Shibuya

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Przez kilka dni mi strona nie działa. Ale teraz znowu co chwile będę 5 dawać, (;
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Kaczusiaa, Milka's - dlaczego się Wam nie podobało? :(
Dziękuję Wam wszystkim za głosy, jesteście cudowni! Co prawda spadłam na dół i jestem gdzieś daleko na dnie, ale jest jeszcze nadzieja, że któryś z jury da mi kredyt zaufania, jeśli to prawda, ze jury też decyduje.
Isioolka jak można sprawdzić, jaką ma się średnią ocen?
 

yoiska

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Isioolka jak można sprawdzić, jaką ma się średnią ocen?
Chyba nie można... a szkoda, byłoby lepiej :p

Karolina, łaski bez :p kwestia gustu, jedna kosa nie zaszkodzi, zresztą nikomu się nie zdarzyło żeby nie dostać, ale czemu aż tak sypiesz? :/ co Ci się konkretnie nie podoba:
przerywanie? nie moja wina :/
opóźniony wokal? nic na to nie poradzę, chociaż w rzeczywistości śpiewałam równo z podkładem.
barwa głosu? mogę zrozumieć, nie wszystkim się musi podobać.
jakość nagrania? nie moja wina.
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
to ja sie wypowiem :D
troche kiepska jakość więc mało słychać :/ ale rozumiem ;)
barwę masz nawet, nawet, ale z emisją głosu nie jest najlepiej, z samym przygotowaniem :( czasami nie wyciągasz, trochę fałszujesz :(
masz nauczyciela od śpiewu?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
NoCaster: Nie wyciągam? Bardzo dobrze mi się śpiewało. Co do fałszowania to ja mam tendencję do świadomych ozdobników, nie lubię śpiewać sztywno tak jak artysta, często wzbogacam ;) stąd niektórym może się wydawać, że fałszuję. Może i rzeczywiście, ale ciężko jest mi to wychwycić z nagrania, a w tej chwili już nie pamiętam, jak to zaśpiewałam.
Hmmm, skończyłam szkołę muzyczną I stopnia w cyklu 6-letnim, więc z emisją mojego głosu raczej jest wszystko w porządku ;) W realu naprawdę brzmi to o wiele lepiej. Ale dziękuję za opinię :*
Isioolka, byłoby o wiele lepiej, ale cóż... Wiesz może, kiedy są wyniki?
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
ozdobniki jak najbardziej :D tylko też z nimi nie przesadzaj ;) a co do tych błędów to być może jest to wina nagrania bo w kilku fragmentach słychać jak jesteś o trochę za nisko od pokładu. a tak wogóle to czemu wokalstka po szkole muzycznej nagrywa siebie na telefon :p trzeba zainwestować we własny mikrofon :D a jak nie to zapraszam do mojego studia :p

edit: jak masz jeszcze jakieś nagrania to z chęcią bym posłuchał;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Może to zabrzmi nieskromnie i głupio, ale pewnie to wina nagrania ;) Bo jakość jest fatalna.
Jeszcze jak chodziłam do szkoły muzycznej to dużo występowałam, ale wraz z odebraniem dyplomu absolwenta i nie złożeniem podania do szkoły II stopnia skończyło się :/ Wzięcie mają osoby w moim mieście tylko w trakcie nauki, najlepiej pod koniec I stopnia i w trakcie II. Nie wiem, czy czytałeś mój poprzedni temat... Ale muszę się chwytać wszystkich możliwości, jeśli chcę coś osiągnąć, nawet nagrywanie siebie na telefon. Oczywiście, mam nadzieję, że moi sorzy z muzyka się o tym nie dowiedzą :p ale cóż, takie jest życie... :(
Masz studio? No to nieźle :) Również mam nadzieje, że jeszcze kiedyś mnie usłyszysz! :)
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
ostatni post? pewnie czytałem ;) no a czemu nie chciałaś się kształcić dalej? II stopień... później akademia jazzowa w katowicach... :p kariera gwarantowana :D
nie masz jakiś znajomych muzyków, którzy by się Tobą zajęli, ponagrywali Cię? przecież teraz studio może mieć każdy w domu :D sprzedaj telefon i kup mikrofon :p skąd tak wogóle jsteś? ;) i co z Twoimi innymi nagraniami? :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie chciałam, bo nie kocham fortepianu. Tzn. lubię czasami sobie dla siebie pograć, ale II stopień to nie żarty. Musiałabym tak kochać instrument jak własne struny głosowe, a tego nie potrafiłabym zrobić.
Znajomych muzyków mam mnóstwo, ale nie takich ze studiem nagraniowym. Zwykłych grajków, takich jak ja ;)
Jestem z Białej Podlaskiej. Z moimi nagraniami na razie nic, nie wykombinowałam jeszcze mikrofonu ani niczego w tym stylu :/
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Kaczusiaa, Milka's - dlaczego się Wam nie podobało? :(
Nie chodzi o to, że masz brzydki głos, bo masz bardzo ładny głos, ale musisz jeszcze poćwiczyć, dopracować go.
W pewnych momentach był lekki fałsz, niedociągnięcia, piosenka nie na Twoją skalę głosową poprostu.. :)
W 'realu' napewno brzmisz o wiele lepiej, fakt faktem, że nagranie jest bardzo kiepskiej jakości, ale i tak dostałaś ode mnie piątkę właśnie za głos, nie za wykonanie.
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
własnie z tym się zgadzam :) barwa super, ale trzeba jeszcze popracować nad Twoim głosem ;) a co do mikrofonu to już lepiej nagrywać na kompa przez mikrofon do skype niż przez telefon :p a kiedyś może się dorobisz jakiegoś sennheiser-a z wyższej półki :D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ode mnie pięć.

Nie chciałam, bo nie kocham fortepianu. Tzn. lubię czasami sobie dla siebie pograć, ale II stopień to nie żarty.

Doskonale Cię rozumiem. Masz rację, II stopień to już nie zabawa, mimo że gram po kilka godzin nieraz dziennie (tyle że na gitarze), nie miałem odwagi zdecydować się na kolejny stopień szkoły muzycznej.

Pozdrawiam i szczęścia życzę.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dziękuję Wam :)
Wiem, że muszę pracować nad swoim głosem. Od paru lat nie robię nic innego - zawsze może być lepiej. Z takiego założenia wychodzę i nigdy nie powiem sobie: "Stop, wystarczy. Tak jak jest, jest dobrze". Wiem, że nie jest jeszcze do końca oszlifowany, jeszcze się rozwijam. Głos będę kształcić cały czas :)
 
Do góry