Sklepy Typu Second Hand

kropeckaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ojj,już dawno w ciucholandzie nie byłam.Ale kiedyś chodziłam tam dosyć często.Czasem znalałałam coś fajnego czasem nawet to były rzeczy markowe.Ja kupiłam bluzker z dobrej firmy za pare złotych a np.w hausie bym za nią musiała zapłacic kilkadziesiąt złotych.Tylko trzeba mieć czas i cierpliwosc na takjie sklepy dlatego dawno juz tam nie byłam ^^
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
Ja myślę że obciach jest tylko wtedy gdy kupisz coś co podoba tobie a nie innym. I powiem ci ja bym sie obciachem nie przejmowała. To ma sie tobie podobać nie innym.
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
ja też jestem na 'tak' :) ciuchlandy to bardzo fajna sprawa,tylko trzeba mieć trochę cierpliwości ;P żeby wyszperać coś fajnego :) ale naprawdę warto ;D
również znalazłam i kupiłam tam kilka ubrań z dobrych firm xDD :)
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
ja czasami chodzę do szmatexu ;] ale znajomi o tym nie wiedza,,, zaraz bylabym ta 'najgorsza' ... od mojego domu jest jakieś 5 minut piechotką ;]
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie wiedziałam, że tyle ludzi odwiedza takie sklepy xD
Ja tam nie mam nic przeciwko, ale osobiście to nie bywam ; )
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
eee jak sie trafi cos super to czemu nie :D

tylko, ze trzeba miec czas na latanie po takim czyms ;)
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ja dzis wstapiłam tak tylko zajrzeć ale oczywiście nie byłabym soba gdybym wyszła z pustymi rękami hehe
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Uwielbiam ciuchy typu vintage,tylko muszę ze sobą zabierać kogoś,bo ja nie umiem 'grzebać' w tych ciuchach,nigdy nic fajnego sama nie znajdę.
Żal mi bogatych,lub takich udających ludzi,który mają zdanie mniej więcej takie
"Eee,lumpeks?To chyba sklep dla żuli jakichś."
Tylko,że tam sprzedają normalnie ciuchy z Zary,H&M,KapAhl itd.
 

slodka_92

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja wczoraj poszłam 1 raz i teraz będą chodziła częściej :)
Kupiłam sobie fajną czarną tunikę za 4 złote, spódniczkę za 7, bluzeczkę polo za 6 i taki fajny T-shirt z krówką za 7 :D
Żałuję, że wcześniej nie chodziłam tylko zostawiałam tyle kasy w markowych ...
 

rainboww

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Lubie takie sklepy... Tylko nie mam cierpliwości do nich ... Tam trzeba szukać szukać grzebać itd a na pewno znajdzie się coś oryginalnego
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
dawno w tym wątku nie pisałam, ale ja też chodzę. Kupuję już tylko w sh, bo przedtem coś jeszcze w sklepach. Teraz tylko buty kupuję nowe, ale w sh też się zdarzają nowe rzeczy z metkami. Wczoraj kupiłam czerwoną mała skórzana torebkę za 10 zł, nową z metką i to jest jedna z drożyszch rzeczy. A spodnie?? Jak się ma cierpliwość to można znależć świetne. Ja jestem wysoka, mam 179 cm wzrostu i na mnie normalna rozmiarówka ma za krótkie nogawki, a w poniedziałek uchodziłam dżinsy półrurki granatowe za 1 zł
 

zakupoholiczka

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
"Kupuję już tylko w sh, bo przedtem coś jeszcze w sklepach. Teraz tylko buty kupuję nowe, ale w sh też się zdarzają nowe rzeczy z metkami."

O boshhhh;( ja też mam już ten nałóg;( chodze do SH od niedawna bo od 2 miesiecy ale już sie uzależniłam na maxa!! Nie potrafie wyjśc ze sklepu z pustymi rękoma:( mam 2 ulubione w Krk ale z tego co przeczytałam to w sumie w jednym z nich jest dość drogo w porównaniu z tym co Wy piszecie.. dzinsy za 1 zł?? :mruga: W tych moich są za ok 20 zł.. :/ Chyba musze jeszcze połazic i poszukac innych tańszych..
Moje nabytki to:
6 swetrów
2 bluzeczki
1 polówka
spodnie narciarskie
2 pary spodni
bolerko
i pewnie jeszcze o czymś zapomniałam:p

I powiem Wam, że jak sobie pomyśle, że mam iśc do sklepu zwykłego i zapłacić za swetr (zwykły, prosty NIE ORYGINALNY!!) ok 50-60 zł to wole sto razy bardziej iść do lumpka i kupić sobie kilka swetrów MARKOWYCH za 10 zł:) co jak czytam z Waszych wypowiedzi to i tak drogo za 1 sztukę:/ Poza tym twierdzę, że to właśnie było już prane i mamy pewność, ze sie nie skurczy, że się nie skosmaci:) bo już pewnie kilka prań przeżyło:)
Mam już taki nałóg, ze codziennie myśle o tych głupich lumpkach!! Mam ochote codziennie tam chodzić i łazić cały dzien by wyhaczyć coś fajnego!! Coć oryginalnego (metkowo i wyglądowo). Chyba pojade znowu na zakupy:( uzalezniłam sie strasznie:( musze poszukac jakiś na wagę gdzie za grosze można kupić ŚWIETNE ciuchy bo póki co chodze do tych z wieszaczkami i wycenionymi:/ a jak widze po Was to i tak przepłacam:/
Mój facet póki co nie wie o tym nałogu i wstydze sie przyznać mu, że kupuje z drugiej ręki, choć ciuchy bardzo mu sie podobają:) tym bardziej, że wyhaczam te wogóle nie zniszczone i nie zmechacone, które nie mają śladów użytkowania.
WCIAGŁO MNIE TRAGICZNIE!! Boje sie, że bede tam większość kasy zostawiała! Ale uwielbiam ciuchy!!
Jedyne czego w lumpexie NIGDY nie kupie to skarpety, bielizna i chyba czapki:/ no i butów!! Chyba, że naprawde będą wyglądać jak totalne nówki!
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
41
Miasto
nie z tej ziemi
mnie się zdarza ale niestety nie mam talentu do szukania i zazwyczaj pogrzebię i nic nie kupuję
ale ostatnio miałam farta i pierwsze spodnie po które sięgnęłam okazały się strzałem w dziesiątkę, do tego były chyba zupełnie nowe, a leżą super firmy next za 20 zł :D
 

EvuSka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Kraków, NH
Ja czasem kupuje coś. Ale raczej nie mogę znaleźć ciuchów w moim stylu.
Czasem się coś zdarzy, ale kupuję raczej w markowych sklepach.
 

zuzza89

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kupuje jak najbardziej, gdzie jak gdzie ale tam można kupić fajne i bardzo tanio ciuchy. Tak naprawdę nikt na ogół z moich znajomych nie wnika skąd mam ciuchy, ważniejsze, że i się podobają :)
 

Kleopatra

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
moim zdaniem są spoko zawsze znajdzie sie coś fajnego i zaraz cała szkoła wtym nie chodzi..no i cena..;)
 
Do góry