Sexparty ?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
e tam mi sie wydaje ze jak ona mnie ma nic przeciw, to to dlugo nie potrwa az przejdzie do czynow :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
tylko raz zrobilismy takie wymiany ale jedynie w calowaniu i pieszczotach ja i kolezanka mojej dziewczyny ale co to sexu to juz calkiem innna sprawa chociaz jezeli dziewczyny sie znaja od dziecinstwa to sa jak siostry to czemu nie sexparty moze byc przyjemne.
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
KeRiO to o czym ty piszesz to poprostu trojkacik, czyli coś lajtowego zwłaszcza w zestawie 2 kobiety jeden facet. Bo przeważnie to sa najlepsze przyjacioleczki. trojkat to całkiem fana sprawa ale mi w tym temacie o to nie chodzilo tylko o to za mam 3 kolesi z ktorymi chcieli bysmy coś takiego zorganizowac wiec na ty sex party byly by 4 pary loncznie ze mna. wiec pod trojkacik tego niepodciagniesz.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Takie sexparty to miła sprawa i sama bym sie długo nie zastanawiała.
A co do trójkąta. No to miły jest 2 Laski i Facet, :D
 

asiasia

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Hm... po głębszym zastanowieniu to... oj, niewiem czy bym sie zgodziła... raczej nie, ale cóż... nie jestem w takiej sytuacji, a co sądzicie o grupowym??
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
No to takie sex party obejmuje tez gropowy czyli napszykład 2 facetow naraz z jedna kobieta. (ciekawi mnie strasznie kiedy mi powie polowka ze jest juz gotowa na coś takiego ?? wiem juz ze powie tylko kwestia kiedy ??)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
juz pewnie nie mozesz sie strasznie tego doczekac i sobie kombinujesz w głowce jakby to było :p
hehe na pewno :)
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
moze byc fajnie trzeb atylko sobie ufac i zwalczyc zazdrosc a bedzie luks no i nastawic sie na przyjemnosc z seksu bez uczuc i bedzie super
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
przykjemnosc z sexu bez ucuc a przyjemnosc z sexu z uczuciem to nie to samo.... chyba ze ktos traktuje sex jak sport....
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
tak sobie przeczytalam te posty i mysle, ze jednak jestem konserwatywna babą i bym na takie cos nie poszla.
Sex bez uczucia? malo bab tak porafi. CHociaz nigdy nie probowalam tak "na sucho".
i taka moja rada: jak jush do tego sexparty dojdzie, to sie dobrze zabezpieczcie, zebys nie musial np. bawic dzieciaka swojego najlpeszego kumpla :)
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
no ja wiem ich dziewczyny juz od dawna jedza tabletki hormonalne a moja po tej miesiaczce zaczyna wiec o zabespieczenie nie trzeba bedzie sie martwic. martwic to sie musze tylko skad tu zalatwic dużo poppersa i GHB.
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
jak ona dopiero po tej miesiaczce zaczyna, to wez pod uwage fakt, ze musi minąc pare cykli, ze by sie wszystko unormowalo. Wiec radzilbym zaczekac pare miechow do tego sexparty. :)
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
no ona powiedziala ze sie na coś takiego zgodzi ale jak bedzie na to czas. Zastanawiam sie czy dlugo bede czekał i czy wogóle sie doczekam bo może pojawic sie jakaś inna na jej miejscu.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
wolność seksualna się rozwija, niemniej:
mogłabym uczestniczyc w takiej imprezie ale tylko jako widz. Po prostu z innej strony mnie to nie kręci. Jeśli chodzi o seks to jestem mnogamistką i tyle :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ja zauwazam ostatnio w sobie silną chcicę i tak sobie mysle ze patrzec to bym tylko nie mogla :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No w sumie Wiśnia nakręczasz tu forumowiczki na takie pasty :D Nie powiem zę nie zaeyzykuje kiedyś :sexy:
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
No nie wiem dziewczyny ja to jakas wyzwolona nie jestem :p

Czy to dla was bez róznicy kochać się z chłopakiem czy kumplem chłopaka?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Carmen roznica, to jest ogromna :D
ale cos nowego w zwiazku sie przyda, z reszta nawet nie wiem czy bylabym w stanie to zrobic, na razie to Wisnia tak jak napisala mala czarna robi nam ochote
 
Do góry