Sex z obcym facetem lub żonatym mężczyzną bez zobowiązań

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Myślę, że takie dziewczyny mają naprawdę pusto we łbie! Szkoda, że takich pustaków wokół nas coraz więcej.
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
lansowany tryb życia przeciwko wszystkim tradycyjnym wartościom w życiu robi swoje.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Jak odbieracie dziewczyny które po 1 randce idą z facetem do łóżka lub też umawiają się z żonatym facetem na sex? Ewentualnie mają kolegów od jednego i nic więcej czy w dzisiejszym świecie to normalne? I jak faceci na to spoglądają?

Wogole nie odbieram. To co robia inni ludzi malo mnie interesuje, nie kazdy sie bawi jak uzna za stosowne :) Nie mi tez nikogo oceniac.

Osobiscie uwazam ze to juz daleka forma zezwierzecenia, niedaleko do formy kompulacji krolikow ale jak kto lubi...

Ludzie maja prymitywne popedy bilogiczne albo te popedy rzadza czlowiekiem albo on nimi.

Czy to normalne ?? Normalnosc definiuje wiekszosc ;) Dla mnie normalne nie jest ale takie czasy sie robia ze takie rzeczy zaczynaja byc chlebem powszednim.. jak juz nastolatkowie sie cykaja od 13 lat to w doroslym zyciu sypianie z czyms mezem/zona bedzie pewnie tylko zwyklym relaksem...
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
Każda kobieta ma swoją hierarchię wartości.
1.Jak dla mnie sex z pierwszym lepszym, bądź też po 1 randce- odpada
2.Sex z żonatym- ODPADA, nie powinno sie budowac swojego szczęścia na nieszczęściu innych.
3. Sex z kolegą- szczerze,wystarczy spojrzeć na jeden z moich postów. Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, ale ma w tym temacie pewne "doświadczenie". Niewiem czy robie dobrze, czy źle. Ale miło jest się móc do kogoś przytulić, nawet bez seksu.
I nie jest to kolega tylko do jednego....
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
Ja się odniose do postu anusi:
1. Seks z pierwszym lepszym? Odpada.. Jestem ciekawa czy jest na forum taka osoba,która ma to za sobą i dlaczego to zrobiła.
2.Seks z żonatym? Dlaczego nie? Mnie osobiście by to nie przeszkadzało jeśli bym go długo znała i oboje byśmy się pragnęli.
3.Seks z kolegą? Jesli oboje tego chcemy czemu nie? Czasami od zwykłego pocieszenia się zaczyna.. ale nie seks Z KAŻDYM dobrym kolegą.
Jesli chodzi o seks to preferuje monogamie tak samo jesli chodzi o związek.
To jest prywatna sprawa tej osoby i jej sumienia. Moim zdaniem w milosci często ciężko o sumienie. W tym przypadku w gre wchodza uczucia.
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Usiądź, zamknij oczy i pomyśl:

a) co byś pomyślała o dziewczynie co poznała chłopaka, zjadła z nim kolację i poszła do łóżka?
b) co byś pomyślała będąc mężatką z kilkuletnim, bądź kilkumiesięcznym dzieciaczkiem w domu robiącą kolację ukochanemu mężowi w czasie gdy on zabawia się z jakąś małolatą?

co do trzeciego układu nie mam zdania. jeśli robią to tylko dla siebie to ok.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
1 ) Seks z chłopakiem którego wogole nie znam ? To nie dla mnie !
2 ) Seks z żonatym facetem ? Nigdy bym się na to nie zgodziła choćby bardzo pociągał mnie nie tylko fizycznie ..
Nie mam zamiaru psuć czyjegoś związku tymbardziej że facet ma założoną swoją własną rodzine .
3 ) Hm.. seks z kolegą ? Tu nie mam nic przeciwko
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jak odbieracie dziewczyny które po 1 randce idą z facetem do łóżka lub też umawiają się z żonatym facetem na sex? Ewentualnie mają kolegów od jednego i nic więcej czy w dzisiejszym świecie to normalne? I jak faceci na to spoglądają?
1. Sex na pierwszej randce.
Jesli obie strony tego oczekuje, to czemu nie ?

2. Sex z zonatym facetem
nie podoba mi sie ten pomysl bo trzecia strona nic o tym nie bedzie wiedziec (zona)

3. Fuck friends
podobnie jak pkt 1.


Ogolnie jak widzicie - wbijam w to co kto z kim robi. Jesli obie strony maja z tego satysfakcje to niech to robia dalej. Pozostaje natomiast pytanie o szacunek dla tych osob. Coz, jesli dziewczyna daje kazdemu (lub prawie) na pierwszej randce no to jak ja mozna traktowac ? Jak pojemnik na sperme i tyle...
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiecie co :) Sex z kolega... Mam koleżankę, jest przeciwko sypiania z kolega czy żonatym..Od niedawna się spotykam z facetem co się okazało pól roku temu spotykał się z nią i dostał smsa Od niej : 'mam ochotę na sex- czekam" i co każdy mówi że nigdy w życiu a jednak.
Nigdy nie mów nigdy... Bo suka żeby nie dała pies by nie wziął..
Po czym po rozmowie z nią dowiedziałam się że to on nalegał a smsa widziałam ..........
Hmmm kobiety też są dobre
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Gdy kobieta tak zachowuje się to uprawianie sportu to nawet nie jest sex
to trochę nimfomanka nie ważne gdzie z kim i jak aby było - co w tym przyjemnego !

Takie zachowanie jest chore . Gdy człowiek nudzi się to wymyśla różności ale nie lata z tyłkiem i za przeproszenie rozdaje na prawo i lewo .

To jest jak rozmienianie się na drobne .

Hm lepiej usiąść wyjaśnić sobie parę spraw sprawdzić co się podoba a co nie ale nie biegać i z łapanki z każdym po kolei .

ha ha ale to moje prywatne zdanie bo to niezdrowo tak byle jak byle gdzie i ....brak frajdy to nie sex
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Badania ujawniają, że duży odsetek kobiet marzy o niezobowiązującym seksie z przypadkowo napotkanym mężczyzną.

J.B

EDIT:

Wiecie co :) Sex z kolega... Mam koleżankę, jest przeciwko sypiania z kolega czy żonatym..Od niedawna się spotykam z facetem co się okazało pól roku temu spotykał się z nią i dostał smsa Od niej : 'mam ochotę na sex- czekam" i co każdy mówi że nigdy w życiu a jednak.
Nigdy nie mów nigdy... Bo suka żeby nie dała pies by nie wziął..
Po czym po rozmowie z nią dowiedziałam się że to on nalegał a smsa widziałam ..........
Hmmm kobiety też są dobre

Nic nowego. Gdyby się Tobie przyznała wyszła by na dziwkę, stąd to zaprzeczenie. Przy okazji potwierdza się stara prawda, kobiety to małe kure.wki.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Nic nowego. Gdyby się Tobie przyznała wyszła by na dziwkę, stąd to zaprzeczenie. Przy okazji potwierdza się stara prawda, kobiety to małe kure.wki.
no, przecież faceci kur.ewkami nie będą... a Ty mógłbyś tak nie uogólniać.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
no, przecież faceci kur.ewkami nie będą... a Ty mógłbyś tak nie uogólniać.


ale statystycznie rzecz biorac niestety takby to wygladalo, facetow tyz sie to tyczy.. ludzie w wiekszosci to zwierzeta, zyja tylko po to aby kopulowac...

kobiety maja duzo gorzej bo za to wlasnie sie je od k. wyzywa...

zycie..
 

Ewelopedia8395

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
szkoda że na śwecie jest coraz więcej takich dziewczyn...dzisiaj liczy sie tylko sex, kasa i inne przyjemności.nic nie poradzisz.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
No a niby co ma się liczyć jak nie przyjemności? Masochistami nie jesteśmy...(zazwyczaj)
 
Do góry