Sklepy Typu Second Hand

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
Czemu uważasz, że nie jesteś modna?
Ja tam nie patrzę na modę. :D Takie są koziorożce. :p
Powiem tak. Jeśli ubierasz się w SH, to nawet tam da się znaleźć modne rzeczy. Ja jak idę do sh, to kupuję tylko to co mi się podoba, nie jest zniszczone, brudne itd. Po co mam iść i kupić byle co, byle kupić taniej.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja też tylko praktycznie nieużywane rzeczy kupuję. No, ale moda jest inna. Tu, gdzie się uczę ciągle patrzą na to jak kto i gdzie się ubiera. Niby taka dobra szkoła, a prostactwo się szerzy. No cóż, ja tam się tego nie wstydzę, że kupuję nałogowo w lumpach. Dzięki temu "wymieniłam" większość swojej szafy w ciągu ostatniego pół roku.
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
Nie rozumiem ludzi co oceniają po tym gdzie kto się ubiera. ;/ Mam takie w klasie, szkole.
Ja też ostatnio to ciągle chodzę do sh. ;D
To moje uzależnienie. I nie pamiętam kiedy ostatnim razem kupiłam coś w sieciówce.
Zawsze miałam mało spodni, a przez sh, kupiłam już tyle par. Tak samo z bluzami.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No ja właśnie też miałam mało ubrań. Spodnie kupowałam na bazarze i przecierały się w kroku :D po 2 miesiącach, koszulki też różnie, bo czasem w którymś sklepie z galerii, czasem też na bazarze i były to rzeczy szybko tracące kolor po praniu, mechacące się.
Teraz mam chyba z 25 bluzek które są naprawdę z dobrego materiału.

Właśnie kupiłam za 9 zł marynarkę na jesień. ;)
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
Ja właśnie też szukam jakiejś marynarki. Ale wszędzie gdzie jestem to są same za duże. ;/
Może jeszcze zdążę, zanim przyjdzie jesień. ;p
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Kupiłam sobie trochę większą, bo chcę jeszcze czasem jakąś bluzę ubrać. Noszę rozm. 38 więc dla mnie jest mnóstwo ubrań w lumpach :D Jedynie ze spodniami mam problem, bo zazwyczaj są same "namioty" :D

Kiedyś tylko wstydziłam się lumpa, teraz wręcz przy moich najlepszych koleżankach potrafię powiedzieć "patrzcie jaką zaje.bistą mam koszulkę... za 3zł :D"
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
Ja też noszę 38. ;D Ale jak widzę te marynarki XXL to wiadomo, że aż takiej nie wezmę. L jeszcze bym może wzięła.
Spodnie to często są te "namioty" jak określiłaś. xD
Ale ostatnimi czasy to widuję rurki. I to takie rozmiary które noszę. O dziwo wyglądają jak nowe.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Marynarkę wzięłam chyba w rozm. 40.
Spodnie - tu pojawia się problem. Same dzwony, choć mimo, że w modzie nie są to mam jedną parę. Dobrze się w nich czuje. Z bardziej dopasowanych posiadam szare "marchewki".
Gdybym umiała, to wkleiłabym tutaj co lepsze "łupy", ale cóż. Nie umiem niestety.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No i pewnie będziesz wyglądać elegancko ;) Zagraniczne marynarki są świetnej jakości, ale te rozmiary... A za ile kupiłaś?
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
No... :D Lubię czasem elegancko. :p
Ona jest firmy Only i za 25zł. Aha, no i to jest M. Trochę wydałam, ale bardzo ładna jest. W tym SH, gdzie ja kupuję są bardzo dobre rzeczy. I połowa to jeszcze z metkami.
A top kupiłam po 3zł.
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
Napiszę posta pod postem, bo znów nie mogę edytować. :(
Dziś nowe łupy. :D
To już nałóg. xD
-spódniczka,
-sweter,
-bluzka z długim rękawem,
-4 T-shirty.
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Jeśli chodzi o bluzki,bluzy,szaliki,długie spódnice(<3),torebki to tylko z właśnie z ciuchlandów. Jeśli się umie dobrze poszukać to można za małe pieniądze kupić super ciuch,prawie nie używany lub w ogóle nie używany. Moja szafa na dzień dzisiejszy zawiera 3/4 ubrań z ciuchlandów i są to ubrania świetnie wykonane no i modne ;)
 

Otoli.pl

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja nigdy tam nie kupowałam,ponieważ nie umiem szukać,a do tego potrzeba dużo czasu oraz cierpliwości... Nigdy nie umiałam sobie z tym radzić,dlatego wybieram zakupy w sklepach internetowych.


Pozdrawiam www.Otoli.pl
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Też bym chciała w końcu kupić jakieś legginsy! A u mnie ciężko o jakiekolwiek fajne spodnie :/
 

z-odzysku

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, chciałbym zaprosić fanów lumpeksów, second handów, outletów, ciuchów z odzysku, czyli wszystkich, którzy lubią poszperać i wyrwać ciuch w dobrej cenie na nowo otwarty sklep z takimi właśnie perełkami!

Zapraszam na naszą stronę!

z-odzysku.pl

Znajdziesz tam perełki z odzysku w dobrej cenie! A jeśli uważasz, że cena jest za wysoka, zapraszamy do kontaktu. Poszukiwaczu Pereł! Zrobimy wszystko, żebyś z naszego sklepu odchodził zadowolony!
 

lubczasopisma

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ubieram się tam czasem, bo mozna dorwać ciuch prawie bądz wcale nieużywany za śmieszne pieniądze. A ile tam perełek modowych można znaleźć
 
Do góry