Sex z obcym facetem lub żonatym mężczyzną bez zobowiązań

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Jak odbieracie dziewczyny które po 1 randce idą z facetem do łóżka
Zwisa mi to. Aczkolwiek jeśli panienka ma tych randek od pyty i z każdym z tych facetów chodzi do łóżka, to cóż...prawie jak dziwka. Jak to już ktoś napisał (chyba touchdown) nie chciałbym czuć przyrodzenia całując się z taką.
umawiają się z żonatym facetem na sex
Jeżeli od żonatego wyjdzie propozycja, to de facto on zdradza. Kobieta się tylko na to godzi. Co w tym złego? Ze strony kobiety absolutnie nic.
mają kolegów od jednego i nic więcej
Bardzo fajny układ, jednakowoż jak to szanowny J.B napisał, prędzej czy później w większości przypadków kobiecie ciężko powstrzymać emocje.
czy w dzisiejszym świecie to normalne?
Jak najbardziej

Pragne_być_wolny
Stary Ty masz jakieś kompleksy? Czy może jesteś fanatykiem religijnym? Może Ci to nie pasować, ale do :cenzura:y nędzy przestań wyjeżdżać z takimi głupotami. Ludzie szanują Twoje zdanie, Ty uszanuj zdanie innych. Ty takiego czegoś nie rozumiesz, ktoś inny rozumie doskonale. Nie ma sensu tu pisać pierdół w stylu "Pisze tylko, na jak złej drodze jestescie i jak nisko upadliście. To jest przykre. ". Każdy ma swoje życie i każdy robi co chce. Przykre to są właśnie Twoje posty w tym temacie...
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
co do b) to czym jest w/g ciebie umawianie się z żonatym facetem na sex za pieniądze? Też ku.re.stwo? Jedno pojęcie w obu przypadkach?
c) A co jeśli kolega jest dodatkowo do tego co napisałaś żonaty? Patrz b?? :mruga:
...też. możemy to nazwać ku.res.twem wyzszego stopnia hehe bo pod pojeciem kvres.two rozumiem przede wszystkim sprzedawanie podstawowych wartosci, szmacenie umysłu i honoru; takze w tym wypadku jeszcze wieksza Qvrwa jest zonaty facet. małzenstwo to powazne zobowiazanie a jesli ktos uwaza inaczej niech go sie nie tyka. jesli dyma na boku to robi w chvja przyjacioł, rodzine, zone, ewentualne dzieci. kochanka zonatego faceta tez powinna wziac to pod uwage i olac takiego adoratora bo jak nie jest głupiutkim bazylem to bez problemu znajdzie sobie innego, dobrego zawodnika. wg. mnie idealizm to synonim naiwnosci ale jest pewien kanon wartosci ktory powinien obowiazywac nas wszystkich
jesli natomiast zarowno facet jak i kobieta nie maja zobowiazan wobec innych osob, sa wolni, nie okłamuja innych i siebie nawzajem, pasuje im taka forma znajomosci to biorac pod uwage ze seks jest przyjemnym spedzeniem czasu :D nie widze przeciwskazan. prawda i lojalnosc -tu tkwi fundamentalna roznica ktora determinuje moje poglady i pozwala na tak odmienna ocene zdawałoby sie 2 podobnych przypadkow
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Po prostu uważam że potrzeba seksualna "trochę" się różni od potrzeby np. jedzenia lub wydalania.

a no rzeczywiście. nie wydalamy dla przyjemności.

Ciekawi mnie ile dziewczyn, które się tu wypowiedziały poszły kiedyś na taką jedno-nocną przygodę. Nie interesują mnie wypowiedzi lasek, które mają tu po 5 postów. Fajnie by było, gdyby wypowiedziały się kobiety, które jako tako można kojarzyć z forum i "coś" już o nich wiedzieć. Bo tekst "ja to zrobiłam" od tajemniczej nieznajomej jest ch*ja wart

Co do FF jak pisał J.B. Nie masz racji. Miałem ff i ze 100% pewnością wiedziałem, że nic do mnie nie poczuje i odwrotnie. Skąd ta pewność? kochała innego, a ze mną spotykała się bo po prostu robiłem jej dobrze i tyle. hehe... umiała się odwdzięczyć :p

p.s. spotykaliśmy się około 3 miesiące, a potem wrócili do siebie.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jak odbieracie dziewczyny które po 1 randce idą z facetem do łóżka lub też umawiają się z żonatym facetem na sex? Ewentualnie mają kolegów od jednego i nic więcej czy w dzisiejszym świecie to normalne? I jak faceci na to spoglądają?

Nic nie myślę bo przecież tylko na raz;) :p z taką dziewczyną związków się nie robi chyba, że chodzi chłopakowi tylko o sex.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Seks bez zobowiązań jest (moim zdaniem) bardzo pozytywnym i ciekawym przeżyciem, za pierwszym razem dość stresujący, ale fajnie kiedy można się pozbyć ograniczeń z człowiekiem o którym się nic nie wie poza tym ze jego ciało jest bardzo pociągające. Bardzo oczyszczające, jeśli mogę użyć tego słowa. Związki typu FF też są bardzo ciekawe i wydaje mi się, że można mieć z nich więcej przyjemności niż z tych standardowych(w zależności od tego czego szukamy w życiu) na dłuższą metę pewnie pojawiają się emocje, ale to też kwestia samokontroli i przystosowania wyobraźni do realnej rzeczywistości.
Romans z żonatym facetem już nie jest aż tak pociągający.. Trochę bezsensowny bo zasady nie są takie same dla obu stron i jeszcze to ukrywanie się, ale co kto lubi(no i jeszcze zależy co to za facet)
 

Voter101

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja patrzę na ten problem od strony natury. Człowiek się rozwinął, stworzył różne przekonania i poglądy, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tak powstała dzisiejsza mentalność - małżeństwa i potępianie prostytutek. Wróćmy jednak do momentu zanim nastąpił rozwój. Ludzie żyli w jaskiniach i rozmnażanie polegało na zapładnianiu kogo się chce ( penis człowieka jest jak skonstruowany, aby zbierać nasienie "poprzednika" i nie ma w tym nic dziwnego! Tylko mało kto o tym wie ) bez patrzenia czy to dobre czy złe ( no ew. można było dostać w kość od wybranka takiej kobiety ).

Jak odbieracie dziewczyny które po 1 randce idą z facetem do łóżka lub też umawiają się z żonatym facetem na sex? Ewentualnie mają kolegów od jednego i nic więcej czy w dzisiejszym świecie to normalne? I jak faceci na to spoglądają?

Czemu miałbym sobie odmawiać seksu? Jeżeli nie jestem z kimś związany na stałe ( nie chodzi mi o "chodzenie ze sobą" tylko coś poważniejszego ) to uważam, że nic w tym dziwnego, ale raczej z kimś takim nie zaangażuje się w coś trwalszego.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Czemu miałbym sobie odmawiać seksu? Jeżeli nie jestem z kimś związany na stałe ( nie chodzi mi o "chodzenie ze sobą" tylko coś poważniejszego ) to uważam, że nic w tym dziwnego, ale raczej z kimś takim nie zaangażuje się w coś trwalszego.

a za młoda to nie jesteś? 15 lat?:D
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
O kurde:D Sorry to ja jestem bardzo zacofany (czytając Twojego posta to się złapałem za głowę)... co to się wyrabia;D
 

Voter101

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wystarczy to robić z głową. No cóż większość ma z tym problem...

... ale to nie miejsce na tą dyskusję. :)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
jak dla mnie, to seks bez zobowiązań jest spoko, jak obydwie strony nie liczą na nic więcej.
chociaż to nie dla mnie. ja seks łączę tylko z miłością, ale to, że inni robią to dla samej przyjemności to ich działka.
co do seksu z kimś żonatym- jestem jak najbardziej przeciwna. niezależnie od tego jak wygląda małżeństwo tego kogoś, to nie wyobrażam sobie przyczyniać się do jego rozpadu.
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
przeciwko, ogolnie mysle iz dziewczyny ktore sa zbyt latwe nie szanuja chyba same siebie - a przynajmniej ja je
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
jak kto woli, ale nie wchodzi się do łóżka żonatej osobie, takie jest moje zdanie
 

losmysteriuos

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli lubi niech to robi w każdym razie jako potencjalna partnerka o powazny zwiazek byloby jej ciezko w kazdym razie w moich oczach jako partnerka jest stracona no ale wszystko dla ludzi kazdy sie uczy na swoich błedach ;)
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Co prawda sama tego nie doświadczyłam ,ale nie widzę nic złego w takiej przygodzie na jedną noc ;) ..
 

nnndmowska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Seks bez miłości to puste doświadczenie. Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych.

— Woody Allen
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
a jesli zonaty sam tego chce?...
zonaci mają skłonnosc do niewiernosci wg mnie :p
a nieżonaci nie?? panowie w nieformalnych związkach to niby zawsze wierni?? piszesz tak jakby ożenek implikował skłonność do niewierności. moim zdaniem taka skłonność jest czymś bardzo indywidualnym.
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiecie co o wierność w obu przypadkach jest ciężko...
Jest jedno powiedzenie " Jeśli suka nie da pies nie weźmie"
Ale nawet jeśli nie mówimy o małżeństwie nie wiadomo co nasz facet robi gdy nie ma nas przy nim i na odwrót..
 
Do góry