Skutki uboczne diety

hyuga

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej mam pytanie na temat diety a dokładniej jej negatywnych wpływów na organizm. Nie jestem zbyt urodziwy poza tym mam problemy hormonalne przez co moja sylwetka nie wygląda zbyt męsko, dlatego postanowiłem ćwiczyć w domowym zaciszu. Myślałem czy by nie zacząć stosować odżywek, które pomogłyby mi szybciej polepszyć swój wygląd, ale boje się skutków ubocznych typu trądzik czy tłuszcz w niechcianych miejscach, wiecie coś o tym co jest bezpieczne a czego unikać?
 

kamil.z

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Kolego chyba pomyliłeś forum, powinieneś raczej taki topic zacząć na stronie dla kulturystów i pakerów...
 

hyuga

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
no właśnie czytałem kilka takich for jednak tam wszyscy są najmądrzejsi i rzucają nazwami różnych odzywek z których podobną wszystkie są zdrowe i najlepsze. Dlatego chciałem spytać ludzi, którzy nie są fanatykami ale mają doświadczenie i są rozsądni w tych sprawach.
 

podbiel45

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
wszystko jest dla ludzi ale z umiarem mimo to ja osobiście jestem przeciwnikiem wzmacniania organizmu różnymi szejkami czy pigułkami bo zawsze będą jakieś skutki uboczne i to czasem gorsze niż wymieniłeś typu: nadmierne pocenie się wypadanie włosów czy (chyba najgorsze) kłopoty z erekcją a wtedy możesz być zmuszony stosować kolejne i kolejne środki żeby wrócić do normy aż w końcu jedynymi które będą dla Ciebie skuteczne zostaną te jak z dowcipu http://pokazywarka.pl/nkez1v/ dlatego może przemyśl jeszcze raz czy warto pozdro
 

miszailow

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
czlowieku jak masz problemy hormonalne to zapomnij w ogole o odzywkach! Pojdz do lekarza i z nim to ustal wpierw bo mozesz tylko sobie zaszkodzić!
 
Do góry