Serwisy punktowe

HeloPoli

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Mam do oddania 6 pkt na zapunktowani.pl ( 3 na pewno nowe, nie wykorzystane, a 3 to znalezione wiec nie wiem) w zamian za pewniaki plus "instrukcja" żeby owe pewniaki były pewne! ;)
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
wczoraj u siostry ankieta GFK napoje tylko 10 punktów

otineo tam ty tydzień:

1 x po 9 punktów

4 x po 8 punktów

1 x po 7 punktów

2 x po 6 punktów
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
darus84 nie rozumiem co ty piszesz o tym otineo :) Ty dostajesz po 8 punktow, 6 czy jak to jest? Bo ja wiem ze mozna dostac od 1 do 2 punktow za reklame ;)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
u mnie ankieta na gfk - napoje i tylko 10 punktow... bo za duzo chetnych :( na otineo tylko 3 reklamy ;// a do doladowania brakuje jeszcze 30 punktow
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
w końcu dodali nowe nagrody na CK :) wzięłam sobie pendriver :)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Dostałam się do akcji Blend-a-med ze streetcom :D :D :D :D


Jaka znowu akcja blend-a-med? ;( Ja nic nie mam ;( Załamac sie idzie. Ani jednej kampanii ;(

Mam do rozdania jeszcze 13 zaproszen na lockerz :) Świetne nagrody, jestem tam od paru dni, a mam 44 punkty i starczy juz np na pendrive 2 gb w ksztacie samochodziku lub pizzy :lol: Kto chce niech napisze mi na pw swoj adres email :)
 

rodzynekkkk

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
1
Ja też dostałam ze streetcomu paczuszkę z zupkami z Winiary:) i na emaila wiadomość,że dostałam się do nowej kampanii z pastą do zębów: :sexy:

Bardzo dawno nie uczestniczyłam w kampanii streetcomu, a tu taka niespodzianka hehe :lol:
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
a u mnie ankieta o Orange na streetcom wypełniłam okaże się czy cos z tego bedzie ;-) pozdrawiam
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ktoś z Was już zapraszał znajomych na GFK po 25 pkt za osobę?
Bo ja zaprosiłam i dostałam po 1 lub 2 pkt :/
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
3. Jeżeli wskazana osoba zarejestruje się w Klubie GfK, osoba zapraszająca otrzyma 25 punktów.

7. Zapraszający, który wysłał to pierwsze osobiste zaproszenie do swojego znajomego otrzyma 2 punkty za każdą osobę rejestrująca się później dzięki takiemu opublikowanemu linkowi.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
3. Jeżeli wskazana osoba zarejestruje się w Klubie GfK, osoba zapraszająca otrzyma 25 punktów.

7. Zapraszający, który wysłał to pierwsze osobiste zaproszenie do swojego znajomego otrzyma 2 punkty za każdą osobę rejestrująca się później dzięki takiemu opublikowanemu linkowi.

A co ma piernik do wiatraka skoro ja zapraszałam poprzez ich stronę a nie poprzez link?
Miało być 25 pkt a nie po 1.
 
Do góry