Sklepy Typu Second Hand

Ema91

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Somewhere over the rainbow... :)
Hmm.. z tego co czasem słyszę, a raczej czytam w internecie (;)), to nawet można znaleźć tam fajne rzeczy. Aż od razu chce mi się połazić po takich 'sklepach' :D Ale jak tylko jestem w takim, to jakoś nie mogę nic znaleźć i w ogóle.. Ja nie umiem tam szperać :p bo są takie sklepiki w których trzeba szukać samemu, tak .. powiedziałabym: grzebać :p a są takie, w których ubrania wiszą na wieszakach, tylko tam już jest drożej. Więc ja jakoś nie umiem w ogóle się poruszać w takim sklepie, jakoś nie nadaję się do tego... ;/ nie wiem dlaczego. Jakoś tak.. po prostu. :(
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Hmm.. z tego co czasem słyszę, a raczej czytam w internecie ( ;) ), to nawet można znaleźć tam fajne rzeczy. Aż od razu chce mi się połazić po takich 'sklepach' :D Ale jak tylko jestem w takim, to jakoś nie mogę nic znaleźć i w ogóle.. Ja nie umiem tam szperać :p bo są takie sklepiki w których trzeba szukać samemu, tak .. powiedziałabym: grzebać :p a są takie, w których ubrania wiszą na wieszakach, tylko tam już jest drożej. Więc ja jakoś nie umiem w ogóle się poruszać w takim sklepie, jakoś nie nadaję się do tego... ;/ nie wiem dlaczego. Jakoś tak.. po prostu. :(
Ważne , ze spróbowałaś...
Może kiedyś coś Ci sie uda.
Podpowiem Ci , że najlepsze rzeczy są kiedy jest dostawa ;)
 

okrus18

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Óóólala grzebanie jest najlepsze ^^
Osobiście często chodzę do 'ciuchlandii' i czesto cos sie fajnego wygrzebie :) Bo to nie sztuka isc sie fajnie ubrac za mase kasy ale ubrac sie za grosik xD
lol.
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
kurcze,teraz mnie też naszła ochota na wyprawę do ciucholandu :D
aż chyba jutro się wybiorę :p

miałam jakieś uprzedzenie do tej pory,bo zawsze jak trafiałam na jakiś lumpex to nic nie mogłam ciekawego znależć... :/ ale kto wie :p może się to zmieni :)
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
jak się zna odpowiednie sklepy, sprawdzone, to wiadomo ze często mozna cos fajnego wyszperać

też uważam że nie sztuką jest zostawic w sklepach setki zlotych, lecz wlasnie ubrać się tanio, ale naprawdę fajnie i ciekawie. a jaka sie ma satysfakcje, kiedy sie znajdzie ciuchy zary, vero mody czy lacoste za mniej niż 10 zl :D kupiłam sobie np spodnie zary za 10 zl, w sklepie zary widzialam ten sam model za 150 zl, taka sama przygoda była z bolerkiem tej samej firmy - w lumpeksie ok 5 zł, w sklepie 50 zl. A ile rzeczy h&m mozna w takich sklepach znaleźć... raj na ziemi :D oczywiscie dla ludzi oryginalnych, z fantazja :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mam wrazenie ze sie uzaleznilam od lumeksow a szczegolnie od takiego jednego duzego w moim miescie... :)
Chodze tam ze 2 razy w tygodniu albo nawet i 3 :)
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Ja własnie wrocilam z ciuchow i wylowilam pelno fajnych rzeczy. Miedzy innymi mietowy gofik z fredzelkami C&A, top z H&M, bluze czerwona na zamek z Milano, zlote klapeczki, szorty Lee, cyconosz Ginny Benotti, bluzeczke w paski bialo-srebrne orsay, i wiele wiele innych.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Mam wrazenie ze sie uzaleznilam od lumeksow a szczegolnie od takiego jednego duzego w moim miescie... :)
Chodze tam ze 2 razy w tygodniu albo nawet i 3 :)

Ja tez sie uzalezniłam, ale tak ogolnie a nie od jednago wybranego, nie moglabym sie zdecydowac :mruga:
Własnie wczoraj byłam i kupiłam 2 bluzki za 11 zl, z tym ze jedna taka duza niebieska bedzie do spania :D
 

kiiara

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Malopolska
ja jeszcze nie chodzilam po takich sklepach zeby kupic;/ czasu nie mam, ale babcia mi czasem kupi fajne ciuchy w takich lumpeksach:):) naprawde fajne sa tam ciuchy i polecam. Po waszych wszystkich postach az mi sie chce isc do sklepu i kupic jakies ubrania:):) ahhahah:p
 

green_angel

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
nooom to nieźle teraz to ja też chce do takiego sklepu...:p wychowałam sie na tym że w lumpeksach ubieraja się samo biedni ludzie i że tam bardzo śmierdzi...:/ jednak teraz przekonałam się że to nie prawda!!! :)) :p nie weim jak tam jest bo jeszcze tam nie byłam ale po waszych opiniach widze że ejst tam ok...ale rzeczy z wjeszaka.pl nie podobają mi się i jeśli takie tylko rzeczy sa w lumpeksach tio raczej tam nie pójde:( mam nadzieje że są fajne ubranak bo mam zamair się tam w ybrać w przyszłości czyli może za pare dni:) mam nadzieje że się nie rozczaruję:p
 

Attachments

  • whiteglitterl.gif
    whiteglitterl.gif
    15,1 KB · Wyświetleń: 38

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
nooom to nieźle teraz to ja też chce do takiego sklepu... :p wychowałam sie na tym że w lumpeksach ubieraja się samo biedni ludzie i że tam bardzo śmierdzi... :/ jednak teraz przekonałam się że to nie prawda!!! :) ) :p nie weim jak tam jest bo jeszcze tam nie byłam ale po waszych opiniach widze że ejst tam ok...ale rzeczy z wjeszaka.pl nie podobają mi się i jeśli takie tylko rzeczy sa w lumpeksach tio raczej tam nie pójde:( mam nadzieje że są fajne ubranak bo mam zamair się tam w ybrać w przyszłości czyli może za pare dni:) mam nadzieje że się nie rozczaruję:p
Wybierz się :)
Czas przełamać stereotypy.
Nawet jak w lumpeksie nic Ci sie nie spodoba to przynajmniej zobaczysz jak tam jest.
 
K

kfiatushekk

Guest
Ja wczoraj byłam bo była dostawa i bardzo taniu kupiłam bluzki H&M, Vero Moda czy Mexx. Za tydzien tez ide:)
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Ja byłam dzisiaj i kupilam spodniczke w kolano w krateczke z Orsay, tunike niebieska TCM z dekoltem V z koronki i 2 bluzki nie formowe ale piekne.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
kupiłam sobie np spodnie zary za 10 zl
Mówicie, że Zara to firma z ubrankami markowymi.
Ostyatnio sobie kupiłam własnie czarna sukienkę z tej firmy z 14 zł- sliczna,
Chyba utnę metkę bo nie lubię byc lepsza tylko dlatego, że mam markowe ciuchy :/
a reszta to:
pumpy rybaczki- uwielbiam takie spodnie
Biały top w ukośne błękitne pasy :)
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
O ostatnio byłam i kupiłam prawie niezniszczone biodrowki Sheryl i bluzke marynarska z czerwono biale pasy River Island, i top blekitny na szelkach z serii teens firmy George.
 

fantas_y

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ostróda
ja tam jestem w 100% za takimi ciucholandami :D w drodze ze szkoły mijam 3 takie, w tym taki jeden zaczepisty, że zawsze coś dla siebie znajde ;) ostatnio kupiłam 2 bluzki po 3 zł :D i jestem z tego dumna :p
a z resztą w lumpexach można się nieźle zabawić ^^ zawsze z przyjaciółką mamy nieżły ubaw jak coś kupujemy :p
i, moim zdaniem, to nie jest obciach. chociaż spotykam się czasami z anty-lumpexami :p
 
Do góry