Sklepy Typu Second Hand

sziszagogo

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja w lumpkach ubieram się od roku :)
sporo ludzi przekonałam do kupowania ubrań w takich sklepach ;) dużo jest oryginalnych rzeczy i również znanych firm.
każdy może znaleźć coś dla siebie.
w moim mieście jest teraz dużo takich sklepów i jest naprawdę ogromny wybór.
wybieram takie sklepy gdzie są rzeczy na wagę ;P mniej się płaci
 

MałeCoś

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Osobiście takich sklepików nie odwiedzam.Jakoś nie mogę się przełamać <_<
 

senioritass

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Też uwielbiam lumpki. chodzę tam zawsze w dni dostawy i w dni 50-procentowego upustu bo właściwie tylko wtedy mozna trafić na fajne ciuszki. Lumpki to idealne rozwiązanie dla studentów bo jak wiadomo na studiach jest milion innych wydatków i nie każdego stac na wydawanie setek złotych na ciuchy a przecież każdy chce czasem kupić sobie jakąś szmatkę. W moim ulubionym ciucholandzie są rzeczy dobrych marek lub znanych projektantów (poł mojej szafy to "marks & spencer") poza tym są dobrej jakości jesli chodzi o wytrzymałość i materiał. to są głowne argumenty które przekonały mnie do kupowania w tych sklepach. no i jeszcza raz CENA. ostatnio wyszlam ze sklepu z 5 bluzkami (marks&spencer, h&m) a ubozsza tylko o 12zl :) to juz nie są dawne "szmateksy" ze starymi brudnymi ciuchami w koszach tylko czesto bardzo eleganckie sklepiki z ubraniami na wieszakach.
 

muucha~

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam coś w normalnym sklepie...chodzę do lumpeksów i uważam że nie ma w tym nic wstydliwego :) tak jak piszecie, wystarczy chcieć poszperać no i potrzeba czasu ale warto. Ostatnio kupiłam dwie bluzki, jedna za 3 a drugą za 5 zł :D polecam!!
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
świetna sprawa;p nie musisz mieć dużo kasy by super wyglądac. w dni dostawy można znaleźć czasem ciuchy jeszcze z metkami sklepowymi. ja osobiście w grudniu kupiłam sobie superkozaczki, których zazdrościły mi koleżanki. podobne kosztowały w sklepie ponad 150zł, moje...2,50 :D
 

Xana

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Do ciuchlandu zaglądnęłam po raz pierwszy jakiś rok temu ;d Z koleżanką, dla jaj. Ale zakochałam się w nim, gdy kupiłam tam super t-shirt za jedyne... 1.50!!! Taniej niż Kinder Bueno <3

Teraz chodzę tam od czasu do czasu, bo tylko w takich Robanach etc. jestem w stanie znaleźć np. odpowiednią męską koszulę na mnie ;d I w dodatku za niecałe 5 zł, a nie 250...

Lubię, lubię, bardzo lubię <3
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Nie uważam by to był obciach.
To już zależy czy kogoś to kręci czy nie...

Przyznam,że ja jakoś nie przepadam,ale czasem wstąpię i można coś naprawdę fajnego znaleźć...

Nie zawsze trzeba wydawać majątek by się fajnie ubrać.
Poza tym... tam jest więcej rzeczy niepowtarzalnych i nie wygląda się jak kolejny klon na ulicy :D
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
oj tak, to szybko wciąga :D moja znajoma potrafiła kupić jednorazowo 30 sztuk ubrań :D
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
może nie uwielbiam się plątać wśród gór ubrań, ale od czasu do czasu wstępuję.
ostatnio poświęciłam ciastko i zamiast tego kupiłam genialną koszulę w kratę (jak do tej pory to jedyna rzecz, którą tak uwielbiam, a która nie kosztowała nawet 4zł : D)
i nie widzę w tym żadnego powodu do wstydu, ubrania to ubrania, a skąd są to już sprawa drugorzędna (;

muszę niedługo się tam przejść, bo czytałam ostatnio artykuł o przerabianiu ubrań, ale nie chcę poświęcać swoich białych tiszertów, gdy nie mam pewności, że wszystko się uda xd
 

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
Ja też lubię takie ciuchy. nie dość że można znaleźć coś markowego i ładnego to jeszcze za marne grosze i jak się ma szczęście to praktycznie nie używanego. a tak w ogóle to też się muszę pooglądać parę razy wokół siebie bo uważam że to jednak trochę obciach ;)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Teraz będę polować na jakieś krótkie spodenki oraz pomarańczową lub zieloną koszulkę ;) A jak ktoś się przys.ra, że to z lumpa to mu po prostu pojadę po banii :p
 
A

Alek06

Guest
Ja omijam takie sklepy ale to dlatego ze zwyczajnie nie umiem w nich nieczo szukac.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Fajne rzeczy można tam znaleźć i tanie.Ale niestety trzeba szperać,szukać a nie zawsze mam czas i mi sie chce.Ale polecam.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
jestem juz chyba uzalezniona od chodzenia do szmateksów;p i nie wyobrazam sobie... nie pojsc na dostawe ;P takie cuda znajduje ;p ze nikt nie pomysli ze sie tam ubieram, dopoki mu o tym nie powiem;)
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
ja tez lubię ciuchlandy ale tylko te duże :) trzeba dobrze poszukać i zawsze coś fajnego się znajdzie :p często ciuchy lepsze gatunkowo niż te z rynku albo z niektórych sklepów i tańsze do tego :D
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
niedaleko mojego domu są dwa takie duże second handy i jak jest dostawa albo przecena to ludzie cale siaty ubrań wynoszą :D
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
u mnie są dostawy w czwartki a w jednym jest dzień wcześniej wszystko za 1zł a dwa dni wcześniej czyli jutro za pól ceny :D
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Nie uważam tego za powód do wstydu.
W tego typu sklepach często można znaleźć firmowe ciuchy, w bardzo dobrym stanie za grosze.
Lubię chodzić po takich sklepach i sprawia mi frajdę szukanie czegoś dla siebie pośród tysiąca szmat.
Głupio mi jednak przyznać się innym skąd tak naprawdę mam te ciuchy kiedy pytają mnie o to i często coś wymyślam. <_<
 
Do góry