SKANDAL! KORWIN MIKKE OSKARŻONY O NAZIZM

Status
Zamknięty.

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
co? i co?

no i co to zmienia? narzekania niewolnika na za ciasne kajdany.........

Te polskie narzekania sa ZALOSNE!!!!

zal.pl
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Korwin to po:cenzura:! Przeciez On sie na glowe leczył wiec czym tu sie przejmowac?

Ci nasi durni politycy zachowuja sie jak małolaty w piaskownicy obrazajac sie na siebie a potem czekaja na przeprosiny mniej czy bardziej oficjalne!


a Euro 2012 czeka ... :|
myślałem że w tym temacie większego idioty ponad szopa nie będzie ... pomyliłem się. Ludzie mnie coraz bardziej zaskakują szkoda że nie pozytywnie.

Przemax mógłbyś nie propagować anarchii w tym temacie ? :D
 

kanapka

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Koleś zawsze był szalony, ale żeby aż tak !!! Tutaj trochę przesadził.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Śmiesznie się jakoś robi. Nie zdziwię się jak wpadnie tu zaraz Gracjan Roztocki. Tylu by miał kolegów : Szopa Pracza, Boyana, kanapkę...
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
ale jaja..

Najlepiej zwyzywajmy sie od debili i innych takich, pokłóćmy i Bóg wie co jeszcze, a to tylko dlatego ,że "jakiś" "polityk" zrobil to co zrobił. Sam pewnie do konca tego nie przemyslal jakie to moze wywolac "skandale".
Znajac nasze prawa kodeksy i inne regulaminy postrasza go jakas karą a i tak na tym sie tylko skonczy.
Daje sobie obciac nogę,że im blizej wejscia Euro, tym wiecej bedzie takich bohaterów!

taaa, nabluzgajmy na siebie ,bo jeden matoł wywołał burze nie tylko na tym forum ,ale i w calej Polsce.
Mozna podyskutowac ale dlaczego zaraz sie obrazac? Strasznie sie robi...

Moze te wypowiedzi biorą sie stad ,żę mamy juz dosyc ogladania ciagle tych samych mord w tv!
Malo brakuje a Jędrzej L. wroci tak jak Miller czy Korwin ktory wlasnie o sobie przypomnial.

a ludziom i tak nie pasuje rzad obecny , nie pasowal poprzedni i NIE BEDZIE odpowiadal kolejny!

wiec sie nie dogadamy! :)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Najlepiej zwyzywajmy sie od debili i innych takich, pokłóćmy i Bóg wie co jeszcze, a to tylko dlatego ,że "jakiś" "polityk" zrobil to co zrobił. Sam pewnie do konca tego nie przemyslal jakie to moze wywolac "skandale".
Znajac nasze prawa kodeksy i inne regulaminy postrasza go jakas karą a i tak na tym sie tylko skonczy.
Daje sobie obciac nogę,że im blizej wejscia Euro, tym wiecej bedzie takich bohaterów!

taaa, nabluzgajmy na siebie ,bo jeden matoł wywołał burze nie tylko na tym forum ,ale i w calej Polsce.
Mozna podyskutowac ale dlaczego zaraz sie obrazac? Strasznie sie robi...

Moze te wypowiedzi biorą sie stad ,żę mamy juz dosyc ogladania ciagle tych samych mord w tv!
Malo brakuje a Jędrzej L. wroci tak jak Miller czy Korwin ktory wlasnie o sobie przypomnial.

a ludziom i tak nie pasuje rzad obecny , nie pasowal poprzedni i NIE BEDZIE odpowiadal kolejny!

wiec sie nie dogadamy! smile.gif

niestety jestes statystycznym kowalskim.
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
Zgadzam sie, dlatego moge wypisywac co tylko mi sie podoba NIE wyzywajac sie od idiotow!

Kajan90 tak robi bo nie poboba mu sie to co napisalem (wow.. taki mały jestem).
Czyli rownie dobrze tez go moge zbetonować ,bo jego post mi nie odpowiada?

No to ladne mamy podejscie do dyskusji.
Wyobrazam sobie jakie bluzgi by leciały na scenie politycznej jesli politykom by tak wypadalo ,heh..
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
smutne jest to że Ty tak uwazasz.

ja mam pewnie tyle do powiedzenia w takich sprawach jak i Ty.

Konczymy tylko na gdybaniu. A i tak nam daja po :cenzura:e wiec nie uwazaj sie za Pana kolego,bo wcale nie jest tak kolorowo w Polsce jak mialo byc,a pewnie bedzie i gorzej,wiec kazdemu gacie zmiekną!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Teraz kluczowe pytanie do Boyana :)

Czy zaglądałeś do tych linków z pierwszego postu i zapoznałeś się o co w temacie chodzi czy po prostu klepiesz bzdury na podstawie tytułu tematu? :)
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
przegladalem Wasze klotnie, ale jest sens dalej sie sprzeczac o to?

ja tam na luzie to tego podchodze bo mnie to tyle obchodzi co wzrost liczby ludnosci w Chinach.
A Wy sie pienicie do siebie w tym temacie.
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
wiecej o nim przeczytalem tutaj wlasnie niz obejrzalem w TV.

nie mam do nikogo zadnych "ale",takie dyskusje są b.dobre bo widac ,że kazdy jest zainteresowany cos sie w kraju dzieje i na swoj sposob to odbiera.
Tylko dlaczego mamy na siebie wrzucać? to juz nie mozna zaśmiac sie samemu do siebie czytajac te czy innego glupoty tylko od razu trzeba :cenzura:.ac epitetami?

ludzie,spoko, pełen szacun dla Was !
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Boyan przestań się pogrążać bo im bardziej chcesz zabłysnąć inteligencją tym bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu że pomyliłeś działy...
ale jaja..

Najlepiej zwyzywajmy sie od debili i innych takich, pokłóćmy i Bóg wie co jeszcze, a to tylko dlatego ,że "jakiś" "polityk" zrobil to co zrobił. Sam pewnie do konca tego nie przemyslal jakie to moze wywolac "skandale".
Skandaliczna jest twoja ignorancja i głupota.
Znajac nasze prawa kodeksy i inne regulaminy postrasza go jakas karą a i tak na tym sie tylko skonczy.
Daje sobie obciac nogę,że im blizej wejscia Euro, tym wiecej bedzie takich bohaterów!
Moim zdaniem powinno się skończyć umorzeniem sprawy a na dobrą sprawę nie powinno się nawet zacząć postępowaniem i wszczęciem śledztwa.
taaa, nabluzgajmy na siebie ,bo jeden matoł wywołał burze nie tylko na tym forum ,ale i w calej Polsce.
Mozna podyskutowac ale dlaczego zaraz sie obrazac? Strasznie sie robi...
A jak nazwać osobę która wypisuje idiotyzmy?
Moze te wypowiedzi biorą sie stad ,żę mamy juz dosyc ogladania ciagle tych samych mord w tv!
Malo brakuje a Jędrzej L. wroci tak jak Miller czy Korwin ktory wlasnie o sobie przypomnial.

a ludziom i tak nie pasuje rzad obecny , nie pasowal poprzedni i NIE BEDZIE odpowiadal kolejny!

wiec sie nie dogadamy! :)

Taa JKM w TV? na jakiej stacji on tak często w TV występuje?

Zgadzam sie, dlatego moge wypisywac co tylko mi sie podoba NIE wyzywajac sie od idiotow!

Kajan90 tak robi bo nie poboba mu sie to co napisalem (wow.. taki mały jestem).
Czyli rownie dobrze tez go moge zbetonować ,bo jego post mi nie odpowiada?

No to ladne mamy podejscie do dyskusji.
Wyobrazam sobie jakie bluzgi by leciały na scenie politycznej jesli politykom by tak wypadalo ,heh..
Boże widzisz i nie grzmisz... Mówią że Polacy są bardziej rozgarnięci niż młodzież na zachodzie... Jak więc wygląda zachód? nie chce wiedzieć...
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
yyyhy.. poodpowiadalbym Ci kolego na to wszystko ale nie dam rady juz dzis ;) w sumie to i tak nie dowiedzialem sie niczego nowego na ten temat heh..

takze milego popoludnia!

wyjdzie troche na slonce, bo to byc moze ostatnie w tym roku :|
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
Korwin to oszołom!

Twierdze tak bo osmielil sie pokazac publicznie znak podobny do nazistowskiego.
A że Polacy kojarzą to tylko z jednym, i że Niemców nie trawią i nigdy nie strawią ,wiec i ja sam sie zdziwilem jego zachowaniem. Głupie to było.
i o co ten szum? a że SzopPracz czepial sie tego populizmu,to co? Ma byc bity za to? Niech sobie z tym żyje.

pzdr!
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
myślałem że w tym temacie większego idioty ponad szopa nie będzie ... pomyliłem się. Ludzie mnie coraz bardziej zaskakują szkoda że nie pozytywnie.

Dokładnie to samo po tym poście pomyślałem... :D :] Ale w sumie to bardziej smutne niż śmieszne... :niepewny:




Śmiesznie się jakoś robi. Nie zdziwię się jak wpadnie tu zaraz Gracjan Roztocki.


Gość pasuje jak ulał... Przebąkiwał nawet że w Rzeszy... ups... Niemczech jest duża wolność... A zupełnie nie off topując biorąc pod uwagę poziom niektórych wypowiedzi (niby nic wspólnego a jednak...) to Gratka w błotku to perpetuum mobile głupoty...


To se popisałem jak niektórzy tutaj....



Sorry za pierdoły, ale jakoś musiałem się wyżyć... :] ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry