Shibuya

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To jest napisane na www.shibuya.vivapolska.tv że casting trwa 12 tygodni. A już nie pamietam gdzie, ale wiem, że przeczytałam, iż wyniki mają 12 września.
Ja już się mogę pożegnać - moje nagranie jest dopiero na 5. stronie, i to pod koniec ;(
Chciałam się zgłosić jeszcze do 3 konkursów, ale mam zapalenie krtani! ;( ;( ;( ;( I nie wydobędę z siebie żadnego dźwięku. Że też akurat teraz!!!!! ;(
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Idź gdzieś, gdzie możesz śpiewać na żywo, bo w takich "konkursach" to człowiek nie jest w stanie docenić tego śpiewu... Jak można oceniać śpiew przez telefon ??? :mruga: Jak dla mnie to tylko taki komercyjny shit, ten cały konkurs. Pokaż się gdzieś światu skoro naprawdę potrafisz śpiewać i wiesz,że masz głos.Jeśli masz talent, to napewno ktoś Ciebie "wyłowi" ;] Życzę powodzenia.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
EMIL1985, dzięki za te słowa! :) Jasne, że pójdę, ale lepiej zgłosić się do wszystkiego, niż do niczego ;)
Na razie mam zapalenie krtani i mogę zapomnieć o mówieniu, nie wspominając o śpiewaniu :(
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mam nadzieję że cię tam nawet nie wpuszczą, lepiej to śpiewają koguty o 6:00 rano. Daj sobie spokój i nie marnuj ludziom czasu. Czegoś gorszego jeszcze nie słyszałam!!
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
a ja też znów posłałam 5 :D
według mnie ten cały kasting trwa za długo.
Mogliby go choć na 2 części podzielić.
Dopiero niedawno na Vivie zaczęli reklamować Shibuyę... I może teraz być więcej chętnych.
Ale co z tymi co zgłosili się wcześniej?! No właśnie..

Ale mam nadzieję, że się dostaniesz. Liczę na to :)
trzymam kciuki.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mam nadzieję że cię tam nawet nie wpuszczą, lepiej to śpiewają koguty o 6:00 rano. Daj sobie spokój i nie marnuj ludziom czasu. Czegoś gorszego jeszcze nie słyszałam!!

Przepraszam za tego posta, ale to Mój Mąż wszedł mi na konto i sobie oglądał niektóre tamaty i napisał za mnie ._.

Mi się bardzo podoba! :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Wiesz, Arina, trochę się przestraszyłam czytając tamtego posta :) Cieszę się, że to tylko Twój mąż... :p
Strasznie długo trwa. Już mi się to znudziło i rzadziej tam wchodzę. Jestem na szaaaaarym końcu, na pewno się nie dostanę do etapu w tv. Po prostu nie siedzę całe dnie i nie głosuję na siebie, tak jak to inni robią :/ Wolę poznać opinie znajomych, no i Was, na forum :)
Jednak dalej proszę o głosy i oceny :* Może jakimś cudem mnie wezmą? :D
 

nikey23

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie:) W jaki sposób informują o wygranym castingu? bo dzis znajomy powiedział mi że ktoś dzwonił ni powiedział że wygrałem , ale on nic o tym nie wiedział więc się rozłączył:( i nie wiem co teraz:(
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A może zrobił sobie z Ciebie jaja? Z tego, co wiem, casting trwa 12 tygodni i kończy się 2 września. Musisz uzbroić się w cierpliwość :) A jak informują, to szczerze mówiąc, nie mam pojęcia.
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
wiem ze to nie w tym temacie ale tez był taki casting na vivie trzeby było wysłac nagranie wysłałam swoje ale tez odnosnie jak informuja nic nie pisze moze ktos wie cos wiecej?
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
jak widziałam że tam wszystko polega na 'daj mi 5, a tamtej daj 1.' to aż mnie skręcało ;)
nie przejmuj się. i próbuj dalej. :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dzięki, shadie. Tam sporo osób na mnie wyklinało sama nie wiem, dlaczego :/ Nawet z forum! Podpisywał się ktoś 'forumowiczka'. Zresztą, miałam dużo pozytywnych ocen z czego się cieszę :) Będę próbować dalej! :D
 

nikey23

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam:) jednak to oni dzwonili i sie dostalam:) nie trzeba bylo byc na 1 stronie zeby sie dostac:) Ja bylam duzo nizej:) Oni naprawde wszystko przesluchali :) Pozdraqwiam
 
Do góry