Sklepy Typu Second Hand

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja wybieram się rzaadko do SH, ale jeśli juz tam jestem to potrafie bardzo długo grzebać w ciuchach :) Ale zawsze cos fajnego i taniego znajduję.
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
tylko teraz jeszcze trzeba znaleźć ten czas..:p ehh:)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja na razie kończę swoją przygodę z lumpami :D Mam już po prostu za dużo ubrań, i większość to są używane, bo mając kasę na jakieś "normalne" ubrania to wolałam kilka więcej kupić w SH.
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
To ja się przyłączam. ;D
Wczoraj wydałam 39 zł, na dwie pary spodni, bluzę i kamizelkę. ;D W idealnym stanie.
Dawno nie byłam i musiałam odwiedzić. ;)
 

mkotyna2

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
super ciuszki można trafić w łodzi w "piaskach" na retkini, teraz będą też sprzedawać w dobrych cenach przez internet
www.eciuch.pl chyba, o ile dobrze pamiętam, to będzie można coś fajnego wychaczyć :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
To internetowy SH? Fajnie, zajrzę na pewno, bo intrnetowe zakupy uskuteczniam ostatnio bardzo często, z internetowych SH jeszcze nie korzystałam, wybieram raczej ogłoszenia o sprzedaży i to te lokalne, tak żeby można było samemu odebrać.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
W takich sklepach można znaleźć naprawdę fajne ubrania za niewielkie pieniądze.
Ostatnio trafiłam na dwie pary ładnych rybaczek + koszulka/tunika i zapłaciłam za to 11 zł (była promocja 7zł/kg) a ubrania jeszcze z metkami bez najmniejszych śladów użytkowania :)
Teraz się trochę ograniczam bo w tamtym roku poczyniłam dość spore zakupy w takim butiku :)
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
W twgo typu sklepach możan znaleźć dużo fajnych, całkiem nowych rzeczy. Dlatego sama bardzo często tam chodzę:)
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
Dziś się obłowiłam za 22zł i 50gr. ;D
A dokładniej to bluza, 3 koszulki, bokserka.
Trzeba umieć szukać i znaleźć dobry SH. ;)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Wolę kupować nowe rzeczy w normalnych sklepach, których na pewno nikt nie nosił...

Brzydzi mnie 'zapach' panujący w takich miejscach, grzebanie w szmatach (fuj) i to, że ktoś już to nosił - a skąd mam wiedzieć kto o.o

Szczerze powiedziawszy kupowanie nowych ubrań uznaję za konieczność i najchętniej bym chciała tak, że wchodzę do sklepu, a oni już mają przygotowane to co bym chciała w moim rozmiarze, płacę i do domu...łażenie po sklepach czy do tego grzebanie w ubraniach mnie nudzi... i co, że jestem dziewczyną? xD

//co do cen...w Warszawie w centrum jest "tani" SH...jedyne ok 50zł za kg :D teraz może i więcej <facepalm>
 

pożeczkowa

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
Jastrzębie Zdrój / Katowice
lumpeksy to mój ulubiony rodzaj sklepów z ciuchami, na pewno więcej niż połowę ubrań jakie mam w szafie przynoszę stamtąd. mam w moim mieście rewelacyjny sklep tego typu, wszystko na wieszakach, wygodnie się przegląda, drogo też nie jest - 15zł/kg. zazwyczaj około kilograma-dwóch przynoszę, raz w miesiącu co najmniej ; )
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
Dodaję post, pod postem. Przepraszam, że tak. Ale nie wiem jak go edytować. ;(
A dziś kolejne łupy. :D
Spodnie, takie fajne prawie jak legginsy. :D
Bluza... śliczna. I 3 koszulki z krótkim rękawem.
Wszystko oprócz jednej koszulki, to rzeczy z "DENIMu" :D
Większość moich ciuchów z SH to te Denimowe. xD
I wszystko za 37zł.
No a ten post mogłam zedytować.
 

Erki

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja też bardzo lubię szperać w SH ! Fajne oryginały można znależc .
 

dzasq

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
Ja kocham second handy. Zaglądam tam kilka razy na miesiąc, i zawsze znajduję jakieś wyjątkowe perełki.
 

nencja

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
A ja znalazłam super sprzedawcę (jak dla mnie) używanych ciuszków firmowych, wyselekcjonowanych, czystych i zadbanych. link www.monmar.istore.pl. Wystawiają też na Allegro. Dostawa i kontakt ze sprzedawca bez zarzutu a ubrania bajeranckie. Kumpelki pękały z zazdrości aż musiałam im dać namiary na moją metę. :eek:k:
 

dzunia

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja częściowo ubieram się w Second Hand'ach z dwóch powodów. Po pierwsze - za gorsze można kupić dobrej jakości, ciekawe ubrania i dodatki znanych, czasem drogich firm. Po drugie - lubię mieć ubrania inne od innych. Lubię sieciówki, ale moda tam jest sezonowa i kończy się często tak, że mamy ze znajomymi ulubione te same sklepy i z reguły nieświadomie kupujemy te same ciuchy... a to już niekoniecznie lubię ;) Ubieranie się w Second Hand daje mi niemal stuprocentową gwarancję, że moje koleżanki nie przyjdą na spotkanie w tych samych ciuchach co ja.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Tylko, że jak nie jesteś modny to mają Cię za odmieńca niestety. Ja przerzuciłam się tylko na lumpy ostatnimi czasy, ale przez to czuję się, że nie jestem modna. :/
 
Do góry