Slipknot

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z nienacka
Od jakiegos czasu zaczełem słuchac slipknota podoba mi sie ten zespół i jest jednym z moich ulubionych :D

:) Co wy sadzicie o slipknocie :)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
hmmm slipknot...
podoba mi się. chociaż tak lepiej znam tylko ich ostanią płytkę stwierdzam, że porządny zespół :D
 

koprofuck997

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kilka fajnych piosenek, poza tym nic szczególnego. Jak w zespole jest 3 pałkerów to znaczy, że coś jest nie tak.
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
z@:cenzura:isty jest ten zespół, odrazu na drugim miejscu po moim ukochanym KoRnie :)
chłopcy ze SlipKnoT'a są najz@:cenzura:istsi na świecie :) tuż po KoRnie oczywiście :) :p :*
 

lapek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Żagań
Niewiem jak wy, ale ja lubie ich kawałki :) Zresztą mają fajny styl ;)
 
B

Brzoza

Guest
Ja lubie Slipknota. I wogóle całego rocka itp. Ale nie wyróżniam się jakoś tym co słucham np nie ubieram się na czarno itp. A i tak od niektórych w szkole mam przewalone bo większość mojej szkoły nie zna nic poza hh i disco polo.
 

xaper

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
slipknot hmmm jest ok ale się bardzo popsuł (co te pieniądze robią z ludźmi) w poruwnaniu z krązkiem iowa to ...... nie ma poruwnania
 

oLa^^

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Żywiec City
Uwielbiam! Kocham! Ubóstwiam! I nie wiem co jeszcze, dużo by wymieniać :D Ci goście rządzą, nie mam co do tego wątpliwości :D

slipknot hmmm jest ok ale się bardzo popsuł (co te pieniądze robią z ludźmi) w poruwnaniu z krązkiem iowa to ...... nie ma poruwnania

Sorry, ale co mają pieniądze do "popsucia się" SlipKnota? Faacet, wiadomo że Corey nie ma już TEGO głosu co na płycie Slipknot czy IOWA, ale to chyba logiczne... Gość drze się jak rzadko, na koncertach daje z siebie wszystko, o piosenkach z płyt nie wspomnę. To raczej zrozumiałe, że jego głos się troszkę wyczerpał, nie? :)

Stay (sic) maggots!
SlipKnot 4ever :D
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
nie wiem czy sie popsuli... poszli w strone technicza (solo i te bejery), ale generalnie to jak sie Corey drze nie ma nic do rzeczy, popatrz sobie na kapele deathowe czy blackowe. tam sie i drą, i growluja i skrzeczą i blablabla i potrafia dluuugo taaaak, wiec uwazam ze raczej SlipKnoT zrzucil z tonu. generalnie wole inne kapele, acz maja kikla (jak dla mnie) dobrych (s)tworów :)
och... jak np. Before I forget czy People = Shit, czy Left Behind
 
Do góry