Simson

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Witam! Chciałem wszystkich zapytac o wasze przezycia z simsonem. Czy zdazyło się wam ze wasz simsonek rozwalił się w nieodpowiedniej chwili i musieliscie pchac do domu? albo czy naprawy simsonka były bardzo kosztowne? Bo ja nazwałem mojego simsonka studnią bez dna :mruga: bo ciągle połyka kase na rózne naprawy itd. piszcie jesli macie jakies swoje przezycia.
 
S

Silvesters

Guest
Ja tam jezdzilem duzo simsonem i jak byla awaria to tylko przez moja głupote:) ale juz nie musze sie jakis czas męczyc bzykiem bo jezdze autem:)
 

KLos

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
ja jeździłem za nim wyjechalem do USA bardzo fajne przeżycie nie było wtedy tylu samochodów. Bardzo właśnie się nie psul( moze dlatego że byl w miare nowy).Ale wmiare szybko jechal cioęlo się te 60km/h.ogólnie fajnie wspominam.
 

futrzak

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
siemka moze mi ktos pomóc mam zwykłego simsona i kupilem błotnik plastikowy od enduro i jak go zamocowac plisss pomózcie
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
siemka moze mi ktos pomóc mam zwykłego simsona i kupilem błotnik plastikowy od enduro i jak go zamocowac plisss pomózcie

Nom nie wiem nie bardzo ja mam sr50 skuterka to sie bardzowiem jak by to zamocować**
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Chetnie bym sobie kupil simsonka na lato. Ale skad wziasc na niego kase? :/ W dobrym stanie to juz ok 1500 zl
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
simsona miałem 4 lata temu =) miło wspominam te lata ;] o dziwo sie nie psuł , a jezdzilem nim chyba jak mialem 11 lat czy jakos tak w kazdym badz razie przez 6 klasa podstawówki.

no ale kazdy musi przejsc przez simsona zeby dosiasc jakiejs 600tki , jak w moim przypadku ;]
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
simsona miałem 4 lata temu =) miło wspominam te lata ;] o dziwo sie nie psuł , a jezdzilem nim chyba jak mialem 11 lat czy jakos tak w kazdym badz razie przez 6 klasa podstawówki.

no ale kazdy musi przejsc przez simsona zeby dosiasc jakiejs 600tki , jak w moim przypadku ;]

Masz racje po to kupiłem sobie simsona zeby opanowac jazde motorem. niby głupi pizdzik ale zawsze to juz jakies doswiadczenie.
miałes szczęscie ze sie nie psuł bo mój to wrrrrrrr.!!!
 

futrzak

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
as moze wiecie gdzie bym mógł kupic srubke do gaxnika bing srubke od dyszy pomózcie:)
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
as moze wiecie gdzie bym mógł kupic srubke do gaxnika bing srubke od dyszy pomózcie:)

Morzesz jechac do goscia do parczewa, do serwisu na południową w ostrowie wielkopolskim, albo na targ w osrowie do dziadka ale pewnie nie wiesz gdzi to jest.
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
taa simson niby taki pizdzik ale biegi mozna sie zawsze nauczyc zmieniac. Zawsze lepiej przesiasc sie z simsona na lepszy motor bądz samochod majac jakies podstawy , znajac kilka podstawowych znaków , majac doświadczenie na drodze może małe ale zawsze jakies ;]
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
taa simson niby taki pizdzik ale biegi mozna sie zawsze nauczyc zmieniac. Zawsze lepiej przesiasc sie z simsona na lepszy motor bądz samochod majac jakies podstawy , znajac kilka podstawowych znaków , majac doświadczenie na drodze może małe ale zawsze jakies ;]

Pieram cie!
 

An0nimek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecinek
Miałem Simsona S50 Silniczek chyba endurko ale miałem wtedy 11lat :D
musiałem ciągle pchać w niego kasę na naprawy...
jak kupiłem to cały silnik remontowałem simeringi itd...Pchałem go dużo razy... ale blisko od domQ
wtedy to był szpan taki simson brałem każdego :D ze startu nawet ścigłem MZ 250 :p
No Cuż odradzam kupna takiego sprzętu :D teraz to enduro w modzie u nas hihi Honda 600 i 60km
 
Do góry