seks z ukochanym a spowiedź...

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Tak a pro po spowiedzi, to jest to najbardziej porąbana rzecz w kościele, idziesz do kolesia ubranego w kieckę, wchodzisz do małego pomieszczenia i na ucho szepczesz o swoich brudach jakiemuś kolesiowi, który i tak ma to wszystko w... poważaniu :lol:
Ty też potrafisz rozśmieszyć:) Masz prawdziwy dar ;)
 

tomazzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
70
zgadzam się śmierć z tobą w zupełności - a tiwaz to fanatyk do którego nie docierają podstawowe rzeczy
spowiadać się możesz tylko i wyłącznie Bogu a nie pachołkowi w kiecce - dekalog mówi wyraźnie " nie będziesz miał cudzych Bogów prze de mną" a cudzym Bogiem jest pachołek więc idąc do spowiedzi popełniasz grzech - ale tak pachołki opętali "bydło", że nie widzą w swym fanatyźmie że grzeszą i g... nie przegadasz - prędzej zabijesz jak fanatykowi przetłymaczysz - szkoda nerwów i czasy na dyskusje z chorymi ludźmi - tutaj niestety trzeba płakać nad ich losem, że ludzie nie są w stanie im pomóc bo leku na mądrość nikt nigdy nie wynajdzie i im nie pomoże


piszesz, że nie oglądasz tv - ja również go nie ogladąm - dlaczego ???
bo wkur... mnie słuchanie jak kosciół i księża wpier.. sie tam gdzie nie powinni - w politykę, w życie człowieka - jestem wolnym człowiekiem i mogę robić co chcę a nie że mi jakiś pachołek będzie rozkazywał czy nakazywał co mam robić a czego nie robić - kościół i ks to najbardziej dochodowy zawód świata - do kościoła nie chodze bo to samo co w tv wpier się z ambony w politykę na kogo głosować by czasem nie przyszli inni i nie dobrali się sku.. do d*py i ich majątków i wpier się w moje prywatne życie - i koniec cała esencja prawdy
reformę kościoła zaczołbym od zrobienia ks pastorami - niech mają rodziny, dzieci a nie ks w sutanie pier... z ambony jaki sex to grzech a po mszy na plebani pieprzy gosposię albo do burdelu jedzie - niestety taka jest prawda i realia - dla innych sex jest zły od ks ale dla ks jest jak naj potrzebny - pedofilów ks to nie powiem co bym z nimi zrobił - tak się wpier by decydować czy ma być aborcja czy nie - a później taki :cenzura: jeden z drugim takie dziecko gwałci - jak to ma się fanatyku jedno do drugiego ??
bo dla mnie to lepiej by kobieta usunęła dziecko którego nie chce niż zeby je miała urodzić i później :cenzura: tepiacy aborcję gwałcił takie dziecko


moje wizyty w kościele są sporadyczne - ślub, pogrzeb, komunia - ale wychodzę na czas kazania - dlaczego ?? by nie słuchać pier...
ostatnio w sierpniu na ślubie brata ks zaczął na kazaniu, że ludzie odwracają od kościoła - nie wytrzymałem - wstałem i powiedziałem cytuje" skur... babci coraz mniej, mniej na tace leci - a młodzi no nowego merola już nie dadzą jak stare dewotki i mochery i stul mordę " i wyszedłem
chce ks pieniędzy - niech idzie do pracy jak kazdy normalny człowiek - z jakiej racji ja mam mu dawać pieniadze swoje ciężko zarobione bo co on mi każde chodzi jak żebrak z taca na mszy lub kościelny ??
chce pieniędzy - niech sobie zarobi - mnie za darmo nikt pieniedzy nie daje - pracuję ciężko na swoje pieniądze - a ks jest innym człowiekiem niż ja ??
chce pieniędzy = sutanna na bok i do pracy - dlatego też u mnie to jest kolejny powód by księża zostali pastorami - pracowali, mieli rodziny, nie jezdzili po burdelach itp itd i od tego rozpocząłbym cała reformę kościoła

żona wyszła za mną - zaraz mnie nazwiesz grzesznikiem bo tak mam żonę, ale jestem po slubie cywilnym - dlaczego ??
taki nasz wybór kochamy się jesteśmy razem - jesteśmy katolikami i nie potrzeba nam przyklasku od ks ( patrz pedofil inny skur...) bo na czole nie ma wypisane co robi - wolę żyć z żoną na slubie cywilnym niż by taki skur.. miał mi dawać błogosławieństwa ...
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Ja to nie rozumiem Twojego podejścia Tomazzi z całym szacunkiem do Ciebie bo po pierwsze ja idąc do Kościoła ide spotkać sie z Bogiem, powierzyć Mu swoje sprawy, różne problemy, idąc do spowiedzi idę przeprosić Boga za swoje grzechy. Dla mnie ksiądz to jest tyolko pośrednik, taka zasłonka w moim kontakcie z Bogiem. I tak po prawdzie co mnie to interesuje czy ksiądz coś tam złego z gosposią czy inne sprawy. MNie to wogóle nie interesuje, nawet gdyby mi ktoś fotki pokazał albo ksiądz powiedział bym Mi to wprost, to bym mu powiedział że grzeszy i tyle i jak nie poprawi to pójdzie do piekła i tyle. Mnie interesuje czy ja jestem dobry, czy dobrze postępuje.... A poza tym Tomazzi jeżeli ubliżasz księżom, ubliżasz mi to czym Ty jesteś lepszy od nich? To też nie jest lekki grzech kiedy w ten sposób mówisz o drugich. Jak się z kimś nie zgadasz to trudno, ale nie ubliżaj innym.
 

tomazzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
70
no i fanatyku grzesz i sam się do tego przyznajesz - "zasłonka" pomiędzy tobą a Bogiem - czyli masz cudzych Bogów przed BOgiem - dekalog się kłania
nie chodzę do kościoła bo jest zepsuty wierzę w Boga a nie w ks - chcę poczytać bibli - zrobię to w domu nie muszę iść słuchać jej czytania przez 1 czy 2 skur...

co do pozostałych moich wypowiedzi tak tiwazku twoja taktyka - brak argumentów - podkula się ogon, zasłona dymna i się spier... bo to burzy twoj fanatyczny pogląd i wizje, jest nie poprawne nie masz argumentów do dyskusji więc ucieczka - żałosnym człowieczkiem jesteś, młodym i chcącym kropić nie wiadomo kogo do dużo starszych od siebie - podrośnij, zmądrzej, nazbieraj argumentów i wtedy wchodź w dyskusję ze starszymi od siebie bo na razie to chcesz błyszczeć a nawet iskrzenie ci nie wychodzi
ja nie ubliżam - nazywam rzeczy po imieniu - jesteś fanatykiem i taka jest nie stety prawda i szara rzeczywistości i nie tylko ja ci to już powiedziałem że nim jestes - niestety zderzenia z rzeczywistością są brutalne
inaczej się ludzi opisanych nazwać nie da a nazywam po imieniu więc na takich opisanych ludzi jest tylko takie określenie niestety


hmmm czy przeklinając popelniam grzech - nie wiem, że kosciól sobie tak umyślił, że to jest grzech to nie znaczy, że nim jest także nie szafuj co jest grzechem a co nie jest bo Bogiem nie jesteś
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Widze że wracamy do zabawy czy Tomazzi mnie rozśmieszy. Próbuj może Ci sie uda :D
 

tomazzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
70
już ci tiwaz mówiłem coś na ten temat .. ale twój fanatyzm i g... widzi co chce widzieć - nie poradzę nic na twoją g...

a chcesz się bawić to się jajami pobaw jak nie masz co robić albo do piaskownicy babeczki robić bo widzę tam odpowiednie towarzystwo dla ciebie na poziomie umysłowym się znajduje


i się powtórzę - nazbieraj argumentów do dyskusji a nie jak ich nie masz to spier..
wtedy z dorosłymi dyskutować możesz bo na razie to już ci powtórzę - rodzice ci dobroć by zrobili pozbawiając cię dostępu do pc i internetu a do tego wielki katoliku i biorący przykład ze swego idola ks ... który twierdzi że internet jest złem i grzechem to skoro dbasz o swoje czyste sumienie to czemu popełniasz grzech korzystając z internetu ...
bo tego nie rozumiem bo 1 z 2 się nie łączy...
albo takiś katolik wierzacy i prawy albo grzeszący .... się fanatyku w końcu zdecyduj
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Chyba sie tomazzi zapędzasz...:|
Nie musisz się z nim zgadzać. Ja też się nie zgadzam.. ale tym rzucaniem mięsek akurat sam stawiasz siebie w świetle człowieka bez argumentów...


Ta dyskusja schodzi na jakiś zupełnie inny tor.

Tematem jest seks z ukochanym a spowiedź...
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Tomazzi
Masz sporo racji głównie o księżach jakich mamy w rzeczywistości ale bardziej jakie przypadki spotykamy.
Ale czy wierzy się czy też nie to trzeba mieć świadomość że tak naprawdę nie wszyscy są tacy i nie każdy jest taki zły jakiego się go opisuje, o jakiego się posądza słuchając wyłącznie opinii innych.
Wiele księży zachowuje bezpieczna odległość od spraw którymi nie powinni się zajmować, czyli polityka, aborcja, seks, który powszechnie rozmawia na ten temat staje się kontrowersyjny.

Tu faktycznie ubliżasz księżom, uważam że mówił byś "po imieniu" nie używając wulgaryzmów nawet jeśli cisną się na usta. To że Tiwaz ma inny pogląd to nie powinieneś go przez to dociskać do muru pytając o argumenty, on inaczej wierzy jak Ty.
Gdzie się podziała tolerancyjność? Katolik dla katolika wrogiem i przykładem niezrozumienia?
Przecież to jest ta sama wiara, z jednej biblii a każdy człowiek inaczej utożsamia wiarę w Boga.

Wracając do tematu.
Najlepiej najpierw trzeba było by przeprowadzić ankietę wśród wierzących, kto spowiadał by się z seksu z ukochanym a kto nie, i dlaczego tak, dlaczego nie.
Na pewno duży wpływ na takie decyzje maja księża, proboszczowie, opinia publiczna i własna indywidualna wiara którą przyjęliśmy, a każda osoba inaczej wiarę przyjęła.
 
Do góry