Seksowna bielizna

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie super połączenie to czarno- czerwona bielizna z koronkowym obszyciem. Wygodna i zalotna za razem :)

Co powinna założyć na siebie kobieta, żeby w facecie się zagotowało? Jaką bieliznę Wy lubicie, a jaką lubią na Was mężczyźni?
 

afrodytka0831

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdynia
Mój facet szaleje jak mam na sobie majteczki w stylu koronkowych bokserek. Bo fajnie opinają tyłeczek. A kolory? Oczywiście czerwień, bordo, czerń. biały też jest sexi:)
 

ewelcia_dg

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Co do mnie, to ja wolę bieliznę w kolorze czarnym, lub czerwonym. Bardzo lubie koronki. Bardzo fajne wydają się mnie bokserki :D
 

ewelcia_dg

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja uważam za bardzo fajną bieliznę DONNA. Można sobie samemu dobrać Obie części kompletu. Jest wygodna i ładna.
 

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
Mmm... bielizna :p
Myślę , że zarówno kobiety jak i mężczyźni ją kochają :D
Ja osobiście uwielbiam gorsety, ale wtedy obowiązkowo muszę mieć ubrane pończoszki :p
Na co dzień nie nosze gorsetów, ale na wspólne noce, owszem :p
Ostatnio dostałam taki komplet, jak na załączonym pod spodem obrazku, jak dla mnie jest zarazem kobiecy i zmysłowy :D
 

Attachments

  • axami_v_817_gorset.jpg
    axami_v_817_gorset.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 50

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mój Mąż woli kiedy jestem na go. Kupił mi bieliznę, taką "na specjalne okazje" ale i tak za każdym razem każe mi ją ściągać :p
 

nati5529

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
252
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Bielizna firmy DONNA !!!! Warta wszystkiego , naprawdę piękna i super jakości ,jedna z najlepszych ...
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Piękna kobieta w połączeniu z czarna bielizna na prawdę robi wrażenie .
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi się ta bardzo podoba :)

amaranta_white.jpg
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja najbardziej lubię bieliznę czarno- czerwoną i to koniecznie koronkową. stanik raczej soft a nie usztywniany i do tego samonośne pończochy. jak się do tego dorzuci odpowiednie ruchy to w każdym facecie krew się zagotuje ;)

edit:
to mi się podoba:
1
2
szkoda tylko, że te kompleciki nie mają nic czerwonego :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi się akurat takie nie podobają :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Dziewczyny! Noszę teraz stanik 34/75, co jet równe około 75B, a myślę, że powinnam zacząć nosić stanik o rozmiarze 70C. Jaki to będzie rozmiar w przybliżeniu? 34/75 <---- o takie coś mi chodzie, byle przypominał on 70C
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
To jest dla mnie sexi Gorset :eek:k:


Mmm... bielizna :p
Myślę , że zarówno kobiety jak i mężczyźni ją kochają :D
Ja osobiście uwielbiam gorsety, ale wtedy obowiązkowo muszę mieć ubrane pończoszki :p
Na co dzień nie nosze gorsetów, ale na wspólne noce, owszem :p
Ostatnio dostałam taki komplet, jak na załączonym pod spodem obrazku, jak dla mnie jest zarazem kobiecy i zmysłowy :D

Widzę, że gorsety królują :D Też lubię :) Podoba mi się ten gorsecik :) Sexi i nie odsłania zbyt wiele :) Nie wiem jak reszta, ale ja uważam, że nie tylko odkrywanie jest seksowne :D
Bielizna firmy DONNA !!!! Warta wszystkiego , naprawdę piękna i super jakości ,jedna z najlepszych ...
Zgadam się Donna ma bardzo ładną bieliznę. Myślę czy sobie jakiegoś kompleciku nie sprawić :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
36/70? Na 100% to będzie odpowiednik? Muszę się przejść do sklepu i wyczaić.
Dziękuję ;)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Również polecam bielizne firmy Donna :) jest wygodna, elastyczna i taka jak lubie- czyli sexi. Mysle, ze nie umywa sie do innych firm bieliznianych. Nawet do slynnego triumpha! :) A wy co myslicie na temat tej bielizny?
 

enterka

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Również polecam bielizne firmy Donna smile.gif jest wygodna, elastyczna i taka jak lubie- czyli sexi. Mysle, ze nie umywa sie do innych firm bieliznianych. Nawet do slynnego triumpha! smile.gif A wy co myslicie na temat tej bielizny? A wy co myslicie na temat tej bielizny?


Co myślimy? Myślimy, że masz rację, D. ze swoją ograniczoną rozmiarówką (obwody od 70 i miski do D to jakaś kpina :mruga: przy firmach szyjących staniki w obwodach od 60 i z miskami do brytyjskiego K - polskiego S) nie umywa się do dobrych firm bieliźniarskich. Oprócz majtek i paru koszulek nie mają niczego do zaoferowania, więc nie ma wielkiego sensu wchodzenie do ich sklepów. :]
Triumph jest dokładnie na tym samym, niziuteńkim poziomie.
 
Do góry