seks z byłym

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wiezz no moze, ale ja np wiedzac i to na 100%, ze facetowi na mnie nie zalezy, tylko na seksie, niczym wiecej, to podziekowalabym, nawet gdybym ja kochala. No ale to zalezy od kobiety. Jednak dla mnie to bylby bol, ze dla mnie to cos wiecej, dla niego nie i po prostu nie wystarczaloby mi to, byloby za malo i dla autorki moze byc tak samo. Czaisz?
a wyleczenie z tego faceta mogloby mi dac jedynie oderwanie sie od niego.. bo nawet kochajac sie z nim bylyby mysli, a moze cos z jego strony tez.. albo po prostu bol, bo jak zapomneic o kims jak jest obok? no nie da sie, wiec bolaloby. Dlatego najlepiej byloby zerwac. Chyba,.ze ktos potrafi tak zdystansowac sie, to ok.
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Wiezz no moze, ale ja np wiedzac i to na 100%, ze facetowi na mnie nie zalezy, tylko na seksie, niczym wiecej, to podziekowalabym, nawet gdybym ja kochala. No ale to zalezy od kobiety. Jednak dla mnie to bylby bol, ze dla mnie to cos wiecej, dla niego nie i po prostu nie wystarczaloby mi to, byloby za malo i dla autorki moze byc tak samo. Czaisz?

czaje, czaje... na szczescie nie wszystkie laski tak maja :p
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Fajne w sensie przyjemne etc. ; p i jak to dla kogo? Dla nich obojga :)
Moze gdyby uczciwie powiedział ze chodzi mu tylko o seks bez zobowiazań, a ona by to zaakceptowała to przyznałabym Ci rację. Ale jesli on robi jej nadzieje na powazny zwiazek a sam chce tylko skorzystac z seksu to jest zwyczajnym chamem i o zadnej przyjemności nie może byc mowy.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No tak Midus, azeby nie bylo nudno rozni sa ludzie :)
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
czaje, czaje... na szczescie nie wszystkie laski tak maja :p
Każdemu co kto woli. Gdyby dziewczyna z którą się rozszedłem dopiero co zaproponowała mi seks, odpowiedziałbym, żeby poszukała głupszego od siebie.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Jak na moj gust to zwiazek z jego strony nie wchodzi w gre ale poseksic jak to facet chetnie przyjmie :)
 

Asztoret

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Takich sytuacji jest pełno w życiu, chcesz co innego wychodzi jak zwykle... jeśli chcesz z nim być a on z Tobą to ten seks będzie miłym powrotem a jeśli nic z tego nie będzie to przynajmniej było miło ;]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Każdemu co kto woli. Gdyby dziewczyna z którą się rozszedłem dopiero co zaproponowała mi seks, odpowiedziałbym, żeby poszukała głupszego od siebie.

Ja tez, gdyby mnie rzucil, to podziekowalabym i strasznie bym wkurzyla sie, szczegolnie gdyby np rzucil mnie dla innej, a potem takie rzeczy proponowal. Nie dla mnie.Moj chlopak jak rozmawialismy o takich rzeczach, to mowil, ze z chwila, gdyby zgaslo jego uczucie do mnie (chociaz w to watpi jak mowi, bo bardzo mnie kocha) nie chcialby juz seksu ze mna. I dobrze, ja tak samo - bez milsoci dziekuje no i gdyby mnie bardzo zranil tez nie.
 
A

Aulelia

Guest
Nikt z nas nie wie czy będziecie ze sobą. Nikt też nie wie czy zrobiłaś dobrze bądź też nie, bo ty to powinnaś ocenić. Myślę jednak, że ta sytuacja będzie dla ciebie pouczeniem, żeby nie dopuszczać do tego rodzaju ekscesów i pamiętać o szacunku do samej siebie a przede wszystkim - godności. Pozdrawiam.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Gdyby dziewczyna z którą się rozszedłem dopiero co zaproponowała mi seks, odpowiedziałbym, żeby poszukała głupszego od siebie.
Też, ale np. 2-3 miesiące później to już mogłaby być zupełnie inna historia :) Jeśli było mi z nią dobrze to ... niech ma bidulka trochę od zycia :D :)
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Najlepsze jest w tym wszystkim że koleś chciał pociupciać a ty już sobie coś obiecałaś. Skoro sam nie wyszedł z inicjatywą żeby być z tobą... To niestety ale chyba nic wam nie wyjdzie :p
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Tacy są faceci... :p

I jeszcze udaje, ze zrobilby to dla niej :D :p

czegos nigdy nie lapie w takich rozwazaniach..

seks uprawiaja OBIE storny, DOBROWOLNIE, czy faceci maja jakies magiczne sila sprawcza ze kobieta traci myslenie i jak golem idze do lozka ?

Kobieta to seksualne stworzenie i tez robi to dla siebei i wlasnej przyjemnosci.. a pozniej "tacy sa faceci" a kobieta to wielka ofiara dranstwa meskiego, ekstra :)

jakby kuzka nie dawala...

... to by rozkimek pozniej nie miala !

Drogie panie czasami same stwarzacie wrazenie ze jestescie, bez urazy, bezmyslne stworzenia :]

Czy moze seks jest tylko dla ludzi.. a nie dla kobiet ?
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
czegos nigdy nie lapie w takich rozwazaniach..
Drogie panie czasami same stwarzacie wrazenie ze jestescie, bez urazy, bezmyslne stworzenia

Czego tu nie rozumiesz?
Seks jest dla ludzi, ale na uczciwych warunkach. Jesli dwoje ludzi sie kocha, ufają sobie to seks jest uzupełnieniem tych uczuć. Ale sie reformuję ;) bo dopuszczam nawet sytuację, kiedy dwoje ludzi chce być ze sobą bez zobowiązań, ale o tym mówi się na poczatku związku, aby druga strona miała szansę na podjęcie decyzji.
A najczęściej jest tak, że facet wkreca dziewczynie miłosc, a pozniej oznajmia ze on o związku nigdy nie myslał.

Właśnie dlatego sytuacja diametralnie sie zmienia jeśli jedno manipuluje partnerem tylko w celu zaliczenia. Takie zachowanie uważam za niemoralne i chamskie.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Czego tu nie rozumiesz?
Seks jest dla ludzi, ale na uczciwych warunkach. Jesli dwoje ludzi sie kocha, ufają sobie to seks jest uzupełnieniem tych uczuć. Ale sie reformuję ;) bo dopuszczam nawet sytuację, kiedy dwoje ludzi chce być ze sobą bez zobowiązań, ale o tym mówi się na poczatku związku, aby druga strona miała szansę na podjęcie decyzji.
A najczęściej jest tak, że facet wkreca dziewczynie miłosc, a pozniej oznajmia ze on o związku nigdy nie myslał.

Właśnie dlatego sytuacja diametralnie sie zmienia jeśli jedno manipuluje partnerem tylko w celu zaliczenia. Takie zachowanie uważam za niemoralne i chamskie.

Przeczytals chociaz ze zrozumieniem wypowiedz autorki tematu ?

Sama przynaje ze spotkala sie z BYLYM, nie padla zadna decyzja o powrocie do zwiazku = status chlopka wciaz jest ze to BYLY, mimo tego uprawiali seks no i autorce bylo jeszcze fantastycznie.

Gdzie tu widzisz jakies wkrecania przez chlopaka czegos ? to ona poszla z BYLYM do lozka, BYLY to taki facet z ktorym sie aktualnie nie jest - gwoli wyjasnienie, czyli poszla z kims do lozka na zasadzie seksu "niezwiazkowego", proste logiczne, zasady nie wiem czy uczciwe ale jasne, kobieta ma swoj rozum czy nie ? Bo to drogie Panie staraja sie mnie ciagle przekonac ze kobieta to rozum ma ale nie zawsze, a ja wciaz uparcie wierze ze kobieta rozum ma zawsze, moze sie myle i kiedys skapituluje, nie wiem...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Przeczytals chociaz ze zrozumieniem wypowiedz autorki tematu ?
A czy Ty sam siebie czasami rozumiesz?
Odniosłes sie do mojej i Moniki wypowiedzi, a te były wynikiem zastosowanej ironii przez Greega. :p
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
jesli się najpierw przespali, bez decyzji o byciu w związku no to chyba jednak była to ich wspólna decyzja.A jeśli ona chciała łóżkiem go nakłonić do powrotu no to trochę to mało kreatywne i raczej średnio skuteczne.

bo seks, seksem, może być fajnie i bez związku, tylko czy o to w życiu chodzi.. chyba nie do końca.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Też, ale np. 2-3 miesiące później to już mogłaby być zupełnie inna historia :)
Nie. Niezależnie ile czasu by upłynęło to byłaby TA SAMA historia. I to niezależnie od tego, dlaczego się rozstaliśmy. Dopóki nie podjęłaby decyzji o powrocie do mnie, nici z seksu. A to dlatego, że nie widzę sensu seksu dopóki dana kobieta nie należy oficjalnie do mnie (choćby dlatego, że się spotykamy). Nie mam też ochoty potem bronić się przed zarzutami o to, że przespałem się z nią, więc myślała to czy tamto, a okazało się co innego.
Sama przynaje ze spotkala sie z BYLYM, nie padla zadna decyzja o powrocie do zwiazku = status chlopka wciaz jest ze to BYLY, mimo tego uprawiali seks no i autorce bylo jeszcze fantastycznie.
Zwykłe bezczelne wykręty, nic więcej. Facet z nią był, wie, jak ona rozumie seks. Wie, że seks odbierze jako sygnał, że on chciałby do niej wrócić. Jeśli więc wiedząc to z pełną świadomością tego co robi ten sygnał wysłał - a potem zacznie udawać debila, to będzie zwykłym zerem i gościem bez odrobiny honoru. Komuś takiemu nawet bym ręki nie podał, tylko jeszcze splunąłbym w twarz.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Zwykłe bezczelne wykręty, nic więcej. Facet z nią był, wie, jak ona rozumie seks. Wie, że seks odbierze jako sygnał, że on chciałby do niej wrócić. Jeśli więc wiedząc to z pełną świadomością tego co robi ten sygnał wysłał - a potem zacznie udawać debila, to będzie zwykłym zerem i gościem bez odrobiny honoru. Komuś takiemu nawet bym ręki nie podał, tylko jeszcze splunąłbym w twarz.

Mozesz mi wyjasnic na jakiej podstawie wysuwasz wniosek co ten facet WIE i co MYSLI ? Jak ona rozumie seks - to zagadnienie sie nieco zmienilo nie sadzisz ? bo wyszlo na to ze uprawiac seks to ona lubi i z chlopakiem i z facetem w ktorym nie jest w zadnym zwiazku, i Ty teraz rowniez sugerujesz ze kobieta nie ma mozgu, poszla do lozka z wlasnej woli czy byla zaczarowana ? nie padla zadna deklaracja ze wracaja do siebie czy cos ? nie padla - poszla - bo tak chciala.

Idiotyczne myslenie ze jak byly chlopak idzie z byla do lozka to daje jej sygnal ze chce wrocic, jak dla jest to sygnal raczej wrecz przeciwny.. ze nowy uklad ma byc taki ze zwiazku niet a seks tak.

To zywkle spekulacje ze zrobil to on podle i z premedytacja, jezeli kobiecie zalezy na powrocie do zwiazku to najpierw powraca do zwiazku, a pozniej indzie do lozka, a nie odwrotnie.

Autorka napisala jak wygladala sytacja z jej punktu widzenia ale Ty juz wiesz ze to ten facet jest napewno winny wykorzystania jej, slodkie :)

To zadna nowosc ze dochodzi do takich zdazen ze byli partnerzy po zakonczeniu zwiazku spotykaja sie jeszcze w celu jedynie seksulanym.
 
Do góry