Skutki uboczne zażywania leków cytotec,arthrotec.

M

MadlenX

Guest
Witajcie.
Od dawna pomagam kobietom w trudnych sytuacjach, które zaszły w niechcianą ciąże. Chciałabym poznać wasze przezycia z tym zwiazane. jestem gotowa wielu z wam doradzic i pomoc. Zachecam do wypowiadania się...

Bardzo popularnym tematem ostatnio jest stosowanie ARTHROTEC-u. Czy któraś z was probowała ? Jak przebiegał u was zabieg ? Moze poszukujecie sposobu na dostanie tych tabletek ?
 

natik22

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam u mnie przebieglo to z lekkim bólem troche krwarienia i wyszlo dziecko maly kawalek miesa rózowego nieprzyjemny widok teraz lekkie krwawienie zażylam 3 dawki po 4 tabletki co 3 godz kazda dawka trzymana pod jezykiem godz pozdrawiam
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jak można pominąć treść postu, a raczej całego tematu???

Już nie skomentuje całości, nazywania arthrotecu antykoncepcją, mówienia o tym jak gdyby nigdy nic ale jak na forum moga być posty opisujace "zabieg" jak to ktoś określił??? Mały kawałek różowego mięsa???

Jesteście chore, chociaż byscie się tym nie chwaliły
 

nuska24

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, chętnie porozmawiam z kobietami, które nie radzą sobie z tym problemem, piszcie gg23123386
 

solitka

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

Jestem w trakcie przygotowania materiału telewizyjnego o kobietach, które niedawno dowiedziały się o ciąży, obecnie zastanawiają się, co dalej robić, rozważają również usunięcie ciąży. Wszystkim paniom zainteresowanym, które będą chciały ze mną porozmawiać na ten temat (rozmowa nie jest zobowiązująca) gwarantuję dyskrecję. Proszę przesłać nr telefonu – oddzwonię. m.przybylo@tvn.pl
Pozdrawiam

Marta
 

Ona_91__On_89

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
chciałabym sie dowiedziec ile masz lat skoro tak jasno okreslasz swoje przekonania a zastanowiłas sie nad jedna wazna sprawa przyszle matki musza takze myslec o sobie i jezeli ma 12,15,czy18 lat to i tak ciaza wiaze sie z upadkiem swoich celow zyciowych a caly jej swiat wali sie i lgnie w gruzach dziewczyny w tym wieku nie sa przygotowane na maciezynstwo nie mowiac juz o tym ze same czesto nie potrafią o siebie zadbac a co mowic o małym maleństwu któremu poswieca sie cały swoj czas!! Dla każdego aborcja, antykoncepca liczy sie inaczej odobiscie dla mnie to dziecko mozna uznac za dziecko w chwili kiedy bije jego serduszko a nie w momencie zagniedżenia sie w macicy.




Wslanie....dodje ten komentarz i widze... i nie wiem juz sam... jestem w podobnej sytuacji jak nasza autorka. mam 21 lat moja kobieta 19. idzie wlasnie na studia... no nalepsze... uklada nam sie dobrze ale nie jestesmy z bogaktych rodzin.. nasz przyszloscia jest szkola i pomysle jej zdanie a nie zabieranie sie za zycie bardziej odpowiedzialne i stawiajace nas na inny poziom zycia. nie planowalismy dziecka a tu nagdle okazalo sie ze mamy dziecko Moja Ukochana jest w 2 dniu drugiego tgodnia w ciazy. wiec sam poczotek... wiec.... dlaczego tle ludzi staje przeciwko usuwania takiej ciazy w tak bardzo malym stopniu zaawansowania??? przeciez nie mozna tego jeszcze nazwac czlowiekiem.... bo czy ma muzg..? ma serce...? LUDZIE POCZYTAJCIE JAK NIE WICIE.... W KTORYCH TYGODZIACH ZYCIA CO SIE ROZWIJA...!!! ...

Aborcia???...ale niestety... w naszyk kraju jest to nie dostepne i nie osoagalne jak na te czasy. ...Jest to pewnie mazenie nie jednej mlodej matki.
 

Eduuu

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja mam pytanie do kobiet ktora uzyly tabletek poronnych a puzniej np. po latach wkoncu zdecydowaly sie miec dziecko...czy dziecko urodzilo sie zdrowe czy mialy jakies problemy podczas ciazy i czy wogole powiedzialy lekarzowi ze kiedys takie cos sie wydazylo w ich zyciu...
 

małgosia2228

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Drogie koleżanki i drodzy koledzy, przeczytałam chyba wszystkie wpisy na tym forum i tak się zastanawiam czy większość osób wypowiadających się tutaj nie podchodzi zbyt wrogo do tematu wczesnej aborcji i czy kiedykolwiek było w sytuacji, w której mogłoby się nad tym zastanawiać.
Obecnie jestem w sytuacji , w której za kilka dni okażę się czy jestem w ciąży czy nie. I pomimo tego , że zastosowałam antykoncepcję w postaci prezerwatywy, mężczyzna podczas stosunku ściągnął zabezpieczenie, nie powiadamiając mnie o tym. Wytrysk miał w mojej pochwie(po prostu chciał mi zrobić dziecko). Byłam w tym czasie na wakacjach za granicą i nie miałam możliwości zdobycia tabletki "po" ( 72h). Po tygodniu od stosunku przyjechałam do Polski. Teraz czekam kolejny tydzień aby zrobić drugi test ( pierwszy zrobiłam po tygodniu- wyszedł negatywny). Pomimo tego , że mam 27 lat, mam pracę, mam gdzie mieszkać, nie wyobrażam sobie urodzić dziecko nieznanego mi do końca mężczyzny, z innego kontynentu i wychowywać je sama , bez ojca. Dlatego osoby , które piszą, że "trzeba było pomyśleć o zabezpieczeniu przed stosunkiem" po prostu mnie irytują. Ja się zabezpieczyłam, niestety partner uważał , że lepsze będzie dla nas jak będziemy mieli dziecko...
Proszę być bardziej wyrozumiałym dla niektórych kobiet, może miały bardziej niespodziewaną sytuację niż ja i nie mają kompletnie żadnych warunków do życia.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Witam.
Drogie koleżanki i drodzy koledzy, przeczytałam chyba wszystkie wpisy na tym forum i tak się zastanawiam czy większość osób wypowiadających się tutaj nie podchodzi zbyt wrogo do tematu wczesnej aborcji i czy kiedykolwiek było w sytuacji, w której mogłoby się nad tym zastanawiać.
Obecnie jestem w sytuacji , w której za kilka dni okażę się czy jestem w ciąży czy nie. I pomimo tego , że zastosowałam antykoncepcję w postaci prezerwatywy, mężczyzna podczas stosunku ściągnął zabezpieczenie, nie powiadamiając mnie o tym. Wytrysk miał w mojej pochwie(po prostu chciał mi zrobić dziecko). Byłam w tym czasie na wakacjach za granicą i nie miałam możliwości zdobycia tabletki "po" ( 72h). Po tygodniu od stosunku przyjechałam do Polski. Teraz czekam kolejny tydzień aby zrobić drugi test ( pierwszy zrobiłam po tygodniu- wyszedł negatywny). Pomimo tego , że mam 27 lat, mam pracę, mam gdzie mieszkać, nie wyobrażam sobie urodzić dziecko nieznanego mi do końca mężczyzny, z innego kontynentu i wychowywać je sama , bez ojca. Dlatego osoby , które piszą, że "trzeba było pomyśleć o zabezpieczeniu przed stosunkiem" po prostu mnie irytują. Ja się zabezpieczyłam, niestety partner uważał , że lepsze będzie dla nas jak będziemy mieli dziecko...
Proszę być bardziej wyrozumiałym dla niektórych kobiet, może miały bardziej niespodziewaną sytuację niż ja i nie mają kompletnie żadnych warunków do życia.
To straszne. Przykro mi :(
Co za du.pek...! Eh.

Myślę,że aborcja medyczna powinna być dopuszczalna u nas w kraju. To nie jest zabijanie dziecka moim zdnaiem.
Gdyby miało 3-4 miesiące, to co innego. Nie zrobiłabym tego.
 

ola_3012

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
nikt tak na prawdę nie wie w jakiej sytuacji znalazła się dziewczyna i dlaczego akurat chce to zrobić dlatego też nie powinno się oceniać. a ta która o tym pisze nie robi tego żeby się pochwalić tylko ustrzec inne bądź pokazać jak to wygląda, może jak któraś przeczyta to jednak zrezygnuje. najłatwiej jest napisać żę jest zła, okropna i w ogóle "be" tylko nie wiem czy ktoś zdaje sobie sprawe ile one przeszła i jak trudno podjąć taką decyzje. niestety ja też zrobiłam coś takiego i wcale się tym nie szczyce. to były chyba najgorsze dni w moim życiu i po tym obiecałam sobie że nigdy więcej tego nie zrobię. do tej pory zastanawiam się jak by wyglądało moje życie gdy bym tego nie zrobiła i co jakiś czas wraz z chłopakiem liczymy ile teraz miało by nasze dziecko... nie chce was umoralniać tylko ustrzec przed złą decyzją, pewnie większość będzie żałować ale takie jest życie. a jak by ktoś chciał o coś zapytać to odpowiem i pomogę ale od razu mówię że tabletek nie sprzedaje. a dziewczynom życze szczęścia bo w takiej sytuacji będzie wam potrzebne.
 

xxxarjuxxx

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
chcialam sie dowiedziec jak przebiega ten zabieg jutro ide do ginekologa na usg zeby ustalic ktory to tydz. jezeli jest to wczesna ciaza zrobie to chociaz tak bardzo mi trudno, moj facet niby jest razem ze mna ale kiedy ja siedze w domu caly dniami zadreczajac sie on urzeduje z kolegami, nie mam wsparcia ktore tak bardzo jest mi teraz potrzebne
 

infernoboy

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Miałam dostać okres około tygodnia temu, jednak do tej pory nie dostałam.
Wczoraj byłam u ginekologa i stwierdził że nic tam nie widzi, kazał zrobić test ciążowy i przepisał mi tabletki wywołujące miesiączkę. Kupiłam test przestraszona, a co się okazało test wyszedł pozytywny.
Bardzo się boję chce zażyć arthrotec, jednak jeśli lekarz nic nie widział, to znaczy że tam jeszcze nic się nie zaczęło.
Nie wiem czy jeśli go wezmę to zadziała, z tego co czytałam to nawet nie jest jeszcze zapłodnienie.
Poradźcie czy już można spróbować wziąć arthroteca?
Bardzo proszę tylko o konkretne odpowiedzi.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
to jak slysze o tych matkach co katuja male dzieci itpto dlaczego takie malutkie dzieciatko maa sie meczyc na tym swiecie co one zrobiło fatwo napisac ja bym nigdy w zyciuntak niezrobila a co ma powiedziec matka 3 dzieciaczkow ktura jest uzalerzniona od swojego meza ktury robi co chce chleje zdradza ja i przychodzi do d omu jak ona mu nieda to ja pobje dlatego i czasami sa te ciaze a co taka kobieta ma zrobic jak ledwo wiaze koniec z kacem jak dlaniej te tabletki sa jedynym rozwiazaniem w jej sytlacji przeciez sa takie kobiety kture poprostu boja sie zostawic swoich mezów dlaczego nikt niepopatrzy w ta strone nie zawsze kobieta ma zycie kolorowe i jakis wybur

Po pierwsze na medycynie znasz się tak jak na ortografii. Znam przypadek człowieka, który spadł z dachu wieżowca, ale nie zalecam skakać każdemu. Cytotec jest śmiertelnie niebezpieczny stosowany w nieprwidłowy sposób, etyczny aspekt usuwania ciąży to już inna sprawa. Oczywiście kobiety to takie biedne stworzonka, które siedzą w domach bite i gwałcone przez złych samców, więc już ten fakt je usprawiedliwia. Jeżeli ktoś działą w takich warunkach podejmuje też nadzwyczaje decyzje. Problem w tym, że jest to zwykłe nadużycie. Takie sytucje są żadkie i nie usprawiedliwają w żaden sposób ogółu Po arthrotec sięgają zazwyczaj nastolatki, którym wmawia się, że seks to ich prawo i zabawa, a bachorek to grupa komórek. Dlatego tak jak litują się nad małym szczeniaczkiem tak chętnie spuszczają w klozecie małe dzieciątko. Na prawdę to gorsze bydlęta niż ten katujący żonę mąż, i tylko moralność Kalego pozwala tego nie dostrzegać.
Po drugie nie żyjkemy w okupowanym kraju. Jako tako panuje prawo. Kobieta katowana przez męża, jeżeli potrafi zdobyć się na czyn przeciwko swojemu nienarodzonemu dziecku, to ma możliwość przeciwastawić się i temu mężowi. Dziecka wyskrobac się już nie boi? Jej postawa jest mała i niemoralna, a zgoda na nią to tego złą popieranie. "Wyskrob dziecko, a mąż niech cię leje i gwałci dalej" to masz tej matce do powiedzenia? Czyli bicie i gwałcenie wg Ciebie nie jest takie złe, można w tym trwać, najgorzej jak jeszcze bachor się zacznie wydzierać do tego. Co wtedy? Też dajesz odpowiedź: Potem taka matka się znęca. Czyli mówimy o kobiecie, która jest zdolna się nad swoim nimowlęciem czy dzieckiem znęcać. Dalej jest ona dla Ciebie ofiarą?

Zastanów się nad swoim systemem wartości i poglądem na etykę, bo jest kiepsko, nie będę nawet tego nazywał co głosisz.
 

andzia124

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Po pierwsze na medycynie znasz się tak jak na ortografii. Znam przypadek człowieka, który spadł z dachu wieżowca, ale nie zalecam skakać każdemu. Cytotec jest śmiertelnie niebezpieczny stosowany w nieprwidłowy sposób, etyczny aspekt usuwania ciąży to już inna sprawa. Oczywiście kobiety to takie biedne stworzonka, które siedzą w domach bite i gwałcone przez złych samców, więc już ten fakt je usprawiedliwia. Jeżeli ktoś działą w takich warunkach podejmuje też nadzwyczaje decyzje. Problem w tym, że jest to zwykłe nadużycie. Takie sytucje są żadkie i nie usprawiedliwają w żaden sposób ogółu Po arthrotec sięgają zazwyczaj nastolatki, którym wmawia się, że seks to ich prawo i zabawa, a bachorek to grupa komórek. Dlatego tak jak litują się nad małym szczeniaczkiem tak chętnie spuszczają w klozecie małe dzieciątko. Na prawdę to gorsze bydlęta niż ten katujący żonę mąż, i tylko moralność Kalego pozwala tego nie dostrzegać.
Po drugie nie żyjkemy w okupowanym kraju. Jako tako panuje prawo. Kobieta katowana przez męża, jeżeli potrafi zdobyć się na czyn przeciwko swojemu nienarodzonemu dziecku, to ma możliwość przeciwastawić się i temu mężowi. Dziecka wyskrobac się już nie boi? Jej postawa jest mała i niemoralna, a zgoda na nią to tego złą popieranie. "Wyskrob dziecko, a mąż niech cię leje i gwałci dalej" to masz tej matce do powiedzenia? Czyli bicie i gwałcenie wg Ciebie nie jest takie złe, można w tym trwać, najgorzej jak jeszcze bachor się zacznie wydzierać do tego. Co wtedy? Też dajesz odpowiedź: Potem taka matka się znęca. Czyli mówimy o kobiecie, która jest zdolna się nad swoim nimowlęciem czy dzieckiem znęcać. Dalej jest ona dla Ciebie ofiarą?

Zastanów się nad swoim systemem wartości i poglądem na etykę, bo jest kiepsko, nie będę nawet tego nazywał co głosisz.

no i wlasnie mamy przyklad osoby nieznajacej wogule zycia

//post pod postem, opcja "edytuj" się kłania w pas
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Czyli nie odpowiesz? Co takiego nieżyciowego napisałem?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
bardzo zdolne dziewcze, bo w kazdym mozliwym wyrazie w ktorym da się zrobić bład ort ona go zrobiła, :brawo:


już nie udawaj, że się tak troszczysz o dobro dzieci, skoro nie widzisz nic złego w ich zabijaniu.
 

andzia124

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
haha JAK I TY nikt ciebie o zdanie nie pytał a pisze jak pisze przepraszam pani profesor



bardzo zdolne dziewcze, bo w kazdym mozliwym wyrazie w ktorym da się zrobić bład ort ona go zrobiła, :brawo:


już nie udawaj, że się tak troszczysz o dobro dzieci, skoro nie widzisz nic złego w ich zabijaniu.
haha jak wy nikt ciebie o zdanie nie pytał a pisze jak pisze przepraszam pani profesor

Czyli nie odpowiesz? Co takiego nieżyciowego napisałem?

JA PISZĘ O DZIECIACH A TY MI O MOICH BLEDACH CZY JA CI UBLIRZAM DZIEWCZYNO JA WYRAZILAM TYLKO SFOJE ZDANIE NA TEN TEMAT BO DLUZO WIEM A JAK CZYTAM TAKIE COS JAK TY NAPISALAS TO SIE ZASTANAWIAM CZY TY POSIADASZ MUZG CZY TYLKO MASZ TAM... TY MYSLISZ ZE DZIEWCZYNA 16STO LETNIA BY TO WZIELA NIEZNAJACA SWIATA JEDNA CHYBA NA 100 A ZRESZTA NIECHCE MI SIE Z TOBA DYSKUTOWAC I SORRY ZE NIEPISZE Ś Ż I TP WSUMIE MI SIE NIECHCE NO I JUZ NIEPISZ BO MI SIE TYLKO ŚMIAĆ CHCE Z TWOICH...WYPOWIEDZI NARAZIE
//post pod postem, brak obycia, brak znajomości słownika języka polskiego
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
haha JAK I TY nikt ciebie o zdanie nie pytał a pisze jak pisze przepraszam pani profesor








JA PISZĘ O DZIECIACH A TY MI O MOICH BLEDACH CZY JA CI UBLIRZAM DZIEWCZYNO JA WYRAZILAM TYLKO SFOJE ZDANIE NA TEN TEMAT BO DLUZO WIEM A JAK CZYTAM TAKIE COS JAK TY NAPISALAS TO SIE ZASTANAWIAM CZY TY POSIADASZ MUZG CZY TYLKO MASZ TAM... TY MYSLISZ ZE DZIEWCZYNA 16STO LETNIA BY TO WZIELA NIEZNAJACA SWIATA JEDNA CHYBA NA 100 A ZRESZTA NIECHCE MI SIE Z TOBA DYSKUTOWAC I SORRY ZE NIEPISZE Ś Ż I TP WSUMIE MI SIE NIECHCE NO I JUZ NIEPISZ BO MI SIE TYLKO ŚMIAĆ CHCE Z TWOICH...WYPOWIEDZI NARAZIE
//post pod postem, brak obycia, brak znajomości słownika języka polskiego

polecam konsultacje u specjalisty.

Lobo zlituj się i wyproś grzecznie tą Panią z naszej społeczności.
 
D

Deleted member 223153

Guest
Nie rozumiem tego, kiedy ludzie się nauczą, że można decydować tylko o swojej moralności, a cudze należy zostawić w spokoju...
 

emina

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie.
Od dawna pomagam kobietom w trudnych sytuacjach, które zaszły w niechcianą ciąże. Chciałabym poznać wasze przezycia z tym zwiazane. jestem gotowa wielu z wam doradzic i pomoc. Zachecam do wypowiadania się...

Bardzo popularnym tematem ostatnio jest stosowanie ARTHROTEC-u. Czy któraś z was probowała ? Jak przebiegał u was zabieg ? Moze poszukujecie sposobu na dostanie tych tabletek ?


bardzo proszę o kontakt wszystkich, którzy mogą i chcą udzielić mi pomocy, z góry dziękuję! , klameczka01@o2.pl
 
Do góry