Serwisy punktowe

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Czy ktoś ma blade pojęcie co się dzieje z prizpass.pl? Od kilku miesicey nic tam sie nie dzieje. Jakieś bankrustwo strony sie szykuje?
Prosze o odpowiedź jak ktoś wie cos na ten temat.
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
A mi dzisiaj odrzucili 4 opinie na CK i zaakceptowali 4 :bag: I najlepsze ze mam jeszcze 100 do akceptacji :eek:k: hehe, ale chyba blokuja po 30 złych opiniach tymczasowo, dobrze mysle? :) Bo jesli tak i bede se zblizala do blokady, to zamowie za punkty cos, a tak chcialam uzbierac na dvd :( Mam dopiero w drugiej turze 2400 punktow, no ale nic, najwyzej bede pisala na chlopaka :D
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
eehh mam już 21 odrzuconych opinii na CK... kiepsko to wygląda....
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
hello :)
na ck zamówiłam sobie piłkę i prostownicę, ale jeszcze nie dostałam potwierdzenia wysłania
ankieta z dialego i gfk u mamy i taty o finansach :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
u mnie rowniez ankieta z gadu sondy :) niestety tylko 35 punktow ;) a do wygranej pewnie wiecznosc :) na gfk oczywiscie nic... Pewnie widza ze zbieram na cos wiekszego... i nie chca mi ankiet dawac :((
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Eh... zablokowali mi tymczasowo konto na CK (ale jeszcze mam do sprawdzenia 60 opinii, wiec pewnie po tym bedzie ban staly), kiedys to akceptowali każda opinie, a teraz nic im sie nie podoba, ktos nowy wzial sie za moderacje i takie skutki... :bag:

Bede pisala z konta chlopaka :eek:k: Nic innego mi juz nie pozostaje :sexy:

Może przed końcem pazdziernika nazbieram na to dvd ;)
 

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
na tej gadu sondzie zarejestrowałam się jakieś 100 lat temu (a konkretniej to 15 maja) i nie dostałam żadnej ankiety jeszcze :bag:
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
u mnie jest właśnie ankieta o bankach i mam problem.... jak dochodzi do tej przykładowej reklamy to nie ma strzałki żeby iść dalej... o co chodzi????? wie ktoś???
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
gdzoe na gadu sondzie przychodza ankiety? jak sie tam zalogowac bo nie bardzo wiem ;x
 
Do góry