Sexparty ?

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
powiem wam tyle:

uprawiać seks z kumplem faceta - napewno fajnie. Ale już napewno wam nie wierzę, że mogłybyście spokojnie patrzeć, jak wasz mężczyzna współżyje na waszych oczach z inną. Do tego trzeba dorosnąć i być naprawde wyzwolonym seksualnie. W naszym wieku uważam, że jeszcze dużo odkryć przed nami, więc nie trzeba wskakiwać odrazu w fazę 'seks party'
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
czemu nie ja tam z miłą chcęcią bym w skoczył w fazę "sex party" pozatym nadal miał bym dużo do odkrycia. Ostatnio gadałem na ten temat z koleżankami, niektore powiedzialy ze spoko i jak bede takie coś robił to żebym zadzwonił to na pewno wpadna. Juz powiedziałęm o tym kolega a oni wielce sie ucieszyli na wiesc o dodatkowych dziewczynach na taka imprezke ciekawe tylko co na to ich dziewczyny?? Moja na temat sie juz nie wypowie bo juz nie jest moja.
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
no tak jakoś to wyszło ale to nie zmartwienie jest wiele innych widocznie nie pasowaliśmy do siebie .
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Wisnia ja mam pytanie, zy Ty sie czyms w ogole przejmujesz? bo zawsze masz na wszystko luzik straszny, wiec co teraz z sexparty, nie odbedzie sie?
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
odbedzie sie tylko ja nie bede z dziewczyna tylko z koleżanka a może z dwoma teraz tylko czekam na ustalenie konkretnego terminu. A co do mnie to ja jak narazie mam bardzo luzackie podejscie do dziewczyn narazie mi sie nie śpieszy do tego żeby sie za angażowac bo już raz zaczołem traktowac związek na poważnie i wszystko obróciło się o 180 stopni
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no w sumie w mlodosci trzeba sie wyszalec podobno :D

czyli sexparty aktualne to ustalajcie termin, bo wszyscy czekaja na dokladny opis zdarzen :p
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
aj... nie czytalam wsystkich postow bo duzooo tego... ale pomysl z wymiana lasek no ie... gdyby wzyscy byli wolni oki.... ale jezeli by tam byly parki i jakies wymiany to odpadam... jestem wierna :D
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
moze masz i racje z tym nieangazowaniem sie - w sumie mlody jeszcze jestes Wiśnia.
I tesh czekam na relacje z tego sexparty - o ile sie odbedzie w ogole :p
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
no jak narazie tyo juz znam date bedie to 2 maja a potrwa doćś długo bo ja mam cały tydzien wolna chate wiec znajomi fpadaja na cały tydzien bedie dużo sexu alkocholu i GHB
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
sie bedzie dziac - łojejejejejej!!!
to wez no od czasu do czasu podczas tego dłuuuugieeegoooo tygodnia napisz jak to wyglada w praktyce :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Wojtuś ale ty masz pomysły.. hehe :D
Czemu ja sie musze z forum o tym dowiadywać?
uuu... dopiero teraz w ogole jeszcze doczytałam że już nie jestes z tamta laska... szkoda :(
Sam pomysł jak dla mnie jest dość dziki... Ja bym na to nie poszła....
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
dzień a może nawet dłużęj. A Jak bede miał czas to obiecuje ze nawet w przerwach moge napisac jakiegos pościka
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
A co sie bede szczypam może rozpropagujemy takie coś na szeroką skalę. i wszyscy beda robic takie imprezki
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Jak dla mnie to jest dobre jak wszyscy są singlami... Ja sobie nie wybrażam żebym miala patrzeć jak mój facet pociska sobie inną klientke.. Albo , że on patrzy jak to robie z jego kolegą...nie nie nie....
A jak dojdzie co do czego to mi zdasz relacje osobiście.. :) jak pojdziemy na ten obiecany spacerek :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jest wielu zwolenników sex party ale są jeszcze tacy co wolą sam na sam :p I wogóle , powiem tylko jedno ja ide z duchem czasu i nie oglądam sie za siebie :) I z chęcią kiedyś wpakuje sie w takie sexparty :p
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
To może zorganizujemy ogolnopolski sex zlocik na ktorym bedzie sex namiocik

cruel_woman no w końcu można by sobie pojsc na ten obiecany spacerek
 
Do góry