Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

kaszan88

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
338
Punkty reakcji
15
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Tak. Ja mam z analizy <_<

Trochę lipa, ale myślę, że damy radę :D

Trzymam za Was kciuki ;)
 

Juillien

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ellanor
Nie wiem, jak to się stało i kto za mnie chodził na egzaminy, ale obudziłam się wczoraj, spojrzałam do indeksu i zobaczyłam, że nie jest tak tragicznie. Mam całe 3 dni ferii. ;D W sam raz na przeczytanie wszystkich maili z ostatnich trzech tygodni (jakoś wtedy film mi się urwał), powyklinanie na usosy i administracje uczelniane i uwierzenie, że następny semestr będzie lepszy.
Jeny, zazdroszczę studentom średniowiecza, tylko jeden egzamin przez całe studia.
 

karinaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
Tak. Ja mam z analizy <_<

Trochę lipa, ale myślę, że damy radę :D

Trzymam za Was kciuki ;)

ja też trzymam za was kciuki

ja mam poprawkę z chemii 22 lutego więc troche ferii bede miała! ale pewnie cały czas bede o tym myslała! no a tym czasem dalej nauka w czwartek ostatni egzamin, ide zaparzyc kawkę i do nauki potem sobie zrobie przerwe na neta;)
 

kaszan88

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
338
Punkty reakcji
15
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Ja mam poprawkę jakoś 17 więc też mam trochę ferii :D

Mój wykładowca z algorytmów mówił że jak student zalicza coś za pierwszym podejściem to nic nie umie. Bo czego mógł się nauczyć jak tylko raz się to tego przygotowywał?? :lol:
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
filologia - te humanistyczne studia

logikę wspominam miło - połowie roku pomagałam, ech to były czasy spokojnych sesji, jak dorosłość w studiowanie wkroczyła, to sie skończyło i trzeba się "koksować" :p
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Mój wykładowca z algorytmów mówił że jak student zalicza coś za pierwszym podejściem to nic nie umie. Bo czego mógł się nauczyć jak tylko raz się to tego przygotowywał?? :lol:

Święte słowa.
Jeszcze nie znam wyników z mojego wczorajszego egzaminu, ale już si e przygotowuję na poprawkę. I słuchajcie, z jaką wielką radością siadam nad książką. Hmm, bez porównania z sytuacją sprzed 1 terminu.

Powodzenia studenciaki :)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
No to życzę wam powodzenia, ale już dużo osób skończyło te sesję, a Wy jak ? :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
U mnie fifty fifty. Dwa zdane, dwa nie. W sumie nie była to trudna sesja, jedynie wstęp do prawa cywilnego podniósł poprzeczkę. A teraz przerwa (szkoda, że tylko niecały tydzień ferii), poprawki dopiero w marcu.
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
ja przy poprawkach jednak się stresuję, nie lubię powtarzać materiału i sam ten fakt mnie dobija podcinając skutecznie skrzydła i odbierając motywację
 

Sysunia``

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
335
Punkty reakcji
10
Wiek
35
Miasto
z miasteczka;)
Ja naszczęście nie będe mieć żadnej poprawki:) TYlko zaś nie podoba mi się mój nowy rozklad zajęć. Porażka... A od poniedzialku znów trzeba normalnie chodzić na zajęcia:/
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Za zajęcia chodzić? Sysunia ... ja myślałam, że macie wolne cały luty? <_<

Za zajęcia chodzić? Sysunia ... ja myślałam, że macie wolne cały luty? <_<
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
ja przy poprawkach jednak się stresuję, nie lubię powtarzać materiału i sam ten fakt mnie dobija podcinając skutecznie skrzydła i odbierając motywację
Ja mam przeciwnie, poprawka przyjemną rzeczą nie jest ale coś już umiesz. Jako tako materiał znasz, więc to kwestia odświeżenia informacji.
 

Sysunia``

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
335
Punkty reakcji
10
Wiek
35
Miasto
z miasteczka;)
Za zajęcia chodzić? Sysunia ... ja myślałam, że macie wolne cały luty? <_<
Ja akurat sesje zaczelam 28 stycznia no i skończyla sie ona 10 lutego i dali nam ferii aż 5 dni w tym z sobotą i niedzielą <_<. Nie gdzie jeszcze trwa sesja...
Studenci już nie wiedzą co to ferie ;) Chyba żę nie maja akurat egzaminów bądź są one na początku i się je zaliczy;)
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
właśnie to, że jeszcze raz trzeba "odświeżać" materiał mnie dobija
ja mam egzaminy rozsiane, coś tam jeszcze donieść, jakąś pracę pisemną dorzucić, coś uzupełnic i trochę się tego robi, jeszcze tylko muszę na plussszowym haju przelecieć końcówkę i kocioł w pracy i będzie dobrze
 
Do góry