyba ^_^


A co do zespołu, to należą do wielkiej świętej mojej trójcy :D A o dziwo... to jest pierwsza koszulka z tej trójki...
Jak ktoś znajdzie gdzieś w necie koszulkę MAchin Head bądź In flames, do kupna, da znać ;)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
mi sie podobaja tylko 3 piosenki, circle, duality i before i forget, ale jesli idzie piosenka na viva pol czy na jakims programie to slucham od poczatku do koncab o lubie slipknotA ;]
 
Do góry