Skutki nieprawidłowego odżywiania.

K

kargin

Guest
Zwróćcie uwagę na fakt, że nawet samo zdrowe odżywianie nie wystarczy. Miałam całą masę problemów w tym, aby zrezygnować ze szkodliwego jedzenia. Udało mi się dopiero przy tabletkach foreverslim, a wcześniej...lipa. Teraz nie mam żadnych problemów z odżywianiem, zrezygnowałam z tego co szkodliwe, staram się być aktywna fizycznie. Co najważniejsze - po odchudzaniu nie wrócił mi ani jeden kilogram ;-)

janina35

New Member
Punkty reakcji
0
Rezygnacja z niezdrowego jedzenia to kwestia silnej woli, nie tabletek. Ja odchudzam się racjonalnie. Biorę błonnik, jem małe porcje 4-5 razy dziennie. Efekt jest powolny, ale trwały i bez chemii.

W

wiki9969

Guest
Minęły 2 lata jak założyłam ten temat. Zakładałam go z nadzieją, że otrzymam tutaj jakieś rady. Teraz piszę ku przestrodze dla innych. Bratu nie dało się wybić z głowy "zdrowego odżywiania" efektem jest anoreksja. Wszelkie próby zabrania go do lekarza kończą się awanturą. Niestety przez jego chorobę cierpi cała rodzina. Mu się wydaje, że wszystko z nim jest w porządku, choć tak naprawdę jest coraz gorzej.

Yo_lanta

Member
Punkty reakcji
6
Miasto
Świnoujście
Niestety anoreksja tak samo jak bulimia są ciężkimi chorobami z którymi niestety nie każdy wygrywa. Wszystko zależy od chęci osoby chorej , wsparcia rodziny i lekarza który by nad wszystkim trzymał pieczę.

sylkaa

Member
Punkty reakcji
1
No musisz go zmusisc do wizyty u psychologa być może ma anoreksje

karmelowa77

New Member
Punkty reakcji
0
a potem musimy uzupełniać witaminy i mineraly w naszym organizmie - to sklep.natural.pl/witaminy-i-mineraly/54-witamina-k2-90-kapsulek.html warto stosować

MillkiWay

New Member
Punkty reakcji
0
nie ma co przesadzać ze zdrowym odżywianiem, ja wpadłam w pułapkę błonnika :( chciałam schudnąć i myślałam że mi pomoże a on tylko pogorszył sprawę i pojawiły sie wzdęcia i zaparcia a nic nie schudłam:( dobrze że trafiłam wtedy na dicopeg 10g, teraz bardzo uważam na to co jem i nie przesadzam bo wiem że to się może źle skończyć :(

rebeka306

Member
Punkty reakcji
0
wg mnie właściwe odzywianie to pełnowartościowe, bogate w wartosci odzywcze produkty - niezbedne do funkcjonowania organizmu. w tej chwili wykupilam catering dietetyczny z macro bios bar. codziennie mam w menu 5 dan i to w dodatku pysznych! menu jest bardzo urozmaicone przez co dieta nie jest w sumie dieta ;d nie chodze glodna, mam energie do pracy i chudne ;p

dziewczynazgor

New Member
Punkty reakcji
0
ja się nacierpiałam przez nieprawidłowe odżywianie :( niestety pojawiły się zaparcia i problemy jelitowe... uratował mnie wtedy dicopeg 10g, postanowiłam całkowicie zmienic odżywianie... jeść zdrowo a przede wszystkim gotować sobie sama i jeść powoli.. pomału mój organizm wraca do normalności..

SuperMamaPola

Member
Punkty reakcji
0
W takich sytuacjach może warto namówić bliską osobę na catering dietetyczny? Też zdrowy i wegetariański. Sama polecam Diet4U, na pewno dopasują zawartość pudełek do Waszych preferencji, a przy okazji nie będzie w nich brakowało potrzebnych witamin itd.

janpasek70

Member
Punkty reakcji
0
Złe odżywianie może wyrządzić wiele szkód naszemu organizmowi. Nie ważne czy gotujemy sami, czy wspomagamy się cateringiem. Organizm powinien mieć dostarczone wszystkie wartości odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. A obecnie panująca moda na zgrabną sylwetkę prowadzi u niektórych do odchudzania się za wszelką cenę nawet kosztem zdrowia. Pada to na psychikę, stąd anoreksja czy bulimia.

Oaza1

New Member
Punkty reakcji
0
Ja przez moje niezdrowe odżywianie sporo przytyłam i zaczęły mi się problemy zdrowotne... W końcu stwierdziłam, że koniec z tym i zapisałam się na treningi personalne, a także zaczęłam zamawiać cateringi dietetyczne. Zdecydowałam się na Wygodną Dietę i to był strzał w dziesiątkę! W końcu jem zdrowo :)

aifoza

Member
Punkty reakcji
4
U mnie skutkiem nieprawidłowego jedzenia są zazwyczaj wzdęcia :) Także muszę zwracać uwagę co wcinam a jak ulegnę pokusie to ratuje mnie wtedy ulgasim ;)

Mała250

New Member
Punkty reakcji
0
Miasto
Łodź
Bardzo drastycznie zrezygnował z ważnych pokarmów, koniecznie musi iść do lekarza bo może sobie bardzo zaszkodzić

Do góry