Seksowna bielizna

t_rex

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
enterka - jesteś żałosna. Wynajęła Cię jakaś firma konkurencyjna, czy co? na wszystkich forach, gdzie ludzie oceniają czy testują (spokojnie, znam system usta-usta) bielizne donny, Ty ciągle piszesz to samo. Praktycznie słowo w słowo. A Agenci ciągle próbują Cię nakierować na dobrą drogę...ale widać, że nieźle Ci zapłacili - bo zdania nie zmieniasz.

Napiszę to co przeczytałem na innych forach:
Street_man:
Statystycznie rozmiary Polek wahają się głównie od A do D. Donna produkując bieliznę w rozmiarach maksymalnie F dokonała świadomego wyboru skupiając się właśnie na tej grupie docelowej, ustępując miejsca innym firmom, które specjalizują się właśnie w większej rozmiarówce. Kobiety z mniejszym biustem nie mogą być traktowane po macoszemu, dlaczego większość sklepów oferuje rozmiar C70 w wersji - 1 egzemplarz na całą kolekcję? To jest problem. Donna oficjalnie przyznaje się dla jakich kobiet tworzy bieliznę, nie ukrywając swojego targetu, więc rozważania o innych rozmiarach są bezcelowe. Droga DesperateHouswife widocznie bielizna ta nie jest tworzona dla Ciebie:) Oceń wzory, nie rozmiary.

Ps. "więc nie ma wielkiego sensu wchodzenie do ich sklepów." - jezu, Tobie naprawdę zależy żeby pokazać jak bardzo (!) zła jest ta firma;>

Tyle. Osoby opisujące DONNE przynajmniej opisują ją szczerze i to im się chwali.
Pozdrawiam.
 

enterka

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Statystyczne rozmiary :lol: Mówisz o tej samej statystyce, wg której 80% kobiet nosi złe rozmiary staników?

Poza tym:
Od jakiego A do jakiego D się te nieszczęsne rozmiary wahają? Bo miska w 80A jest od wiele większa od tej w staniku 60DD (wielkość miseczki z daną literką zależy od obwodu stanika, w związku z czym coś takiego jak "rozmiar F" oczywiście nie istnieje i profesjonalna, znająca się na swojej robocie firma bieliźniana na pewno nie użyła by takiego terminu).


I jak już wspomniałam większość kobiet nosi biustonosze w złym rozmiarze, bo oferta firm i sklepów jest bardzo ograniczona. Dobre marki i sklepy to te, oferujące staniki w obwodach od 60 (60-65 powinna nosić ogromna ilość dziewczyn) i miseczkach do K (brytyjskiego, polskie S). To jest ponad 100 rozmiarów (liczę obwody 60-90). Firemka D. ma do zaoferowania ledwie 20. Widzisz różnicę? To daje właśnie ponad 80% kobiet (te, które mają pod biustem mniej niż 78-80 cm a w biuście więcej niż 90 cm), które nie mają szans znalezienia w tej ofercie niczego pasującego. I co, one sobie mają pójść do sklepu jak do muzeum żeby pooglądać "wzory"? :lol: :lol:

Nie będę więc pisać dobrze o firmie natrętnie reklamującej się na wszystkich możliwych forach, o firmie nie mającej pojęcia o tym, co się dzieje na rynku bieliźniarskim, o firmie nie mającej pojęcia o potrzebach klientek. My, kobiety, chcemy móc znaleźć w sklepie swój rozmiar, więc nie mam zamiaru pozwalać, żeby firma dosłownie i w przenośni do D. utrwalała istniejący stan rozmiarówki.

P.S. Ja bym się wstydziła :bag: natrętnie reklamować takie coś, ale jak widać niektórzy za pieniądze zrobią wszystko... Kto tu jest żałosny? <_<

P.S.2 Te nieliczne dziewczyny, na które pasuje rozmiarówka D. są rozpieszczane, a nie traktowane po macoszemu - sklepy są pełne staników 70, 75, 80 ABCD. Pokaż mi te firmy, co mają jedno 70C na całą kolekcję :]
 

marta_ma

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
798
Punkty reakcji
3
Miasto
z piekła ;)
mnie tam się Donna podoba :) odebrałam dziś komplecik i byłam zadowolona :) wybór miałam duży, a prezentowane mi przez Panią kompleciki bardzo mi się podobały :) jak dla mnie to będę zaglądać tam częściej bo mi się podobał asortyment sklepu :)
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Enterka, zgadzam się z tym co napisałaś o źle dobieranych stanikach przez kobiety.
Jeśli możesz wklej tu miejsca, gdzie dziewczyny mogą nauczyć się jak dobierać staniki do swojej sylwetki.

Wyjaśniając jeszcze jedną rzecz:
"niektórzy za pieniądze zrobią wszystko". DONNA (nie reklamuje, naprawdę pisze się to dużymi literami) chcąc poznać opinie kobiet zaprosiła je do swoich sklepów by oceniły asortyment, jakość, wzornictwo bielizny oraz sam sklep i profesjonalizm personelu. Ty też możesz wziąć udział w czymś takim. Uczestniczki miały za zadanie ocenić (czyli pisać wszystko co sądzą o marce - zarówno rzeczy pozytywne i negatywne: dzięki Tobie np. wiemy że ma małą rozmiarówkę - taka informacja jest również nam potrzebna. Powiadamiamy o tym firmę i ona stara się to uzupełnić). Agentki robiły to pierwszy raz, więc proszę o wyrozumiałość.
Enterka jeśli chcesz napisz na priv.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Mmm... bielizna :p
Myślę , że zarówno kobiety jak i mężczyźni ją kochają :D
Ja osobiście uwielbiam gorsety, ale wtedy obowiązkowo muszę mieć ubrane pończoszki :p
Na co dzień nie nosze gorsetów, ale na wspólne noce, owszem :p
Ostatnio dostałam taki komplet, jak na załączonym pod spodem obrazku, jak dla mnie jest zarazem kobiecy i zmysłowy :D
Popieram TO jest sexi :D Tylko jak by było całe czarne to było by fajniejsze.

Najbardziej lubię czerń ...
 

Attachments

  • axami_v_817_gorset.jpg
    axami_v_817_gorset.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 37

nati5529

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
252
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
amaranta_white.jpg
OOOOOOO WOW Suuuper !!!! Bardzo mi się to podoba . W piatek dopiero jadę po moją bieliznę :)))) Myślę ,że znajdę sobie coś suuuper . Jadę z mężem :))) Napewno mi coś doradzi !!! W necie , na obrazkach i na super firurkach to wszystko tak pięknie wygląda :) Zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości :)
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
I jak już wspomniałam większość kobiet nosi biustonosze w złym rozmiarze, bo oferta firm i sklepów jest bardzo ograniczona. Dobre marki i sklepy to te, oferujące staniki w obwodach od 60 (60-65 powinna nosić ogromna ilość dziewczyn) i miseczkach do K (brytyjskiego, polskie S). To jest ponad 100 rozmiarów (liczę obwody 60-90). Firemka D. ma do zaoferowania ledwie 20. Widzisz różnicę? To daje właśnie ponad 80% kobiet (te, które mają pod biustem mniej niż 78-80 cm a w biuście więcej niż 90 cm), które nie mają szans znalezienia w tej ofercie niczego pasującego. I co, one sobie mają pójść do sklepu jak do muzeum żeby pooglądać "wzory"? :lol: :lol:

Nie będę więc pisać dobrze o firmie natrętnie reklamującej się na wszystkich możliwych forach, o firmie nie mającej pojęcia o tym, co się dzieje na rynku bieliźniarskim, o firmie nie mającej pojęcia o potrzebach klientek. My, kobiety, chcemy móc znaleźć w sklepie swój rozmiar, więc nie mam zamiaru pozwalać, żeby firma dosłownie i w przenośni do D. utrwalała istniejący stan rozmiarówki.

P.S. Ja bym się wstydziła :bag: natrętnie reklamować takie coś, ale jak widać niektórzy za pieniądze zrobią wszystko... Kto tu jest żałosny? <_<

P.S.2 Te nieliczne dziewczyny, na które pasuje rozmiarówka D. są rozpieszczane, a nie traktowane po macoszemu - sklepy są pełne staników 70, 75, 80 ABCD. Pokaż mi te firmy, co mają jedno 70C na całą kolekcję :]

Co do skąpej rozmiarówki w sklepach- masz rację. Chociaż mam skromne 80D mam problemy ze znalezieniem właściwego stanika. Rozmiar teoretycznie się mieści w tak zwaanym "standardzie", ale nachodzić się muszę :(
Inna kwestia jest taka, że 80D jednej firmy nie jest równy 80D innej :(( TAk więc jeżeli uda mi się znależć firmę której stanik (przynajmniej) będzie dla mnie w sam raz to już przy niej zostanę :D

Co do marki DONNA- też zostałam zaproszona do skomentowania ich bielizny. Nie przymierzałam, nie ma sklepu w moim mieście, więc nie mogę stwierdzić, czy faktycznie ich bielizna jest stworzona dla mnie. Mogę tylko powiedzieć co mi się podoba. Nikt mi za to nie płaci, zresztą jeżeli skontaktowałaś się ze Street_man'em to pewnie już sama wiesz o co chodzi :)

Ale tak w ogóle to założyłam ten wątek żeby dowiedzieć się jaka bielizna Wam się podoba! Więc śmiało- co jest ładne, sexi, modne i wygodne?
 

blackrose91

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mi podoba się bielizna firmy Donna, bo ma ładne fasony, ma koronki i jest naprawde cool ;)
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ja w zeszłym roku kupiłam sobie komplet czerwony z czarną koronką firmy Donna za niecałe 80 zł, noszę go bardzo często i nadal wygląda jak nowy, więc jeśli ktoś ma wątpliwości co do tej firmy to ja osobiście mogę ją polecić z czystym sumieniem
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o ofertę Donny to podoba mi się w niej przede wszystkim kolorystyka. Nie mam zbyt dużego biustu a w ich ofercie znalazłam biustonosz odpowiedni dla siebie :) co nie jest łatwe
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Jesli chodzi o ofertę Donny to podoba mi się w niej przede wszystkim kolorystyka. Nie mam zbyt dużego biustu a w ich ofercie znalazłam biustonosz odpowiedni dla siebie :) co nie jest łatwe
ja nie miałam też problemu ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru, jednak zdziwiło mnie to, że nie produkują tych większych miseczek (powyżej rozm. F) bo Panie z większym biustem mogą mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru
 

enterka

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Enterka, zgadzam się z tym co napisałaś o źle dobieranych stanikach przez kobiety.
Jeśli możesz wklej tu miejsca, gdzie dziewczyny mogą nauczyć się jak dobierać staniki do swojej sylwetki.

Mogę :)

Podstawa:
Kalkulator prawidłowych rozmiarów:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Instrukcja obsługi stanika ;) :
http://stanikomania.blox.pl/2009/02/Jak-zalozyc-stanik.html

Obrazki poglądowe dla zaszokowanych wynikiem z kalkulatora ;) :
http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,2...,21.html?361780


I kopalnie wiedzy wszelakiej: pomoc rozmiarowa, omówienia marek, modeli, sklepów i duużo więcej:
Lobby Biuściastych:
http://biusciaste.prv.pl

i Lobby Małobiuściastych:
http://malobiusciaste.prv.pl

. Ty też możesz wziąć udział w czymś takim. Uczestniczki miały za zadanie ocenić (czyli pisać wszystko co sądzą o marce - zarówno rzeczy pozytywne i negatywne:

Nie bardzo mogę bo nie zauważyłam, żeby mieli 65H-I na mój małby biuścik. Aha, koronkowe, niegąbkowane 65H-I :p

Jak poszerzą rozmiarówkę to chętnie - ale proszę o profesjonalne zgłoszenie przez Lobby Biuściastych. Wtedy będzie pewność, że firma podchodzi do sprawy poważnie i odważnie, a i oceny będą naprawdę merytoryczne i bezstronne.




P.S. Pia25, czy ja Ciebie nie widziałam przypadkiem na Lobby, gdzie dziewczyny dobrały Ci zupełnie inny rozmiar niż D80 (dodam: rozmiar wykraczający poza rozmiarówkę Donny - ale o to akurat nietrudno)??
 

marta_ma

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
798
Punkty reakcji
3
Miasto
z piekła ;)
ja nie miałam też problemu ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru, jednak zdziwiło mnie to, że nie produkują tych większych miseczek (powyżej rozm. F) bo Panie z większym biustem mogą mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru
ja też nie miałam problemu z rozmiarem, ale nosze raczej mały :p na inne rozmiary nie zwróciłam uwagi bo i po co skoro swój znalazłam ;)

mojemu komplecikowi po praniu nic się nie stało :) jestem bardzo zadowolona z tej bielizny ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nati5529 właśnie w tej co podobałam wcześniej to się po prostu zakochałam :D
a nie wiem gdzie można było by sobie taką kupić :(
 
Do góry